Skocz do zawartości

Win JG10 x64 1909 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak widać u mnie nie były nigdy zaznaczone a logowanie PIN_em znikło...
Utworzyłem na próbę konto lokalne. Tam też nie mam opcji logowania PIN.
W Winaero Tweaker włączyłem disable WU, telemetry, PRB. Ale włączenie tych opcji nic nie zmienia.
Włączyłem też nun lock przy logowaniu jednak po kilku resetach przestaje działać.

Już nie mam pomysłu na ten PIN.
Żeby od początku nie działał to luz ale skoro można tej opcji używać to dlaczego po standardowej optymalizacji znikła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ktoś jest w stanie powiedzieć mi, co dokładnie mam włączyć aby dostać się do sklepu microsoft? Sama apka się nie odpala a wejście na stronę skutkuje takim oto błędem:

image.png.72c3983100e066dc6e5dd09d36bb97d2.png

A całość rozbija się o to, że nie mam zainstalowanego oraz nie mogę pobrać i zainstalować Nvidia Control Panel, który zwykle się instaluje wraz ze sterownikami. 

Dzięki,

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Franc napisał:

@Marcinq4404 - którą wersję zainstalowałeś? Lite? Optymalizator Usług z PPM - wybierasz domyślne ustawienia usług dla systemu Windows, poza tym sterowniki z zintegrowanym sklepem możesz pobrać bezpośrednio ze strony nVidii, temat był nie raz na forum poruszany, użyj wyszukiwarki

Pro Lite. Próbowałem z optymalizatorem na różne sposoby ale się nie udało. Teraz zainstalowałem wersje Home zwykłą i dalej ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Franc napisał:

Może MS coś kombinuje - nie wiem, bo używam mod LTSC bez sklepu

A tak na marginesie - ściągnij drivery z tej strony (powinny zawierać sklep): 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Z panelem sterowania już sobie poradziłem. Wystarczyło ściągnąć sterowniki bez dopiska -DCH uprzednio usuwając kartę z menadżera urządzeń. Sklep nadal nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Marcinq4404 napisał:

Sklep nadal nie działa.

Optymalizator usług - ustawiasz usługi domyślne, restart i sklep ma działać. 

Nie działa, gdy:

- antywirus blokuje moje skrypty lub wykonuje je tylko w piaskownicy;

- zastosowałeś może jakiś skrypt i nieopatrznie zablokowało sklep.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Autora 

 

Zainstalowaną mam wersje Full 1909 

- właczone usługi  

image.png.5b3bbaa93c1cae3f6be42df2f4397afe.png

 

- w biosie ustawione aby miał wsparcie do systemów wirtualnych x64 

- ustawione ustawienia domyślne 

 

a w virtualbox wywala mi coś takiego

 

image.png.7c00698ed2fad05853f27b8db5126757.png

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - wspomożesz radą 

 

z góry bardzo dziękuje 

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie uruchomiłem w pełni sprawną maszynę wirtualną Hyper-V. Warunek - musisz uruchomić optymalizator usług, który odblokuje Ci w pełni wirtualizację. Pierwsze pytanie:

"Czy chcesz wprowadzić domyślne ustawienia usług, uruchomić maszynę wirtualną Hyper-V lub skorzystać z Windows Update/ Windows Store?

- odpowiadasz TAK, restart i ma działać. Jeśli nie działa, to nie wiem co u licha? U mnie zawsze działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie uruchomiłem w pełni sprawną maszynę wirtualną Hyper-V. Warunek - musisz uruchomić optymalizator usług, który odblokuje Ci w pełni wirtualizację. Pierwsze pytanie:
"Czy chcesz wprowadzić domyślne ustawienia usług, uruchomić maszynę wirtualną Hyper-V lub skorzystać z Windows Update/ Windows Store?
- odpowiadasz TAK, restart i ma działać. Jeśli nie działa, to nie wiem co u licha? U mnie zawsze działa.
 
Właśnie tak zrobilem z tą różnicą ze dogralem z panelu sterowania hyper-v



Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, malismare napisał:

Właśnie tak zrobilem z tą różnicą ze dogralem z panelu sterowania hyper-v
Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Ja też tak robiłem kilka razy, tj, usługi domyślne + panel sterowania, tam zaznaczałem co trzeba, restart i maszyna hula!

Nie wiem, co mogę Ci jeszcze napisać? 

Aha, zauważyłem, że korzystasz z virtualbox'a. Ja mówię o czymś innym. Ja korzystam z systemowego Hyper-V! Nie z programów zewnętrznych

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@srom-otnik Hi mam do Ciebie pytanie małe

Czy w najbliższym miesiącu zamierzasz również wydać wersje windowsa 10, tak jak wydałeś windows 7 ? bo z tego co pamietam ostatnia wersja 7 była z stycznia a teraz jak widze jest z 26 marca, dzieki za odpowiedź mistrzu modów i Pozdrawiam!

vitay007 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zainstalowałem wczoraj system i zauważyłem jeden problem, po zmianie windowsa na czarny kolor w eksploratorze plików na dole jest taki biały pasek jak na zdjęciu, jak go naprawić, żeby też był czarny? :D Podczas przeciągania okien rusza się tylko ich ramka, da się zrobić to tak, żeby całe okno się ruszało? :D I mam jeszcze pytanie odnośnie czarnych ikonek, da się przywrócić domyślne po włączeniu czarnych? 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po instalacji systemu w wersji full przy próbie wyszukania aktualizacji otrzymuję taki komunikat - Na Twoim urządzeniu brakuje ważnych poprawek związanych zabezpieczeniami i jakością.Wystąpiły problemy podczas instalowania aktualizacji, ale ponowimy próbę później. Jeśli ten problem będzie nadal występować i chcesz przeszukać Internet lub uzyskać informacje od pomocy technicznej, użyj kodu błędu: (0x80070422). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł jak zainstalować office na lite pro?. Przywróciłem domyślne ustawienia optymalizatora usług. Wyłączyłem antywirus i nie mogę zainstalować, ani m$ office 2019, 2016, ani nawet libre office.  Pod koniec instalacji wyskakuje tylko komunikat w stylu napotkano błąd podczas instalacji i to wszystko. 

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2020 o 09:45, srom-otnik napisał:

Tak, ale TYLKO na NOWEJ podstawie, kwietniowej. Czekam na M$

1 Czyli będzie to wersja 2004 z nowym dedykowanym wątkiem ?

2 Jaki jest możliwy i realny termin wypuszczenia gotowej przeróbki z Twojego warsztatu? Zapytuje ponieważ jestem przed reinstalacją winJG 7 2019 na 2020 i nie wiem czy nie poczekać i nie dać ponownej szansy 10ce :)

3 Czy da się całkowicie wyłączyć WU w 1909 i 2004, najlepiej bez dodatkowych stale uruchomionych w tle programów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie