Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.657 {x64} by KoNuSS V6(esd) PL] 2020]

Recommended Posts

W dniu 23.02.2020 o 21:39, x1987 napisał:

OK,czy da się przywrócić sklep

Da dla chcącego nic trudnego. 

W dniu 26.02.2020 o 15:59, janek917 napisał:

Czy w tym modzie jest dodatkowy temat eXPerience blue ?

Nie zaprzestalem całkowicie dodawanie UXThemePatcher oraz własnych modyfikacji wyglądu. 

W dniu 26.02.2020 o 19:21, sebio napisał:

witam a ja ma taki problem znikneły mi ikonki na pasku zadań,  te koło zegara co moge zrobic po instalacji mode były

Prawy przycisk myszy na pasku zadań i ustawienia. 

3 minuty temu, konuss napisał:

Da dla chcącego nic trudnego. 

Nie zaprzestalem całkowicie dodawanie UXThemePatcher oraz własnych modyfikacji wyglądu. 

Prawy przycisk myszy na pasku zadań i ustawienia. 

tak zrobilem i nic nie dało, musiałem na nowo zainstalowac

Dzień Dobry. Czy można dowiedzieć się dlaczego mimo bardzo dobrych obrazów wersji:
Windows 10 Home Pro 20H1 build 19041.21 Compact {x64} by KoNuSS
Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.592 {x64} by KoNuSS V5(esd) PL] 2020]
nie chcesz wprowadzać pasków wielkości zajętości dysków i pasków postępu, jak na załączonych obrazkach skopiowanych z stron Twoich nowych publikacji modyfikacji W10? Chodzi mnie o to, czy taka zmiana powoduje jakieś zakłócenia w poprawnym funkcjonowaniu Twoich W10 i gdzie ew. można znaleźć, jak to 
zmienić na te które publikowałeś?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

22 minuty temu, aorz napisał:

Dzień Dobry. Czy można dowiedzieć się dlaczego mimo bardzo dobrych obrazów wersji:
Windows 10 Home Pro 20H1 build 19041.21 Compact {x64} by KoNuSS
Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.592 {x64} by KoNuSS V5(esd) PL] 2020]
nie chcesz wprowadzać pasków wielkości zajętości dysków i pasków postępu, jak na załączonych obrazkach skopiowanych z stron Twoich nowych publikacji modyfikacji W10? Chodzi mnie o to, czy taka zmiana powoduje jakieś zakłócenia w poprawnym funkcjonowaniu Twoich W10 i gdzie ew. można znaleźć, jak to 
zmienić na te które publikowałeś?

Nowa wersja Slim już dostepna: 

Witam mam ptyanie do Autora systemu (KoNuSS) posiadam twój system Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 (18363.418) (wesje  PRO)  updejtowany do 18363.693 z poziomu systemu czy jest możliwość przejścia na Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 bez nowej instalacji systemu??

Jenny1 likes this

13 minut temu, PR74 napisał:

Witam mam ptyanie do Autora systemu (KoNuSS) posiadam twój system Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 (18363.418) (wesje  PRO)  updejtowany do 18363.693 z poziomu systemu czy jest możliwość przejścia na Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 bez nowej instalacji systemu??

Nie niestety nie ma takiej opcji 

Chciałbym pobrać TĄ nową wersję Slim, ale okazuje się, że mimo że jestem zalogowany to nie mam uprawnień. Co zatem muszę zrobić, żeby TE uprawnienia zdobyć???  

54 minuty temu, Jenny1 napisał:

Chciałbym pobrać TĄ nową wersję Slim, ale okazuje się, że mimo że jestem zalogowany to nie mam uprawnień. Co zatem muszę zrobić, żeby TE uprawnienia zdobyć???  

On kasować nie może.

Macie uwagi to piszcie w temacie -> 

Autor jak dalej będzie tak postępował to chyba dostanie BAN-icje

19 minut temu, adonx napisał:

Dostał ostrzeżenie o wyłudzanie kasy to teraz jest obrażony i kasuje posty które mu się nie podobają.:biggrin5:

A mnie moderator upomina jak pytam...

1 godzinę temu, adonx napisał:

Dostał ostrzeżenie o wyłudzanie kasy to teraz jest obrażony i kasuje posty które mu się nie podobają.:biggrin5:

Przepraszam - GDZIE KIEDY - DOSTAŁEM OSTRZEZENIE ??? Czy ja o czyms nie wiem i własnie sam chce się teraz dowiedzieć za co niby moj temat został skasowany - Sprawa zostałą wyjasniona i wszystko zmienione ??????