Skocz do zawartości

Win JG10 x64 1909 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, u mnie działa, a był problem i go ominąłem. Nie chciał zainstalować się sterownik przy włączaniu RAPID'a, kilkukrotnie. Teraz, gdy włączam RAPID od razu po instalacji systemu, wszystko działa.

Co u Ciebie - nie wiem na tą chwilę. Nie ogarnę tego, nie mając takiego komputera przed sobą. 

Będę ostrożniej wycinał system przy tworzeniu moda na bazie 2004, może wtedy wyjdzie co jest winne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1909 Pro Lite, usługi włączone. Nie działa skrót WIN + P do przełączania ekranów, nic się nie dzieje po wciśnięciu. Wyczytałem, że problemem może być displayswitch.exe w \system32 i po podmianie tego pliku z internetu włącza się panel po prawej stronie, ale samo przełączanie ekranów dalej nie działa. W wersji ltsc nie ma z tym problemu, więc tutaj chyba też powinno działać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 19:52, srom-otnik napisał:

Nie wiem, u mnie działa, a był problem i go ominąłem. Nie chciał zainstalować się sterownik przy włączaniu RAPID'a, kilkukrotnie. Teraz, gdy włączam RAPID od razu po instalacji systemu, wszystko działa.

Co u Ciebie - nie wiem na tą chwilę. Nie ogarnę tego, nie mając takiego komputera przed sobą. 

Będę ostrożniej wycinał system przy tworzeniu moda na bazie 2004, może wtedy wyjdzie co jest winne

a czy da rade rozwiązać ten problem bez ponownej instalacji Windowsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię 2 roboty w jednej, pogonię 2004 i będę wiedział co boli magiciana. Choć te wersje w10 - co wydanie, to już inaczej się tweakuja. 

LTSC jest identycznie wycięty i stweakowany, tam magician działa,  a w 1909 już nie. Fajnie, prawda? 

A teraz dobrą wódę zapodaję :trollface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 22:55, srom-otnik napisał:

Zrobię 2 roboty w jednej, pogonię 2004 i będę wiedział co boli magiciana. Choć te wersje w10 - co wydanie, to już inaczej się tweakuja. 

LTSC jest identycznie wycięty i stweakowany, tam magician działa,  a w 1909 już nie. Fajnie, prawda? 

A teraz dobrą wódę zapodaję :trollface:

1909 Lite jest wydajny, przy ustawieniach okrojonych ma pazur i pokonał 8.1 lite w moich testach....... ( 8.1 wymiata lecz wiele już MS mu specjalnie ograniczył )

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, profilm34 napisał:

1909 Lite jest wydajny, przy ustawieniach okrojonych ma pazur i pokonał 8.1 lite w moich testach....... ( 8.1 wymiata lecz wiele już MS mu specjalnie ograniczył )

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Panie zajmij się pan filmowaniem....

jorg35 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2020 o 23:41, szymibtw napisał:

Panie zajmij się pan filmowaniem....

korona....90% zleceń mniej...... 

Szymibtw - coś pan taki nerwowy :)

Daj test realne 2 systemów zamiast ciągle krytykować..... nie ujmuję Ci wiedzy tylko jadę po faktach....

Coś może nie tak jak piszę że Magican w 10 JG nie działa ? Czy może w 8.1 całkowicie nie da się adobe premiere 2020 zainstalować tylko schodami ewakuacyjnymi !

Lubię prostotę i wydajność to wystawiam się kopniaki z Twojej strony!!! Forum jest od pomagania i podpowiadanie sobie wzajemnie a nie - sieć cicho bo Ja lubię 8.1 czy nie używam tego i tego to już mamy milczeć ! Sromotnik to bystry i zdolny człowiek który ogarnia wszystko bez takich grymzypałów i to za free..... aż mam pomysł zrobić post by go wspierać finansowo .... razem  !!! bo jest bez cenny i wiele lat łamie MS i udoskonala .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyluzujcie z tą kasą. Mam to szczęście, że teraz po wielu latach lichutkich zarobków - żyje mi się zupełnie przyzwoicie. Mam 2 prace i mogę się sam dzielić. Jak Wam zbywa środków, to zachęcam podzielić się z tymi naprawdę potrzebującymi. Polecam UNICEF, raknroll.pl itp. 

Ja co miesiąc od 2 lat wspieram przynajmniej jedną z takich fundacji.

Warto pomagać, to określa nasze człowieczeństwo...

vitay007 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, House napisał:

Ktoś może mi powiedzieć, czemu mam tak, że nagrywając iso (robiłem Rufusem, WinToBootic, i ręcznie przez cmd i diskparta) nagrywa mi się tylko wersja Home?

 

@House Spróbuj tego >>>[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

  •  
  •  
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Mega użytkownik
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • 252 odpowiedzi
  • Lokalizacja:Zielona Góra
 
W dniu 15.01.2019 o 22:06, XyZmas napisał:

Witam, mam problem z instalacją owego systemu, a mianowicie wszystko pięknie ładnie się odpala aż do momentu okienka, w którym mam wybrać system operacyjny, który chce zainstalować. Jest napisane,, brak dostępnych obrazów". Próbowałem instalować inne systemy również to samo. Próbowałem. W trybie Legacy jaki i UEFI, próbowałem w formacje NTFS jak i FAT32. Zmieniałem pendrive'y i nic. Mój laptop to Dell Inspiron 15 3567 i7-7500u 

Pobierz plik z załacznika

rozpakuj

i plik

ei.cfg wrzuc do folderu SOURCES na penie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

^Autor Mr.T

House lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, adonx napisał:

@House Spróbuj tego >>>[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

  •  
  •  
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Mega użytkownik
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • 252 odpowiedzi
  • Lokalizacja:Zielona Góra
 

Pobierz plik z załacznika

rozpakuj

i plik

ei.cfg wrzuc do folderu SOURCES na penie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

^Autor Mr.T

Faktycznie, zadziałało! Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, srom-otnik napisał:

Panowie, wyluzujcie z tą kasą. Mam to szczęście, że teraz po wielu latach lichutkich zarobków - żyje mi się zupełnie przyzwoicie. Mam 2 prace i mogę się sam dzielić. Jak Wam zbywa środków, to zachęcam podzielić się z tymi naprawdę potrzebującymi. Polecam UNICEF, raknroll.pl itp. 

Ja co miesiąc od 2 lat wspieram przynajmniej jedną z takich fundacji.

Warto pomagać, to określa nasze człowieczeństwo...

Witam 

Mam szczękę na klawie takich ludzi jak Ty ,to już niema gdzieś ty się uchował? .Mam pełny szacun dla ciebie .

jak widać drodzy forumowicze nie wszystkim "woda sodowa" uderza do głowy .100% Filantrop.

Pozdrawiam i żyj wiecznie ;)

srom-otnik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja szybka i banalna. stacjonarka. teraz to tylko dożywocie z tym czymś :g:. a tak na poważnie - kaszalot działa, to chyba najlepsze co można powiedzieć o win*10*...  mało ramu ciągnie na start i po instalacji sterów, jestem pod wrażeniem obróbki. a testowałem ostatnio z 15 różnych modów. bolesna przesiadka z win7 na kaszalota. dzięki za twój czas. pzdr

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, warzywo9 napisał:

instalacja szybka i banalna. stacjonarka. teraz to tylko dożywocie z tym czymś :g:. a tak na poważnie - kaszalot działa, to chyba najlepsze co można powiedzieć o win*10*...  mało ramu ciągnie na start i po instalacji sterów, jestem pod wrażeniem obróbki. a testowałem ostatnio z 15 różnych modów. bolesna przesiadka z win7 na kaszalota. dzięki za twój czas. pzdr

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To miło. A z ciekawości - co to za skórka? Podeślesz? wrzuciłbym bo do systemu dla wszystkich. 

warzywo9 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System rakieta, pliki system ważą 7,62 GB , 45-50 procesów, nvidia panel hula idealnie...... prócz Samsunga Magican działa 99,9 programów........ polecam z czystym sercem....... photoshop i premierka śmiga, rendering bardzo stabilnie..........

Polecam programik: Icaros do wszystkich typów plików gdy problem z podglądem i wyszukiwarkę : wyszukaj wszystko, oraz fast stone viewer do zdjęć i fast stone capture do zżutów ekranu ........oraz cam i clibgrab do zgrywania muzyki w mp3 z youtube i filmów..... 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie