Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

Cierpliwośći.......  Sromotnik robi to bardzo dokładnie i jak już coć nam daje to jest master-sztyk . Wszyscy co mieli Jego systemy i tą łatwość wyglądu z windows 7 piękną i dobrą z szybkością działania to są w niebo wzięci. Kto narzeka ? ten co chce update non stop i pstryka na pusto co chwilę zmieniająć konfigurację i coś psując.

Ja pracuję zawodowo w adobe premiere i lightroomie  na STEROWNIKI STUDIO ( SD) i wzrost jest 12 % na plus do trerowników GAME READY (GRD)

Należy jeszcze dopracować to mistrzu co do panela nvidia. 

Stawiaj na wydajność i stabilność.

@profilm34Chciałbym szanownego kolegę pokornie powiadomić iż jakby co pisze się "narzeka". Generalnie wiem, jak ludzie nie cierpią ludzi którzy zwracają uwagę na ortografię i zdaję sobie sprawę, że w przypadku szybkiego pisania błędy się popełnia. Pozdrawiam :P

1 minutę temu, mbielak012 napisał:

@profilm34Chciałbym szanownego kolegę pokornie powiadomić iż jakby co pisze się "narzeka". Generalnie wiem, jak ludzie nie cierpią ludzi którzy zwracają uwagę na ortografię i zdaję sobie sprawę, że w przypadku szybkiego pisania błędy się popełnia. Pozdrawiam :P

Też to zakuło mnie w oczy aż ;P nie pasuje ni huia

mbielak012 likes this

Dobra, czas kończyć bezlitosną wycinkę - 32 procesy, 700MB ze sterownikiem grafiki przy 8GB Ram - nie zejdę bardziej w dół. Działa XBOX, Sklep pozostawiony do aktywacji. Powinno coś z tego sensownego być. Lada dzień ostatnie iso testowe wersji Lite.

PZDR!

6 minut temu, srom-otnik napisał:

Dobra, czas kończyć bezlitosną wycinkę - 32 procesy, 700MB ze sterownikiem grafiki przy 8GB Ram - nie zejdę bardziej w dół. Działa XBOX, Sklep pozostawiony do aktywacji. Powinno coś z tego sensownego być. Lada dzień ostatnie iso testowe wersji Lite.

PZDR!

XBOXA też wywal bo to zbędne dla zdecydowanej większości 

No, ja akurat się z tym nie zgadzam. Zresztą już była o tym wcześniej dyskusja. Więc, wydaje mi się, że teraz to już nie jest ten moment by dokładać jakieś prośby i sugestie. Co do samego xboxa, ja akurat nie używam, ale wiele osób tak - chodzi o to by system był funkcjonalny dla jak największej grupy osób. Dla mnie najważniejsze, żeby nie było telemetrii i szpiegowania. Ale tak jak piszę, nie pora już na takie dyskusje chyba.

srom-otnik 

Nie wiem czym został wywołane zamknięcie systemu i potrzeba ponownego uruchomienia.

Tak samoistnie ....jak zostawiłem bezczynnie komputer włączony.

Czy gdzieś to mogę sprawdzić aby zwewryfikowac co sie stało ? 

Sromotnik czekam cierpliwie co zdziałasz z WimGrozą 10 jestem z twoimi systemami i błękitnymi grzybkami od czasów Win XP i (windowsMx) pamięta ktoś jeszcze stronkę? 

Mam nadzieję że z poziomu menadżera da się instalować sterowniki :) miło że zostawiłeś sklep do aktywacji , a czy hotspot mobilny będzie działać ? 

max699 likes this

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

(windowsMx)

Trafiłem tam szukając modyfikacji dla win 7 którego to do dziś posiadam na dropbox  Win JG7 x64 Pro Ultra Lite

Trafiłem tylko jeden kosmetyczny problem,  powiedzcie czy macie to samo.

W wygaszaczu ekranu, jak wyświetlają się komentarze microsoft'u brak polskich znaków.

Ale tak jak mówię nie jestem upierdliwy, tylko to znalazłem :D

Nie działa mapowanie dysku sieciowego.

Jak wchodzę w Mój komputer/sieć to jest on widoczny. Mozna także wejść do oprogramowania dysku poprzez wpisanie adresu IP dysku sieciowego w przeglądarce internetowej. Jednak gdy chcę dodać skrót do zawartości dysku poprzez naciśniecie na ikonę komputera prawym przyciskiem myszy i potem Mapuj Dysk sieciowy to go tam nie mogę znaleźć.

próbowałem włączać udostępnianie wszystkich urządzeń sieciowych i plików i też nic to nie daje.

Problem występuje zarówno w wersji podstawowej jak i lite tego systemu. (professional)

W modyfikacji LTSB oraz wcześniejszej z BAZY (1709) tego problemu nie było.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersja Home Lite zamknięta, Pro robi się. Cierpliwości. Lada dzień będzie całe iso wersja przedfinalna. 

41 minut temu, mardab napisał:

Nie działa mapowanie dysku sieciowego.

Jak wchodzę w Mój komputer/sieć to jest on widoczny. Mozna także wejść do oprogramowania dysku poprzez wpisanie adresu IP dysku sieciowego w przeglądarce internetowej. Jednak gdy chcę dodać skrót do zawartości dysku poprzez naciśniecie na ikonę komputera prawym przyciskiem myszy i potem Mapuj Dysk sieciowy to go tam nie mogę znaleźć.

próbowałem włączać udostępnianie wszystkich urządzeń sieciowych i plików i też nic to nie daje.

Problem występuje zarówno w wersji podstawowej jak i lite tego systemu. (professional)

W modyfikacji LTSB oraz wcześniejszej z BAZY (1709) tego problemu nie było.

A sprawdzałeś przy różnych ustawieniach Optymalizatora Usług??? Ja testowałem swoje systemy u siebie w pracy na 2 niezależnych sieciach, łącznie na 21 komputerach. Na serwerze JG i na stacjach roboczych też JG. Wszystkie opcje konfiguracji sieci (tworzenie grupy domowej, udostępnianie, wchodzenie na udostępnione dyski itp) działają mi przy ustawieniu na TAK usług, jeśli wyświetla się pytanie: "Włączyć udostępnianie plików i drukarek?" 

Przy domyślnych nie powinno być żadnego problemu... A jeśli mimo tego nadal problem istnieje, tzn, że jest jakaś nowa usługa w 1909, której jeszcze współzależności nie poznałem do końca...

Witam, czy tylko u mnie występuje problem z wyszukiwarką explorera10? Bo nie mogę kliknąć w to miejsce

FdH2UeB.png

System świeżo postawiony i użyłem tylko optymalizatora usług z prawokliku + OOSU10 (zaznaczone prawie wszystko co jest na zielono)