Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Enterprise LTSC 1809 17763.1192 {x64} by KoNuSS v01.05.20 (esd) PL] 2020]

Recommended Posts

Windows 10 Enterprise LTSC x64 1809 17763.1192

win10ent.png.9221cd3fd191d196cd5325ffe574f36c.png

Opis:

Kompilacja jest oparta na oryginalnych obrazach Microsoft v1809 zbudowanych z  17763.1. Wersja wyjściowa to najnowsza 17763.1192. Ogólnie system jest bardzo stabilny nie ma porównania z moimi poprzednimi modami. System mozna powiedzieć bez dotykowa instalacja  oraz konfiguracja. 

Download:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Franc, Malpa73, JanKo6 and 1 other like this

3 godziny temu, Super3511 napisał:

Czy masz moze w planach aktualizowac ta wersje? Najbardziej chodzi mi o opcje prawokliku takie jak w wersji 1909

jak najbardziej . odrazu po nowej wersji 20h1 ktora wlasnie sie tworzy odrazu biore sie za ltsc

Super3511 and Franc like this

Godzinę temu, konuss napisał:

tak- hmm temat sklepu w ltsc nie wiem widze inni tak robią... zrobiłem tak samo ;D

ja bym zostawil sklep, korzystam, a na twoich modach 1909 jest sklep a jakos duzo zasobow nie zre ;) oczywiscie to tylko moje zdanie

LTSC nie jest przeznaczony dla tych co potrzebują sklepu. Dla nich są inne wersje systemu i niech z nich korzystają jeśli potrzebują sklepu. Dodawanie sklepu do ltsc to sztuka dla sztuki i dziwna fanaberia.

To kłóci sie z samą ideą tego systemu.

Potrafię sobie odinstalować sklep, tylko po co jeśli chcę ltsc?

Pegasus99 likes this

Panowie Tragedia. Zostałem totalnie okradziony. Ktoś zdublowal moja kartę i wyczyscil mnie całkowicie. Zostałem bez środków do życia. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć moją pracę i wspomóc w tej dla mnie tragicznej sytuacji. Zapraszam na priv :(

Rome likes this

Panowie Tragedia. Zostałem totalnie okradziony. Ktoś zdublowal moja kartę i wyczyscil mnie całkowicie. Zostałem bez środków do życia. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć moją pracę i wspomóc w tej dla mnie tragicznej sytuacji. Zapraszam na priv 
Współczuje ci ale jak to możliwe? Ja zawsze robie przelewy przez Safe mode z Bitdefendera to jest strona bezpieczna dla banków. Może ci wszyscy tutaj wesprzą tobie za pracę daj ogłoszenie na zrzutka.pl to pomożemy nawet każdy coś do grosza dorzuci z forum.

-=Tapatalk=-

Godzinę temu, Rome napisał:

Współczuje ci ale jak to możliwe? Ja zawsze robie przelewy przez Safe mode z Bitdefendera to jest strona bezpieczna dla banków. Może ci wszyscy tutaj wesprzą tobie za pracę daj ogłoszenie na zrzutka.pl to pomożemy nawet każdy coś do grosza dorzuci z forum.

-=Tapatalk=-

w chwili obecnej nie mogę czegoś takiego zrobić . Pierwsze ale mam zablokowany dostęp do swojego konta . Jak bedzie ktoś miał chec i ktoś potrafi docenić moja prace . Zapraszam na PW w chwili obecnej to ostatni moj mod.

Rome likes this

7 godzin temu, konuss napisał:

Panowie Tragedia. Zostałem totalnie okradziony. Ktoś zdublowal moja kartę i wyczyscil mnie całkowicie. Zostałem bez środków do życia. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć moją pracę i wspomóc w tej dla mnie tragicznej sytuacji. Zapraszam na priv :(

Jak to się stało opowiadaj!

Tak wiele osób do mnie pisało prywatnie za co jestem serdecznie wdzieczny nie sadziłem że mam tak duze grono przyjaciół które zechce mi pomóc. Nie bede zakładał przez pseudo jakie strony zrzutki czy coś takiego nie bede nabijał innym piniedzy na swoim problemie. Ze swojej strony obiecuje wynagrodzic każdej osobie która mnie wesprze. Dzieki serdecznie.

Dane do wsparcia:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 19.01.2020 o 07:18, zbigniew59 napisał:

LTSC nie jest przeznaczony dla tych co potrzebują sklepu. Dla nich są inne wersje systemu i niech z nich korzystają jeśli potrzebują sklepu. Dodawanie sklepu do ltsc to sztuka dla sztuki i dziwna fanaberia.

To kłóci sie z samą ideą tego systemu.

Potrafię sobie odinstalować sklep, tylko po co jeśli chcę ltsc?

Popieram w 100%

Dobrze nawet szczerze dla mnie ułatwienie . W następnych wersjach nie będzie sklepu zrobię sklep jak dodatkowy instalator i kto bedzie chcial to sobie bedzie instalował.

6 godzin temu, konuss napisał:

Dobrze nawet szczerze dla mnie ułatwienie . W następnych wersjach nie będzie sklepu zrobię sklep jak dodatkowy instalator i kto bedzie chcial to sobie bedzie instalował.

Dobry pomysł i prawidłowo to nie będe szukał problemu bez rozwiązania 

Pobrałeś wersję enterpris ale nie ENTERPRIS LTSC - NIE ROZRÓŻNIASZ SYSTEMÓW.

LTSC są tylko 3 wydania - ostatnia chyba z kwietnia i różnią się tylko zintegrowanymi poprawkami.

Następna dopiero w pażdzierniku tego roku - chyba.