Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

Godzinę temu, Baggio napisał:

Czym robicie bootowalny pendrive? Zrobiłem Rufusem i gdy odpalam instalację to wyświetla się "brak dostępnych obrazów"

Zobacz tu >> [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

4 godziny temu, BuchuOEM napisał:

Home Lite ma kilka błędów, które zostały poprawione w Pro Lite.
Za to w ProLite nie działa biometria. Zależy co kto potrzebuje.

Małe sprostowanie w HomeLite też nie ma biometrii.
Tylko wersje full. :'(

42 minuty temu, demo84 napisał:

Cholerka szkoda z funkcja tablet usunieta, chcialem na tablet wrzucic :{

Może ten do tabletu ale poczytaj też ostatnią stronkę >>  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

17 godzin temu, Baggio napisał:

Czym robicie bootowalny pendrive? Zrobiłem Rufusem i gdy odpalam instalację to wyświetla się "brak dostępnych obrazów"

Skopiować wcześniej sobie pliki z pendriva bo wszystkie dane na nim zostaną utracone.

uruchomić wiersz poleceń (cmd)

wpisywać po kolei i zatwierdzać enterem:

disk prat

list disk

select disk X ( w miejsce X wpisać numer odpowiadający waszemu pendrivowi - tylko się nie pomylić bo wywalicie sobie jakiś inny dysk :-) )

clean

create partition primary

active

assign

potem sformatować w formacie fat32 albo ntfs

skopiować pliki z obrazu iso na pewndrive i gotowe, nie potrzeba żadnego programu. 

W dniu 2.02.2020 o 16:45, Baggio napisał:

Czym robicie bootowalny pendrive? Zrobiłem Rufusem

Zawsze robię Rufusem, obojętne czy oryginalny pen czy karta na przejściówce. I nigdy żadnych problemów.

Na ssd tablica z mbr spisuje się u mnie lepiej niż gpt.

nudzija likes this

13 minut temu, srom-otnik napisał:

Dla miłośników W10

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jarajcie się nadal tym ułomkiem...

I tak za każdym razem, powinni kary miliardowe dostać za każdy błąd. 

Dlatego zawsze wyłączam aktualizacje na Windowsach, ostatnio 2 lata wytrzymał bez aktualizacji a łaziłem po stronach, które naprawdę są naszpikowane wirusami i trojanami. 

vitay007 likes this

Kaminskigdynia - kolega z miasta pozdrawiam ;-)

tak bez epitetów i tak obiektywnie się zastanawiam... czy aby te ,,błędy,, nie były celowo robione w celu przymuszenia i przyzwyczajenia użytkowników do ciągłego aktualizowania systemu... tu coś poprawimy tam popsujemy, ale spokojnie zaraz będzie aktualizacja poprawiająca ale za to coś innego psująca i tak w kółko...

Ja jechałem na wersji czystej 1903 pro i działało wszystko ok, w momencie gdy sromotnik wypuścił swojego moda 1909 od razu go zainstalowałem i w tej wersji ( to nie wina Sromotnika bo systemik elegancki ) pewne elementy z grafiką nie działają jak trzeba ale że nie jestem typowym graczem to te błędy mi powiewają....

Witam, system pro lite, mam częste problemy z zawieszającym się explorerem, przeglądając pliki w katalogach często system się zawiesza po czym explorer się restartuje. Jakaś porada ? z góry dzięki. Pozdrawiam 

19 minut temu, max699 napisał:

Witam, system pro lite, mam częste problemy z zawieszającym się explorerem, przeglądając pliki w katalogach często system się zawiesza po czym explorer się restartuje. Jakaś porada ? z góry dzięki. Pozdrawiam 

do puki Sromotnik nie zrobił moda 1909 jechałem na czystej instalacji 1903 i tam również ten problem występował więc to nie jest wina moda że się czasem przytnie...

windows10 przewaga dzięki technice... a co na to stare tdi yyyy bzzz tzn winowsy 7 ? kle kle kle (cwl) i jadą dalej :L A tak na poważnie gdyby nie Sromotnik podejrzewam że siedziałbym na linuksie kosztem paru gier i tyle... :)

Dla miłośników W10

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jarajcie się nadal tym ułomkiem...

Mistrzu powiem Ci tak. Do tego co potrzebuje nie był zły ale twój mod bardzo go ulepszył i za to wielkie dzięki. Podejrzewam, że gdyby nie ty siedział bym na linuxie jak inny kolega z forum. Ósemka jest lepsza ale jak już kupiłem z 10 org. to już przy niej zostanę ale oczywiście na twoim modzie. Jadę na twoich modach już od lat zaczynając od moda XP . Dzięki Ci za to!!!!

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

7 minut temu, UgoFantozzi napisał:

@srom-otnik Co myslisz o programie Wise care Pro ??

Używałem kiedyś ten program - "krzywdy" systemowi nie robi (a przynajmniej nie zaobserwowałem), funkcje w "prawokliku" zostają, obecnie po autorskim czyszczeniu Srom-otnika prawie nic nie znajduje,  moim zdaniem zbędny 

Używałem kiedyś ten program - "krzywdy" systemowi nie robi (a przynajmniej nie zaobserwowałem), funkcje w "prawokliku" zostają, obecnie po autorskim czyszczeniu Srom-otnika prawie nic nie znajduje,  moim zdaniem zbędny 
Dzięki za info

Wysłane z mojego Redmi 8A przy użyciu Tapatalka

Teraz, bombardier napisał:

Witaj sromotnik :)  czym aktywować ten sytemik bo probowałem przez kms ale nadal pisze aktywuj system :) dzięki za dobrą robotę system smiga jak ta lala :)

Kup sobie na allegro klucz używany za 20 zł i wklej 

vitay007 likes this