Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

1 godzinę temu, kaminskigdynia napisał:

Nie możliwe mam stema i grałem w dooma Eternal, działa, zainstaluj stema jeszcze raz, powinno pomóc 

Jednak miałem włączoną opcje w programie "OOSU10" która blokowała procesy i aplikacje w tle, wyłączyłem to i wszystko śmiga. Mój błąd, mogłem od razu to sprawdzić. Będę na tym systemie, aż wyjdzie coś bardziej dopracowanego od naszego kochanego Microsoftu :D Jest to mój pierwszy custom system od Sromotnika, a widziałem, że hejtował wersje 2004, więc wybrałem tą.

Wszystko działa i wydajność idealna w 1909 lite , gdyby nie samsung magican ogłosiłbym go systemem nr 1 w stajni Sromotnika..... jest szansa na naprawę tej super aplikacji ? 

1 godzinę temu, dziadzio napisał:

Witam jak przywrócic  skróty w prawokliku wykasowały sie

Rozwiązanie na priv

17 minut temu, profilm34 napisał:

Wszystko działa i wydajność idealna w 1909 lite , gdyby nie samsung magican ogłosiłbym go systemem nr 1 w stajni Sromotnika..... jest szansa na naprawę tej super aplikacji ? 

Popatrzę co da się zrobić. Jeśli to tweaki to nie problem, jeśli coś wycięte za bardzo, to nie będzie poprawiania iso

2 godziny temu, profilm34 napisał:

1 godzinę temu, kaminskigdynia napisał:

Ok

Mam!

Wina leży gdzieś w jakiejś usłudze, na tą chwilę to nie istotne.

U mnie też ten problem zaistniał, gdy zainstalowałem MAGICIAN'a na końcu, tzn. po optymalizacji, czyszczeniu i wszystkich instalacjach programów/sterowników.

Ja posiadam Samsung Evo 860 i MAGICIAN v6.1

Okazuje się, że włączenie funkcji RAPID jest bezproblemowe, gdy zrobi się to zaraz na początku po instalacji systemu.

ALE UWAGA!

System zapyta się czy jest zainstalowany na SSD - oczywiście potwierdzamy - wybieramy "TAK", następuje automatyczny restart. 

Po restarcie na pulpicie widzimy okno z pytaniem "Rozpoczęcie optymalizacji usługi systemowych - kontynuować?" - wybieramy NIE i od razu przechodzimy do instalacji MAGICIAN'a

Po uruchomieniu funkcji RAPID, można już w dalszej kolejności robić z system co się żywnie podoba, działającej funkcji RAPID już się nie wyłączy, chyba że odinstaluje się MAGICIAN'a

3 godziny temu, srom-otnik napisał:

Mam!

Wina leży gdzieś w jakiejś usłudze, na tą chwilę to nie istotne.

U mnie też ten problem zaistniał, gdy zainstalowałem MAGICIAN'a na końcu, tzn. po optymalizacji, czyszczeniu i wszystkich instalacjach programów/sterowników.

Ja posiadam Samsung Evo 860 i MAGICIAN v6.1

Okazuje się, że włączenie funkcji RAPID jest bezproblemowe, gdy zrobi się to zaraz na początku po instalacji systemu.

ALE UWAGA!

System zapyta się czy jest zainstalowany na SSD - oczywiście potwierdzamy - wybieramy "TAK", następuje automatyczny restart. 

Po restarcie na pulpicie widzimy okno z pytaniem "Rozpoczęcie optymalizacji usługi systemowych - kontynuować?" - wybieramy NIE i od razu przechodzimy do instalacji MAGICIAN'a

Po uruchomieniu funkcji RAPID, można już w dalszej kolejności robić z system co się żywnie podoba, działającej funkcji RAPID już się nie wyłączy, chyba że odinstaluje się MAGICIAN'a

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie wiem, u mnie działa, a był problem i go ominąłem. Nie chciał zainstalować się sterownik przy włączaniu RAPID'a, kilkukrotnie. Teraz, gdy włączam RAPID od razu po instalacji systemu, wszystko działa.

Co u Ciebie - nie wiem na tą chwilę. Nie ogarnę tego, nie mając takiego komputera przed sobą. 

Będę ostrożniej wycinał system przy tworzeniu moda na bazie 2004, może wtedy wyjdzie co jest winne

1909 Pro Lite, usługi włączone. Nie działa skrót WIN + P do przełączania ekranów, nic się nie dzieje po wciśnięciu. Wyczytałem, że problemem może być displayswitch.exe w \system32 i po podmianie tego pliku z internetu włącza się panel po prawej stronie, ale samo przełączanie ekranów dalej nie działa. W wersji ltsc nie ma z tym problemu, więc tutaj chyba też powinno działać? 

W dniu 12.07.2020 o 19:52, srom-otnik napisał:

Nie wiem, u mnie działa, a był problem i go ominąłem. Nie chciał zainstalować się sterownik przy włączaniu RAPID'a, kilkukrotnie. Teraz, gdy włączam RAPID od razu po instalacji systemu, wszystko działa.

Co u Ciebie - nie wiem na tą chwilę. Nie ogarnę tego, nie mając takiego komputera przed sobą. 

Będę ostrożniej wycinał system przy tworzeniu moda na bazie 2004, może wtedy wyjdzie co jest winne

a czy da rade rozwiązać ten problem bez ponownej instalacji Windowsa ?

To bardzo ważny program który daje kopa dla jednego wybranego dysku samsunga z 500 na 4000 . Poprzednia wersja 1909 ani obecna nie działało. Bez niego system dla mnie jest ......

43 minuty temu, profilm34 napisał:

To bardzo ważny program który daje kopa dla jednego wybranego dysku samsunga z 500 na 4000 

W tym tygodniu wezmę się ponownie za v2004 i będę badał problem tego sterownika, czy zależy to od tweaków, czy od stopnia wycięcia systemu 

Zrobię 2 roboty w jednej, pogonię 2004 i będę wiedział co boli magiciana. Choć te wersje w10 - co wydanie, to już inaczej się tweakuja. 

LTSC jest identycznie wycięty i stweakowany, tam magician działa,  a w 1909 już nie. Fajnie, prawda? 

A teraz dobrą wódę zapodaję :trollface:

Ktoś może mi powiedzieć, czemu mam tak, że nagrywając iso (robiłem Rufusem, WinToBootic, i ręcznie przez cmd i diskparta) nagrywa mi się tylko wersja Home?

W dniu 13.07.2020 o 22:55, srom-otnik napisał:

Zrobię 2 roboty w jednej, pogonię 2004 i będę wiedział co boli magiciana. Choć te wersje w10 - co wydanie, to już inaczej się tweakuja. 

LTSC jest identycznie wycięty i stweakowany, tam magician działa,  a w 1909 już nie. Fajnie, prawda? 

A teraz dobrą wódę zapodaję :trollface:

1909 Lite jest wydajny, przy ustawieniach okrojonych ma pazur i pokonał 8.1 lite w moich testach....... ( 8.1 wymiata lecz wiele już MS mu specjalnie ograniczył )

24 minuty temu, profilm34 napisał:

1909 Lite jest wydajny, przy ustawieniach okrojonych ma pazur i pokonał 8.1 lite w moich testach....... ( 8.1 wymiata lecz wiele już MS mu specjalnie ograniczył )

Panie zajmij się pan filmowaniem....

jorg35 likes this

W dniu 16.07.2020 o 23:41, szymibtw napisał:

Panie zajmij się pan filmowaniem....

korona....90% zleceń mniej...... 

Szymibtw - coś pan taki nerwowy :)

Daj test realne 2 systemów zamiast ciągle krytykować..... nie ujmuję Ci wiedzy tylko jadę po faktach....

Coś może nie tak jak piszę że Magican w 10 JG nie działa ? Czy może w 8.1 całkowicie nie da się adobe premiere 2020 zainstalować tylko schodami ewakuacyjnymi !

Lubię prostotę i wydajność to wystawiam się kopniaki z Twojej strony!!! Forum jest od pomagania i podpowiadanie sobie wzajemnie a nie - sieć cicho bo Ja lubię 8.1 czy nie używam tego i tego to już mamy milczeć ! Sromotnik to bystry i zdolny człowiek który ogarnia wszystko bez takich grymzypałów i to za free..... aż mam pomysł zrobić post by go wspierać finansowo .... razem  !!! bo jest bez cenny i wiele lat łamie MS i udoskonala .Pozdrawiam

Panowie, wyluzujcie z tą kasą. Mam to szczęście, że teraz po wielu latach lichutkich zarobków - żyje mi się zupełnie przyzwoicie. Mam 2 prace i mogę się sam dzielić. Jak Wam zbywa środków, to zachęcam podzielić się z tymi naprawdę potrzebującymi. Polecam UNICEF, raknroll.pl itp. 

Ja co miesiąc od 2 lat wspieram przynajmniej jedną z takich fundacji.

Warto pomagać, to określa nasze człowieczeństwo...

vitay007 likes this

12 godzin temu, House napisał:

Ktoś może mi powiedzieć, czemu mam tak, że nagrywając iso (robiłem Rufusem, WinToBootic, i ręcznie przez cmd i diskparta) nagrywa mi się tylko wersja Home?

@House Spróbuj tego >>>[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

•  
  •  
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Mega użytkownik
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • 252 odpowiedzi

W dniu 15.01.2019 o 22:06, XyZmas napisał:

Witam, mam problem z instalacją owego systemu, a mianowicie wszystko pięknie ładnie się odpala aż do momentu okienka, w którym mam wybrać system operacyjny, który chce zainstalować. Jest napisane,, brak dostępnych obrazów". Próbowałem instalować inne systemy również to samo. Próbowałem. W trybie Legacy jaki i UEFI, próbowałem w formacje NTFS jak i FAT32. Zmieniałem pendrive'y i nic. Mój laptop to Dell Inspiron 15 3567 i7-7500u 

Pobierz plik z załacznika

rozpakuj

i plik

ei.cfg wrzuc do folderu SOURCES na penie

^Autor Mr.T

House likes this