Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.657 {x64} by KoNuSS V6(esd) PL] 2020]

Recommended Posts

Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.657

Windows-10-RS6-1903.png.7b0105f108cad53395ced7f0782ac63e.png

Opis:

Kompilacja jest oparta na oryginalnych obrazach Microsoft v1909 zbudowanych z  18363.418. Wersja wyjściowa to najnowsza 18363.657. System jest pierwszą moją modyfikacją typu Slim wiadomo że kolejne będą napewno lepsze ale narazie jestem bardzo zadowolony z efektu. Ogólnie wyczyszczone to co uważałem w chwili obecnej na potrzebne. Konto Microsoft oraz powiązane ustawienia działają. 

Download:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

WAŻNA INFORMACJA:

Od teraz idąc za śladem kolegów z zagranicy nię będe rozpisywał dokłądnie co i jak jest usunięte - modyfikowane - tweak-owane. Powód jeden dosadny dość naśladowań i pseado identycznych wersji systemów jedynie pod inną nazwą !!!

Mógłbyś zostawić Painta.

Umnie po instalacji sterowników grafiki jest tak - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czyszczenie z prawokliku - windows update i punkty przywracania nie działa - odmowa dostępu i brak uprawnień.

Mnie to nie przeszkadza - nie widzę poprawy szybkości - a czytałem gdzieś że wtedy gdy sypnie się jakiś podproces to wywala się cały svchost i nie wiadomo co się stało. Poza tym łatwiej dowiedzieć się jakie akurat podprocesy działają. To jest placebo bo tylko grupuje podprocesy w jeden proces.

To samo z procesami chrome - według mnie nie warto się tym przejmować.

2 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Mógłbyś zostawić Painta.

Umnie po instalacji sterowników grafiki jest tak - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czyszczenie z prawokliku - windows update i punkty przywracania nie działa - odmowa dostępu i brak uprawnień.

To jest dopiero wersja 1 następna będzie jeszcze bardziej skrojone. 

Najbardziej fascynujące na tym forum jest to ze. Nie jest jak na innych zagranicznych że ludzie ci podziękuja. Tyłko Polak musi pomarudzic. Nie dość dostał coś za darmo :-) 

19 minut temu, konuss napisał:

To jest dopiero wersja 1 następna będzie jeszcze bardziej skrojone. 

Najbardziej fascynujące na tym forum jest to ze. Nie jest jak na innych zagranicznych że ludzie ci podziękuja. Tyłko Polak musi pomarudzic. Nie dość dostał coś za darmo :-) 

To nie wina forum tylko kraju w jakim żyjemy

Mówiłem o czyszczeniu tego z prawokliku.

A jeśli chodzi o podziękowania to - @konuss  - masz ich kilkaset w punktach reputacji - moje także. Ponadto czytałem wiele podziękowań w postach. 

A z mojej strony to nie marudzenie tylko zgłaszanie problemów - sam o to prosiłeś.

A ta informacja że w następnych będzie więcej wycięte - to konkretna informacja - wiadomo czego się spodziewać.

@konussczyli tego systemu nie aktywuje kluczem? Mam klucz powiazany z kontem ms. I czy można jakoś przywrócić sklep czy nie? Wydaje mi się, że jakbyś zostawił sklep byłoby spoko :D a resztę wyciąć ile wlezie :D A tu zdjęcie po instalcji wszystkich programów restart i nagle takie coś niby to tryb awaryjny z którego nie mogę nic zrobić 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 23.12.2019 o 15:03, aorz napisał:

Idea tego moda (SLIM) jest super, ale w moim przekonaniu powinien być dostęp do Sklepu i możliwość tworzenia punktów

przywracania systemu!

kolejny maruder, wgraj niemodyfikowany i nie marudz, a wykrzyknij sobie zostaw teściowej jak masz 

W dniu 22.12.2019 o 20:23, Mr.Straight napisał:

Już to gdzieś pisałem i to pewnie nie raz. Czego oczekujesz od kraju gdzie ludzie nawet znaleźć czegoś na konkretnym forum nie potrafią tylko trzeba im dać do rączki.
Tutaj nikt nie doceni ci tego że dostał jakieś iso tylko jeszcze znajdzie problem bo JEMU nie działa.

Tak mi wpadło, jak chcesz mieć spokój to po prostu zrób temat dodaj linki i go zamknij.
Będzie można pobierać kto będzie chciał da + i tyle.

Ewentualnie autor może napisać na czerwono większymi literami że nie bedzie udzielał odpowiedzi. Ja tam jestem wdzięczny i zadowolony za każdą przeróbkę naszych fachowców pasjonatów z forum

1 godzinę temu, Takumi napisał:

Ewentualnie autor może napisać na czerwono większymi literami że nie bedzie udzielał odpowiedzi. Ja tam jestem wdzięczny i zadowolony za każdą przeróbkę naszych fachowców pasjonatów z forum

Autor naprawdę chętnie udziela odpowiedzi ale na pytania tylko jeden warunek muszą naprawde cos wnosic. A nie tylko bluzgi w moim kierunku lub pretensje - tego osobiscie nie rozumiem. Pisze dokłądnie co z czym przy kazdym modzie no ale POLAD czyta instrukcje dopiero PO -- GDY JUZ ZA POZNO!!!

BGT likes this

Jeszcze raz - dlaczego usunięcie cortany jest lepsze od jej wyłączenia ? - MOŻESZ WYJAŚNIĆ ?

Mógłbyś wyłączać i skończyły by się te dziesiątki postów w twoich tematach o braku wyszukiwania na pasku zadań.

Chyba też cię to wk......wia ?

Już raz napisałeś że weżmiesz to pod uwagę .

BARDZO dużo postów dotyczy tego i dyskusji jak to przywrócić - nie mógłbyś tego zrobić ?

Obserwuję twoje tematy i w każdym to samo - nie chce mi się już wchodzić co chwilę na twoje tematy bo okazuje się że ciągle ten sam problem.

DOTYCZY TO WSZYSTKICH TWOICH TEMATÓW - MODYFIKACJI. 

40 minut temu, zbigniew59 napisał:

Jeszcze raz - dlaczego usunięcie cortany jest lepsze od jej wyłączenia ? - MOŻESZ WYJAŚNIĆ ?

Mógłbyś wyłączać i skończyły by się te dziesiątki postów w twoich tematach o braku wyszukiwania na pasku zadań.

BARDZO dużo postów dotyczy tego i dyskusji jak to przywrócić - nie mógłbyś tego zrobić ?

Obserwuję twoje tematy i w każdym to samo - nie chce mi się już wchodzić co chwilę na twoje tematy bo okazuje się że ciągle ten sam problem.

O cortana opierdziela ram szpieguje i procesy i ogolnie obmula system.. ludzie zrozumieć musza 

slider2706 likes this

Jakbyś mógł popraw prawoklik bo taka długa lista na prawie cały ekran albo podziel na jakieś podmenu + albo anielskie nazwy albo polskie. Przy prawym kliku na Dysk są jakieś znaki zapytania "?????" Proszę jakbyś mógł oprawić to jakoś. System szybki ładnie działa mało zajmuje. Póki co super

51 minut temu, BarVa napisał:

Jakbyś mógł popraw prawoklik bo taka długa lista na prawie cały ekran albo podziel na jakieś podmenu + albo anielskie nazwy albo polskie. Przy prawym kliku na Dysk są jakieś znaki zapytania "?????" Proszę jakbyś mógł oprawić to jakoś. System szybki ładnie działa mało zajmuje. Póki co super

Pokaż screena.

Dziękuje serdecznie za Twoje mody, są naprawdę super. Co do reszty niewdzięcznych pretensjonalnych prostaków to proszę im wybaczyć, niedawno dopiero zeszli z drzewa i są jeszcze w szoku.

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

slider2706 likes this

1 godzinę temu, BarVa napisał:

zapraszam do changelogu co tam pisze ???

3 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Szybka odpowedz - BO TAK CHCE !! Moze byc ? Kilka razy wyjasnialem nie bede po raz kolejny...

aorz and BGT like this