Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

Dragon Center podobnie jak sterowniki Nvidii DCH, korzystają z UWP

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersje windows modowane mają wycietą funkcjonalność dla tych aplikacji.

Czekaj na nową wersję (może zadziała), lub zainstaluj nie modyfikowaną wersję windowsa.

1 godzinę temu, enterprise2000 napisał:

Dragon Center podobnie jak sterowniki Nvidii DCH, korzystają z UWP

Wersje windows modowane mają wycietą funkcjonalność dla tych aplikacji.

Czekaj na nową wersję (może zadziała), lub zainstaluj nie modyfikowaną wersję windowsa.

Właśnie tu jest problem bo uważam że Windowsy od JG są Genialne, Czy zatem można ta funkcję zainstalować samemu?

Spróbuj ponownie zainstalować pakiet sklepu, nie obiecuję iż zadziała.

Rozpakuj i uruchom "Add-Store.cmd" jako administrator.

Zrestartuj komputer i jeśli aplikacja sklep nie zadziała to ją zresetuj ( komenda wsreset.exe)

Więcej info tu:

Cytat

18 minut temu, enterprise2000 napisał:

Zrestartuj komputer i jeśli aplikacja sklep nie zadziała to ją zresetuj ( komenda wsreset.exe)

Więcej info tu:

Zaraz zaraz to problemem o którym pisałem, rozwiązaniem jest tylko instalacja sklepu windowsa? chyba nie...

16 godzin temu, Warson napisał:

Zaraz zaraz to problemem o którym pisałem, rozwiązaniem jest tylko instalacja sklepu windowsa? chyba nie...

Zainstalowałem wersję home lite, potem pakiet sklepu i na zdjęciu wynik:

Warson likes this

Mam pytanko

Czy jak mi się system plików uszkodzi to można w cmd lub powershell użyć komendy sfc i do naprawy komendę DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth ?

Co to znaczy uszkodzi system plików? Pliki mogą zostać uszkodzone, ale system plików, już niebardzo. Może tabela plików...

Do tego jest polecenie chkdsk /r

Można. Po każdej dużej aktualizacji czy większych modyfikacjach systemu - nawet warto. Do spółki z poleceniem sfc /scannow. 

Witam, jeszcze piszę w tym wątku, bo dedykowanego nie miałem kiedy zrobić. 2004 Full HP i Pro gotów do Waszych testów.

Jutro/czwartek dostaniecie iso.

Kilka dobrych zmian:

- sklep teraz działa cały czas, nie tylko przy ustawieniach domyślnych. Dragon coś tam i inne panele działają od strzała;

- kompaktowanie svchost - teraz realizowane jest przez Optymalizator Usług, a nie WinAeroTweaker. OU - ustawienia domyślne -> ponad 100 procesów; OU - ustawienia moje -> 47 procesów :- )

- ekran logowania domyślnie bez okrągłego avatara, w folderze TUNING stosowny tweak od przywrócenia tego obrazka;

- zintegrowany Edge Chromium;

Poza tym system straszny muł, co wydanie to mam większą awersję do tego czegoś...

Warson likes this

W dniu 6.06.2020 o 18:16, enterprise2000 napisał:

Więcej info tu:

Dziękuję za pomoc, Faktycznie pomogło :) Mega Sprawa :)

enterprise2000 likes this

3 godziny temu, BobSley napisał:

Czy można wyłączyć jakoś tą opcję, by po kliknięciu Delete nie było za każdym razem pytania o potwierdzenie usunięcia?? Pozdrawiam!!

zapewne można ...ale żebyś tego kiedyś nie żałował :(

życzliwy  

10 minut temu, jabirex napisał:

zapewne można ...ale żebyś tego kiedyś nie żałował :(

życzliwy  

Żałował to raczej nie, bo w razie czego sam klawisz Delete usuwa tylko do kosza.

W dniu 9.06.2020 o 22:52, srom-otnik napisał:

Witam, jeszcze piszę w tym wątku, bo dedykowanego nie miałem kiedy zrobić. 2004 Full HP i Pro gotów do Waszych testów.

Jutro/czwartek dostaniecie iso.

Kilka dobrych zmian:

- sklep teraz działa cały czas, nie tylko przy ustawieniach domyślnych. Dragon coś tam i inne panele działają od strzała;

- kompaktowanie svchost - teraz realizowane jest przez Optymalizator Usług, a nie WinAeroTweaker. OU - ustawienia domyślne -> ponad 100 procesów; OU - ustawienia moje -> 47 procesów :- )

- ekran logowania domyślnie bez okrągłego avatara, w folderze TUNING stosowny tweak od przywrócenia tego obrazka;

- zintegrowany Edge Chromium;

Poza tym system straszny muł, co wydanie to mam większą awersję do tego czegoś...

Sromotnik, to który system aktualnie najlepszy do odmłodzenia laptopa rodziców? Win JG10 x64 1909, Win JG7 x64 Final, Win JG7 ThinPC, Win JG8.1 Pro x64 a może jednak jakiś inny?

8 minut temu, pepsisquad napisał:

Sromotnik, to który system aktualnie najlepszy do odmłodzenia laptopa rodziców? Win JG10 x64 1909, Win JG7 x64 Final, Win JG7 ThinPC, Win JG8.1 Pro x64 a może jednak jakiś inny?

Zainstaluj win jg8.1 pro, ma najmniej procesów w tle od 30 do 50 po instalacji wszystkich dodatkowych programów i sterowników. 

4 godziny temu, BobSley napisał:

Żałował to raczej nie, bo w razie czego sam klawisz Delete usuwa tylko do kosza.

zgasza się ,ale jak plik lub szuflada jest za duża to już neni i to miałem na myśli w poprzedniej odpowiedzi .

Pewnie dla większości to nie problem, ale podczas gdy próbuję postawić ten system z pendriva to mam do wyboru tylko wersję Home i Home Lite, w ogóle nie ma wersji Pro. Czy można coś zrobić żeby pojawił się dostęp do tych wersji???

6 minut temu, nudzija napisał:

@BobSley [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wielkie dzięki nudzija :)  A tak przy okazji to czy jest jakiś sposób na to by usunąć klucz zapisany w biosie???