Jump to content

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem z tym systemem i 2004, że po uruchomieniu optymalizacji usług nie działa karta sim w laptopie. Wifi jest wykrywane normalnie. Gdy wracam do ustawień domyślnych usług również nie jest wykrywana karta sim. Włączałem wszystkie usługi i również nic. Tylko instalacja moda od nowa przywracała usługę karty sim. Proszę napisać co jest nie tak. Tak poza tym wszystko chodzi jak należy.

8 godzin temu, Ozdzu napisał:

Mam pytanie. Dlaczego jak włączam skrypt remove spy aio na czystym.systemie to wywala mi błąd że brakuje mi pliku w lokalizacji temp. Poza tym system działa świetnie więc dziękuję za włożony trud w przygotowanie tej wersji okienek do jakiegokolwiek użytku

Czasami źle się zainstaluje, ściągnij sam skrypt od autora i uruchom będzie działać 

Witam serdecznie. 

Zainstalowałem ten system, nie było żadnych problemów. Jednak gdy wyłączyłem komputer po 15 minutach wyskoczył niebieski ekran z wiadomością, że komputer napotkał problem. Kod zatrzymania: kernel_data_inpage_error

Źródło problemu: TeeDriverW10x64.sys

Po zresetowaniu włącza się normalnie, ale gdy go wyłącze znów wraca ten sam problem. Komputer nowy, sam go składałem. Czy coś źle zrobiłem?

Intel Core i5-10600K 

Płyta główna MSI Z490-A PRO 

Karty graficznej na razie brak 

RAM g skill 2x8gb

Dysk SSD Kingston 1Tb

Bardzo proszę o pomoc. 

4 godziny temu, sahipp napisał:

...może masz problem ze sprzętem jakaś nie typowa konfiguracja.... Ja również instalowałem ten system na nowym sprzęcie (laptop), rok temu i zero problemów... Spróbuj jeszcze raz zainstalować, może się coś źle wgrało....

Dokładnie tak było. System postawiony od nowa, sterowniki wgrane cierpliwie i po kolei, i sukces - wszystko działa. 

9 godzin temu, zbigniew59 napisał:

To na pewno nie ten system - masz wersję LTSC - i na pewno nie z tego tematu.

Nie zaktualizujesz jej do 1909 bo LTSC takiej wersji nie ma .

Pobrałeś chyba z tego tematu - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ehhh, dzieki wielkie i sory za wprowadzanie w błąd.

a chciałem Xbox'a zainstalowac bo ultimate za 4 zł :P

Mam  problem z otwarciem plików worda pobranych tylko z poczty "podczas próby otwarcia pliku wystąpił błąd. wypróbuj następujące sugestie", Zmieniałem wersję worda a nawet przeinstalowałem system i nic to nie dało dawniej tego nie miałem a teraz jest kłopot bo z poczty pliki muszę konwertować do pdf a pózniej z pdf do worda.

Nie mogę też uaktualnić windowsa . Reszta pięknie śmiga.

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to prosiłbym o pomoc.

Z góry dziękuje.

Siema czy instalował ktoś może ten system na procesorach ryzen? Mam ryzen 5 3600 i przy próbie uruchomienia instalatora chipsetu wywala komunikat "This installer is intended to be deployed only on amd system" Na czystym obrazie od microsoftu nie ma tego problemu.

MarcinGX likes this
Godzinę temu, Wraith napisał:

Instalowałem go już 4 razy chyba na płycie X570 i Ryzenie 3700X i zero problemów. Póki co, dla mnie najlepszy i najmniej problemowy mod windowsa 10 do tej pory.  Czym robisz dysk instalacyjny? Polecam rufusa - u mnie zawsze działa.

Instalke robię Rufusem na pendrive. Kurcze co, to może być? Ja mam płytę b450. Szkoda, bo system mi się podoba.

@Kosiara Instalujesz najnowszą wersję sterownika chipsetu, tj. 2.10.13.408? U mnie weszła bez problemu. Z komunikatu wygląda jakby sterownik nie rozpoznawał Twojego procesora lub płyty jako AMD. Dziwne.

Czy pamiętałeś żeby w Optymalizatorze usług(Prawy klik na ekran - Narzędzia - Optymalizator usług) ustawić oryginalne ustawienia systemu przed instalacją sterownika? To czasami załatwia takie problemy. Po instalacji można wrócić do swoich własnych. Nawet jeśli nic nie zmieniałeś w tych ustawieniach, to i tak spróbowałbym je ustawić na oryginalne, a potem instalacja. Jeśli to nie pomoże, to może masz ten problem z tą wersją sterownika akurat, spróbowałbym jakiejś starszej.

Godzinę temu, Wraith napisał:

@Kosiara Instalujesz najnowszą wersję sterownika chipsetu, tj. 2.10.13.408? U mnie weszła bez problemu. Z komunikatu wygląda jakby sterownik nie rozpoznawał Twojego procesora lub płyty jako AMD. Dziwne.

Czy pamiętałeś żeby w Optymalizatorze usług(Prawy klik na ekran - Narzędzia - Optymalizator usług) ustawić oryginalne ustawienia systemu przed instalacją sterownika? To czasami załatwia takie problemy. Po instalacji można wrócić do swoich własnych. Nawet jeśli nic nie zmieniałeś w tych ustawieniach, to i tak spróbowałbym je ustawić na oryginalne, a potem instalacja. Jeśli to nie pomoże, to może masz ten problem z tą wersją sterownika akurat, spróbowałbym jakiejś starszej.

Próbowałem ustawić tym optymalizatorem, ale nic z tego. Mam kilka starszych wersji chipsetu i każda wali takim samym bledem.

W dniu 12.01.2021 o 19:50, Kosiara napisał:

Siema czy instalował ktoś może ten system na procesorach ryzen? Mam ryzen 5 3600 i przy próbie uruchomienia instalatora chipsetu wywala komunikat "This installer is intended to be deployed only on amd system" Na czystym obrazie od microsoftu nie ma tego problemu.

Ja instalowałem niedawno na tym samym procu i żadnych problemów nie było