Jump to content

Recommended Posts

21 minut temu, DivRoK napisał:

Witam @srom-otnik chciałem się dowiedzieć czy odświeżona wersja Win 10 1909 za którą będziesz się zabierał za jakiś czas będzie się różnić w jakimś stopniu od tej wersji jaka jest aktualnie? Pozdrawiam :-)

Z 1909 było kilka problemów, które rozwiązałem w 2004. Główne to:

- logowanie biometryczne,

- działanie Windows Store,

- panele Nvidia i inne.

Więc warto.

Właśnie jestem na ukończeniu wersji pełnych Home i Pro

Teraz, srom-otnik napisał:

Z 1909 było kilka problemów, które rozwiązałem w 2004. Główne to:

- logowanie biometryczne,

- działanie Windows Store,

- panele Nvidia i inne.

Więc warto.

Właśnie jestem na ukończeniu wersji pełnych Home i Pro

Dziękuje za odpowiedź :-) Finalna wersja 1909 będzie na dniach czy najpierw będą testy?

10 godzin temu, Donatel napisał:

Czy w wersji Full Home pozostał stary MS Edge? 

Tak, nie wrzucam nowego, bo są skargi, że zamula system. Szkoda, że sprawa wyszła po tym, jak zrobiłem 2004, który jest wolny jak żółw, między innymi za sprawą tego nowego Edga

Nauczka nie poszła na marne. Tu tego syfu nie dodałem, nawet skrótu do jego pobierania, a feeee

Dziś Fullik Home+Pro.

Donatel and JanKo6 like this

Witam @srom-otnik czy planujesz dodać w wersji Lite opcje wyłączenia na stałe Windows Update żeby się nie pobierały sterowniki NVIDIA? Bo w 1909 był taki problem że jak instalowałeś własne sterowniki to z czasem Windows Update pobierał swoje sterowniki NVIDIA i je aktualizował do nowszej wersji. Pozdrawiam :-)

8 minut temu, DivRoK napisał:

Witam @srom-otnik czy planujesz dodać w wersji Lite opcje wyłączenia na stałe Windows Update żeby się nie pobierały sterowniki NVIDIA? Bo w 1909 był taki problem że jak instalowałeś własne sterowniki to z czasem Windows Update pobierał swoje sterowniki NVIDIA i je aktualizował do nowszej wersji. Pozdrawiam :-)

Wyłącz pobieranie sterownikow z WU skryptem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

JanKo6 likes this

dzięki za odpowiedź, a co zrobić jak już usunąłem folder "tuning" ?? i jeszcze jedno pytanie, czy można do prawokliku do zakładki narzędzia dodawać swoje programy? jeśli tak to jak to zrobić?

Jeszcze jeden problem przy próbie zainstalowania origin takie coś, jak naprawić?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]