Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

1 godzinę temu, srom-otnik napisał:

Oj, coś czuję, że chyba będzie potrzeba dorzucić do iso 3 wersję Extreme... dla fanatyków :D

Bez:

- Windows Update,

- WinSxS,

- kopii zapasowej,

- diagnostyki,

- XBOX'a,

- Hyper-V.

Sklep musi zostać dla aktywacji.

Co Wy na to?

Czy Lite w tej postaci może pozostać? Czy ma jakieś bugi do usunięcia i spełnia Wasze oczekiwania? (wiem, - będzie dodane wyszukiwanie w menu start, w StartIsBack'u oraz we wszystkich wersjach usunięte rezerwowanie większego niż potrzeba miejsca na HDD/SSD)

I to byłby naprawdę SUPER prezent na Nowy Rok.Ja niezmiennie po testach powracam do w wersji Core.:thumbsup:

Win JG10 Pro x64

BAZA - RS3 (1709)

W dniu 27.12.2019 o 22:02, Bastek32 napisał:

Do każdego zainstalowanego systemu uzywam skryptu RemoveSPY_AIO, tu juz nie musze? juz to jest wprowadzone? proszę o odpowiedż w języku dla amatora :)

Nie ma sensu, bo RemoveSPY_AIO od wersji win 10 1809 nie działa już prawidłowo i nie jest wstanie nawet uporać się z  win update defenderem i jego namolnym filtrem tzw,, smartscreen

1 minutę temu, faded24 napisał:

Nie ma sensu, bo RemoveSPY_AIO od wersji win 10 1809 nie działa już prawidłowo i nie jest wstanie nawet uporać się z  win update defenderem i jego namolnym filtrem tzw,, smartscreen

Polecisz coś innego?

Też chętnie przygarnąłbym wersje extreme w wielkości katalogu windows po instalacji 5-6 GB,. Jedyne funkcjonalności które mnie interesują to żeby można było uruchomić przeglądarkę , zainstalować antywirusa nod32 i  żeby został framework 4.

Używam tylko programów typu portable zlokalizowanych na dysku d więc dla mnie windows może być "goły i wesoły".:)

2 godziny temu, traphone11 napisał:

A  co z optymalizacja pelnoekranowa jak chlopaki pisali wczesniej, tez by byla calkowicie usunieta?

Najlepiej wyłączać ręcznie. KLIK PPM NA SKRÓT GRY, WŁAŚCIWOŚCI, ZGODNOŚĆ, KLIK NA WYŁĄCZ OPTYMALIZACJE PEŁNOEKRANOWE I KLIK NA ZASTOSUJ, OK

2 godziny temu, vitay007 napisał:

Polecisz coś innego?

Uważam, że już większej mocy nie osiągniesz z tego systemu i nie ma co tam więcej dłubać, Srom-otnik wie co robi 

@srom-otnik Dziekuje za system, przez ponad rok uzywalem Twojego poprzedniego LTSB.

Czas powrocic. Chyba wybiore wersje Lite tym razem.. przez tamten rok mialem kilka malych problemow ze cos nie chcialo zaskoczyc, nic znaczacego, tym razem szukam czegos gdzie nie bede musial sie glowic...
Czy to juz finalna wersja Lite, czy jeszcze poczekac?

Jeszcze pytanie z innej beczki, czyli jak moge zrobic calowity backup mojej przegladarki, uzywam Slimjet?

Najlepiej kopiuj-wklej typu, poprzednio zrobilem backup folderu, ale ostatecznie nie to nie dalo, czyli pliki rozszerzen byly tam, a w samej przegladarce pusto.

W sumie tylko to mnie na razie zatrzymuje przed instalacja.

Dzieki Mistrzu :)))

Cześć 

Mam taki problem 

Ze zdjęcia, próba wejścia do 

(zmień lokalizację zapisywane nowej zawartości) 

Wyskakuje komunikat po kliknięciu na ok, wywala z, ustawień. 

Czy ktoś coś może pomóc w tej sprawie. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

17 minut temu, kaminskigdynia napisał:

Cześć 

Mam taki problem 

Ze zdjęcia, próba wejścia do 

(zmień lokalizację zapisywane nowej zawartości) 

Wyskakuje komunikat po kliknięciu na ok, wywala z, ustawień. 

Czy ktoś coś może pomóc w tej sprawie. 

Coś zastosowałeś, co wyłączyło chyba usługę AppReadines bądź AppXSvc - mają być na tryb ręczny

5 minut temu, kamiloxf napisał:

@srom-otnik
Ja natomiast mam jedną prośbę te czarne ikonki folderów bo były genialne

Jak się ogarnę, na razie za dużo mam pracy w pracy i koło systemów. Aktualnie kończę LTSB Full :P

1 godzinę temu, bobek0507 napisał:

TAK dla extreme (WU wypadnie całkowicie?)
Nie dogodzisz każdemu, przywrócenie Defendera i PowerShella (o którym do teraz cisza) możliwe? -> szukam i widzę że są z tym problemy.

Dla Extreme niech bedzie wywalone WU i wszystko co sie da. Dla Lite niech zostanie WU.

3 minuty temu, deyath napisał:

wszystko ladnie chodzi tylko chcialbym pasek zadan zmienic mam dosc juz przezroczystych i chcialbym ladny maly pasek zadan jak mam to zrobic?

Kliknij Prawym Przyciskiem myszy na ikonkę startu------>Właściwości--------> Wygląd i odznaczasz te opcje 
Lgs4ZxP.jpg

14 godzin temu, srom-otnik napisał:

Oj, coś czuję, że chyba będzie potrzeba dorzucić do iso 3 wersję Extreme... dla fanatyków :D

Bez:

- Windows Update,

- WinSxS,

- kopii zapasowej,

- diagnostyki,

- XBOX'a,

- Hyper-V.

Sklep musi zostać dla aktywacji.

Co Wy na to?

Czy Lite w tej postaci może pozostać? Czy ma jakieś bugi do usunięcia i spełnia Wasze oczekiwania? (wiem, - będzie dodane wyszukiwanie w menu start, w StartIsBack'u oraz we wszystkich wersjach usunięte rezerwowanie większego niż potrzeba miejsca na HDD/SSD)

Taka wersja byłaby świetna, jednak uważam, że WU powinien zostać.

6 minut temu, Qreck napisał:

Taka wersja byłaby świetna, jednak uważam, że WU powinien zostać.

Do Czego Ci WU przy dużym wycięciu z systemu i tak aktualizacje nie będą chciały działać bo już na wersji Lite są małe szanse aby instalowały się poprawnie