Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

Przez aplikację megabasterdownload na Linux zdążyło mi pobrać zaledwie 1GB i dalej nie idzie ;p. A przez stronę mega wyskakuje mi informacja że limit przekroczyłem ;D,a nic nie pobierałem poza obrazem Zdychy.Już mega do du*y jest. A mógłby ktoś zrobić reup na google drive ? 

U mnie na kompie MegaDownloader v1.8 pobrał całpość bez problemu z prędkością max łącza.

Czasami tak bywa, że przerywa w pewnym momencie, bo Twój IP przekroczył ilość transferu-zrestartuj poł.internetowe to uzyskasz nowe IP i wystarczy wznowić pobieranie.

Co do systemy to istna rakieta-wersja Lite Pro śmiga elegancko.

Wersja full wszystko działa, w wersji lite jest wydajność lux lex ważny program samsung magican do dysków ssd który jeden dysk podbija moc z 500 na 4000 szybkość 0 szkoda nie działa.....uffffffffffffffffffffffffff

w poprzedniej lite ze stycznia 1909 też nie działał lecz działa w LTSC jak widać za załączonych skrinach... Sromotniku dużo osób z tego kożysta i warto o tym  programiku zawsze pamiętać...królu złoty.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

4 godziny temu, profilm34 napisał:

Wersja full wszystko działa, w wersji lite jest wydajność lux lex ważny program samsung magican do dysków ssd który jeden dysk podbija moc z 500 na 4000 szybkość 0 szkoda nie działa.....uffffffffffffffffffffffffff

w poprzedniej lite ze stycznia 1909 też nie działał lecz działa w LTSC jak widać za załączonych skrinach... Sromotniku dużo osób z tego kożysta i warto o tym  programiku zawsze pamiętać...królu złoty

W wolnym czasie popatrzę, czy da się to włączyć jakoś jeszcze na Lite

witam 

ja po zmianie z 2004 na 1909 , hp omen laptop 

zainstalowałem  i działa : 

office 365 ,  bit defender , ad guard , malwerbytes , steam  doom eternal , i inne małe programiki .

skorki działają zmieniają się .

przyspieszanie startu wyłączone .

hibernacja działa 

zmiana liter dysków działa 

u mnie po optymalizacji i instalacji wszystkich programów 70 usług .

Co do prędkości to jeszcze nic nie wiem , przetestuje .

nie działa

samsung magican

1 godzinę temu, srom-otnik napisał:

Jak skończę 8.1 to zajmę się magicianem

Jakieś nowe pomysły masz na 8.1 czy tylko uaktualniona baza?

Godzinę temu, Franc napisał:

Jakieś nowe pomysły masz na 8.1 czy tylko uaktualniona baza?

- Integracja łatek z okresu od grudnia,

- uproszczony optymalizator, lepiej ustawione usługi, 

- dokladniejsze Czyszczenie,

Oprócz tego wydaję pod siebie wersję Extreme (osobne iso) - bez IE, WMP, modułu mowy i paru innych zbędnych mi detali

Franc likes this

2 godziny temu, srom-otnik napisał:

- Integracja łatek z okresu od grudnia,

- uproszczony optymalizator, lepiej ustawione usługi, 

- dokladniejsze Czyszczenie,

Oprócz tego wydaję pod siebie wersję Extreme (osobne iso) - bez IE, WMP, modułu mowy i paru innych zbędnych mi detali

Właśnie o takim myślę ,już teraz dziękuję.

Bardzo czekam na EXTREME tak jak 80% na tym forum....... przyjemnie mieć 25-30 procesów i świetną wydajność oraz pewność że nikt nas kontroluje.... stop iluminatom i innym gadom :)

8 minut temu, profilm34 napisał:

Bardzo czekam na EXTREME tak jak 80% na tym forum....... przyjemnie mieć 25-30 procesów i świetną wydajność oraz pewność że nikt nas kontroluje.... stop iluminatom i innym gadom :)

Ale to wersja 8.1, na 10 raczej nierealna 

Obecna 8.1 lite w cinebench r15 wyciąga 1702 pkt. max 1709 a obecna 10 lite pro 1744 pkt. max 1752....... w cinebench r20  8.1 3990 pkt.  a 10 pro lite 4030 pkt. ..... po 2 dniach wszystkie operacje z prawokliku muszę wykonać bo 120 proceów samo się robi...... nie używam pc do gierek czy neta tylko photoshop i adobe premiere......

Temu sklep i wszystko co tylko możliwe ograniczam pod max wydajność....

Mam problem z programem PredatorSense. Nie chcę się włączyć a jest mi niezbędny. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit: Poszło zrobiłem reset oo instalacji jak program prosił. Po czym się włączył i patrzę nie pobrało launchera. Wychodzę w folder gdzie się zainstalowało i próbuje włączyć no i nie idzie. Odinstalowałem. Zainstalowałem jeszcze raz poczekalem 5 minut i pobrało launcher... Ten windows i te śmiesznie sterowniki DCH zaczynają mnie irytować....

Sterowniki DCH są dla profesjonalistów - do renderingu w ważnych programów dla zawodowców...

jeżeli bawisz się w gry to studio jest nie dla ciebie.....

instaluj dla gemingu.... i będzie GIT...

13 minut temu, profilm34 napisał:

Sterowniki DCH są dla profesjonalistów - do renderingu w ważnych programów dla zawodowców...

Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz :L

adonx and nudzija like this

6 godzin temu, profilm34 napisał:

10 godzin temu, profilm34 napisał:

Obecna 8.1 lite w cinebench r15 wyciąga 1702 pkt. max 1709 a obecna 10 lite pro 1744 pkt. max 1752....... w cinebench r20  8.1 3990 pkt.  a 10 pro lite 4030 pkt. ..... po 2 dniach wszystkie operacje z prawokliku muszę wykonać bo 120 proceów samo się robi...... nie używam pc do gierek czy neta tylko photoshop i adobe premiere......

Ten facet wypisuj na tym forum totalne bzdury,nieźle mu kotłuje w tej głowie.:22:laie_67:

jorgusek, Fox.Vip, adonx and 1 other like this

13 godzin temu, profilm34 napisał:

Z moich testów wynika że W7 i W.8.1 jest wydajniejszy od W10.

@profilm34 piszesz głupoty.:laie_67:

jorgusek and Fox.Vip like this

Hej. Wczoraj zainstalowałem modyfikacje. Jest świetna, Samsung Magician działa, ale mam problem ze Steam'em, loguje się wszystko fajnie, ale sklep, biblioteka i profil ciągle się odświeża, jakby był jakiś problem. W menadżerze zadań jest tylko jeden proces, a powinno być 5(?) Może coś włączyłem i blokuje dostęp,  ma ktoś podobny problem?