Skocz do zawartości

Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.657 {x64} by KoNuSS V6(esd) PL] 2020]


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeoRojas napisał:

jak bys nie zauważył to kolega wyzej ma problem z WU a nie ja . proponuje sie nauczycz czytac ze zrozumieniem

Co nie zmienia faktu że to ty odradzasz instalację systemów z forum już kiedyś ktoś na wykopie zrobił gow**burzę że na winclub systemy są zainfekowane różnymi rodzajami złośliwego oprogramowania na co oczywiście nikt nie znalazł dowodów bo takowych nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 21:39, x1987 napisał:

OK,czy da się przywrócić sklep

Da dla chcącego nic trudnego. 

W dniu 26.02.2020 o 15:59, janek917 napisał:

Czy w tym modzie jest dodatkowy temat eXPerience blue ?

Nie zaprzestalem całkowicie dodawanie UXThemePatcher oraz własnych modyfikacji wyglądu. 

W dniu 26.02.2020 o 19:21, sebio napisał:

witam a ja ma taki problem znikneły mi ikonki na pasku zadań,  te koło zegara co moge zrobic po instalacji mode były

Prawy przycisk myszy na pasku zadań i ustawienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Czy można dowiedzieć się dlaczego mimo bardzo dobrych obrazów wersji:
Windows 10 Home Pro 20H1 build 19041.21 Compact {x64} by KoNuSS
Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.592 {x64} by KoNuSS V5(esd) PL] 2020]
nie chcesz wprowadzać pasków wielkości zajętości dysków i pasków postępu, jak na załączonych obrazkach skopiowanych z stron Twoich nowych publikacji modyfikacji W10? Chodzi mnie o to, czy taka zmiana powoduje jakieś zakłócenia w poprawnym funkcjonowaniu Twoich W10 i gdzie ew. można znaleźć, jak to 
zmienić na te które publikowałeś?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, aorz napisał:

Dzień Dobry. Czy można dowiedzieć się dlaczego mimo bardzo dobrych obrazów wersji:
Windows 10 Home Pro 20H1 build 19041.21 Compact {x64} by KoNuSS
Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.592 {x64} by KoNuSS V5(esd) PL] 2020]
nie chcesz wprowadzać pasków wielkości zajętości dysków i pasków postępu, jak na załączonych obrazkach skopiowanych z stron Twoich nowych publikacji modyfikacji W10? Chodzi mnie o to, czy taka zmiana powoduje jakieś zakłócenia w poprawnym funkcjonowaniu Twoich W10 i gdzie ew. można znaleźć, jak to 
zmienić na te które publikowałeś?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nowa wersja Slim już dostepna: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie