Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.657 {x64} by KoNuSS V6(esd) PL] 2020]

Recommended Posts

W dniu 23.01.2020 o 01:16, BartTut napisał:

Panel nvidia działa tylko trzeba zainstalować normalny sterownik, a nie ten DCH.

Nie działa za to aktualizacja w windows update 2020-01 Aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 10 Version 1909 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB4528760)

wywala błąd, nie da się zainstalować.

Trzeba zainstalować stary sterownik z grudnia i wtedy działa dopiero panel od nvidia dopiero zaktualizować przez nvidia experience i wszystko działa. Mam zainstalowaną najnowszą wersję systemu V5 i u mnie ta aktualizacja się pobiera i instaluje bez problemu.

Godzinę temu, konuss napisał:

To nie tam dotyczacy modyfikacji temat Microsft-Nvidia i tyle...

Zainstalowałem sobie system i powiem ci, że fajny ten system. Ale jak byś zostawił game mode było by lepiej. 

9 minut temu, ridzu napisał:

Chciałem zmienić zestaw ikon paczką iPack i ikony się nie zmieniają, można to jakoś odblokować?

Ja mam podobny problem ale nie otrzymałem odpowiedzi więc stawiam , że nie można zmienić , na innej modyfikacji też od Konnuss

Możliwe że się nie da. Próbowałem też zainstalować przeglądarkę edge na silniku chromowatym  do przetestowania (i tak bym pewnie nie używał) i też się nie da zainstalować. Fajnie chodzi ta modyfikacja, ale lubię mieć własny wygląd ikon

zaraz poczytam ;-)

tylko, że na wersji pełnej chodziły mi te Ipacki

Nie chodzi 7tsp tylko iPck, które chodzą normalnie na windows 10

Napromieniowany likes this

11 minut temu, ridzu napisał:

Możliwe że się nie da. Próbowałem też zainstalować przeglądarkę edge na silniku chromowatym  do przetestowania (i tak bym pewnie nie używał) i też się nie da zainstalować. Fajnie chodzi ta modyfikacja, ale lubię mieć własny wygląd ikon

zaraz poczytam ;-)

tylko, że na wersji pełnej chodziły mi te Ipacki

Nie chodzi 7tsp tylko iPck, które chodzą normalnie na windows 10

Podpisuję się na oryginalnej wersji działało to bez problemu na modyfikacji mimo , że są wgrane jakieś nie można podmienić jedyna rzecz spróbować przejąć jeszcze na własność pliki ale czy to coś da nie wiem

7tsp to co innego niż iPack. iPack to samorozpakowujące się archiwum z motywem, jest to darmowe. Na pełnym win 1909 działa a na tej od Konusa nie działa. Pokazuje te zmienione ikony tylko w tedy kiedy otworzy się okno dialogowe np. przy otworzeniu pliku z jakiegoś programu.

9 godzin temu, konuss napisał:

V6 W drodze właśnie testuje i wgrywam 

A będziesz w stanie wrzucić v6 na inny hosting? bo UpToBox ma ograniczenia 

10 minut temu, LeoRojas napisał:

jak bys nie zauważył to kolega wyzej ma problem z WU a nie ja . proponuje sie nauczycz czytac ze zrozumieniem

Co nie zmienia faktu że to ty odradzasz instalację systemów z forum już kiedyś ktoś na wykopie zrobił gow**burzę że na winclub systemy są zainfekowane różnymi rodzajami złośliwego oprogramowania na co oczywiście nikt nie znalazł dowodów bo takowych nie ma