Jump to content
WinClub
berthold61

Antix live hasło

Recommended Posts

Zrobiłem sobie pena z antix-em i system wczytuje wszystko i na koniec pyta o użytkownika i hasło , w podpowiedziach pisze że użytkownik to root a hasło też root ale po wpisaniu użytkownika pyta o hasło ale nie da się nic wpisać nie reaguje , co za cymbał wymyślił aby do testu live podawać hasła ? jak to ugryźć ? pena robiłem rufusem najnowszym i startuje , antix-core najnowszy .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale to tak kurna ciezko pszukac i poczytac  :OI

Szybkie porady

  • W systemie na żywo zaloguj się jako demo , nazwa użytkownika hasło = demo .
  • Aby uzyskać dostęp do roota, hasło = root . Nie loguj się jako root. Jest to całkowicie niepotrzebne.
  • Sudo jest skonfigurowane domyślnie. Po wyświetleniu monitu o podanie hasła wpisz nazwę użytkownika, a nie root, na przykład w wersji demonstracyjnej systemu na żywo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale o tym demo gdzieś czytałem i wpisywałem i cisza , uzytkownik demo enter i prosi o hasło ale tu już nie da sie nic wpisać żadnej reakcji. zgłupiałem . po wpisaniu demo enter prosi o hasło ale nie da się go wpisać więc enter a on że użytkownik zły czy coś .

Share this post


Link to post
Share on other sites

to wez i zdejmij jeszcze raz antix , moze sie zle zDownloadowal , sprawdz sumy kontrolne ,  i dopiero wypalaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, berthold61 napisał:

Zrobiłem sobie pena z antix-em i system wczytuje wszystko i na koniec pyta o użytkownika i hasło , w podpowiedziach pisze że użytkownik to root a hasło też root ale po wpisaniu użytkownika pyta o hasło ale nie da się nic wpisać nie reaguje , co za cymbał wymyślił aby do testu live podawać hasła ? 

Tobie chodzi o to że przy monicie o podanie hasła nie możesz nic wpisać w sensie braku znaków podczas wciskania klawiszy, tak wnioskuje z tego.
Jeśli tak to musisz wiedzieć że w systemach na unixie nie masz widocznego hasła podczas wpisywania, wpisujesz na ślepo i dajesz enter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie masz rację ale co bym nie wpisał to incorect i tak w kółko , specjalnie zaciągłem tą wersję 800 mb i na niej dokładnie to samo  a najlepsze to to że pobrałem też mx-linux który jest klonem antix-a i on normalnie odpala , jutro jeszcze trochę pokombinuje a jak coś to odpuszczam i tyle , tylko zastanawia mnie po kiego kija do wersji live takie bzdury ? to powinno odpalać bez haseł .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowieki zaczyna mnie to wqurwiać , tosz to jakieś czary , niby są tysiące innych distr ale wnerwia mnie czemu nie mogę wejść do tego liv-a antix-a ? login demo pyta o hasło wpisuje demo kapa wpisuję root kapa a on że login be , chyba miesiąc będę klikał bo jak tu odpuścić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapuściłem pena i poszedłem na papierosa nic nie robiąc a po powrocie już jest pulpit bez podawania czegokolwiek , z pierwszych pobierznych obserwacji wydaje się bardzo przyjazny system , zasoby mało pożerane co najmniej o połowę mniej niz 7-ka ale wentylator szybciej chodzi i trochę mnie to dziwi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information