Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

24 minuty temu, bombardier napisał:

Witaj srom-otnik :)  czym aktywować ten sytemik bo probowałem przez kms ale nadal pisze aktywuj system :) dzięki za dobrą robotę system smiga jak ta lala :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witaj srom-otnik   czym aktywować ten sytemik bo probowałem przez kms ale nadal pisze aktywuj system  dzięki za dobrą robotę system smiga jak ta lala
Jutro podeślę tobie aktywator co działa

Wysłane z mojego Redmi 8A przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, kaminskigdynia napisał:

Kup sobie na allegro klucz używany za 20 zł i wklej 

Haha używany klucz za 20 zł i pewnie do tego wersja OEM haha. "Znafca"

12 minut temu, szymibtw napisał:

Haha używany klucz za 20 zł i pewnie do tego wersja OEM haha. "Znafca"

nie znasz sie to drwij , w Uni europejskiej można handlować  używanym oprogramowaniem. 

parę postów wyżej jest informacja o , która dyrektywa na to pozwala .

Fakt, że można handlować oprogramowaniem nie oznacza, że windows aktywowany zakupionym serialem będzie legalny (mimo tego, że aktywacja w systemie przebiegnie pomyślnie). 

Sorki za możliwy nieład wymowy, ale wypiłem za dużą kolację dziś :trollface:

Dzięki Userzy za miłe słowa, że się system dobrze spisuje, oby tak dalej!

Wise Care coś tam... nie używać, sprawdzałem - zmienia wiele kluczowych ustawiń rejestru, zwłaszcza dootyczących przypieszania systemu - przywraca on ustawienia domyślne, a te moje  traktuje jako błędy i je burak poprawia...

dobrej nocki

jespe and nudzija like this

3 godziny temu, bombardier napisał:

Witaj srom-otnik :)  czym aktywować ten sytemik bo probowałem przez kms ale nadal pisze aktywuj system :) dzięki za dobrą robotę system smiga jak ta lala :)

mina modzie od Sromotnika  zadziało bez problemu...

JanKo6 likes this

12 godzin temu, bombardier napisał:

KMs offline

15 godzin temu, srom-otnik napisał:

wypiłem za dużą kolację dziś

Dla zdrowotności mistrzu, dla zdrowotności - i dla rozjaśnienia horyzontów przy budowie nowego moda - niestety to jest konieczne. :cheers:

Często też przy przenoszeniu mam takie spadki transferu i wisi długo zanim przejdzie dalej. Może ktoś też spotkał się z takim problemem ? 

@max699Też tak miałem ,myślałem że to wina że przenoszę na dysk przenośny ale nie ,w każdej Win 10 tak miałem .Przesiadłem się na JG 8.1 i jest super tansfer danych dwa razy szybszy i stabilniejszy ,nie ma już takich przerywanek

58 minut temu, srom-otnik napisał:

Gratuluję rozsądnego wyboru! 

Właśnie, również mam zamiar wybrać ten system :D Ale chciałbym się upewnić co do jednej rzeczy. 

Używam właśnie 8.1 od Ciebie i mam tam postawioną systemową macierz RAID0 i RAID1 na dwóch dyskach HDD. System aktualnie jest na SSD. Chcę kupić drugi SSD i to na nim postawić system. Czy orientujesz się może czy ten Windows JG10 wspiera RAIDy systemowe i czy te RAIDy co mam przetrwają zmianę systemu?

Z góry dzięki i pobieram! <3 

Gdy chce pobrać panel nvidia ze sklepu pokazuje mi się coś takiego:

Zainstalowana wersja to Full Pro x64

4 minuty temu, Frix93 napisał:

Gdy chce pobrać panel nvidia ze sklepu pokazuje mi się coś takiego:

Zainstalowana wersja to Full Pro x64

Zainstaluj standardowe sterowniki już z panelem sterowania [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

9 minut temu, Crazy36 napisał:

Zainstaluj standardowe sterowniki już z panelem sterowania [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tak też zrobiłem i nie mam tego panelu.

Teraz, Frix93 napisał:

Odinstaluj sterowniki programem Display Driver Uninstaller i przy instalacji nowych odłlącz internet.

System rewelacja. Śmiga jak rakieta. Było parę drobnych problemów, m.in. z zaakceptowaniem klucza do rejestracji samego windowsa jak i office'a, ale przywrócenie ustawień bazowych i upór zawsze pomagały(swoją drogą te prawoklikowe opcje są świetne i bardzo pomocne).

System nie dość, że szybki to jeszcze nie przycina i nie obciąża jakoś zbytnio podzespołów. Działa bardzo płynnie - póki co chyba najlepiej ze wszystkich pro jakie testowałem.

Największe moje zdziwienie to temperatura procka. Na poprzedniej wersji również od mistrza Sromotnika temperatura procka bez obciążenia 46*C, na tej wersji jak zainstalowałem na świeżo 32*C na tych samych nastawach. Nie wierzyłem własnym oczom, ale pomyślalem sobie, że poinstaluję wszystkie programy etc. to temperatury wrócą do poprzedniego poziomu. Zainstalowałem wszystko, siedzę na tym systemie już tydzień i temperatura procka to 35*C jak to piszę. Przy obciążeniu też jakieś 10 stopni mniej niż było. I żeby było jasne - nie usuwałem żadnych procesów dodatkowo. W optymalizatorze usług ustawienia standardowe. Zadnych dodatkowych optymalizacji. Jak poprzycinam sądzę, że będzie jeszcze lepiej. Jakbym przeczytał coś w tym stylu na forum to bym pewnie nie uwierzył, ale tak to u mnie wygląda. Ryzen 7 3700X jak każdy Ryzen to pod względem temperatur i woltażu chimeryczny dość procesor - szaleje z dużym woltażem nawet na pulpicie. Na tym systemie przestał tak często szaleć - wzrosty do 1.4V znacznie rzadziej. Myślę, że mniej procesów go męczy. A nawet jak mi podskoczy do 1.38V jak przed chwilą, temperatury nie wariują jak wcześniej. No, cuda.

Generalnie, czapki z głów szanowny mistrzu S.

16 minut temu, srom-otnik napisał:

SUPER, miło że system został dobrze przyjęty i nawet nieźle się spisuje ;)

PZDR!

tak , tylko jest problem z dodaniem dysku sieciowego, żąda poświadczeń sieciowych , haslo i login pytanie jakie ?, wpisywałem te od rutera , ale nie wchodzi

4 godziny temu, Frix93 napisał:

Też tak miałem, ostatnie najnowsze sterowniki coś nie wgrywają nvidia panelu, 

ściągnij jeden numerek starsze i zainstaluje ten panel, potem sobie będziesz mógł doaktualizować najnowsze jak już będziesz miał panel.

Niestety na moim sprzęcie mam kłopot.

Czysta, świeża instalacja. Stacjonarka H310/ i3-8100 / SSD 240GB / HDD 2 TB, komputer nie wyłącza się po wybraniu z menu "Zamknij". Momentalnie gaśnie ekran ale sprzęt się nie wyłącza. Na czystym W10 czy dowolnym linuxie problem nie występuje.