Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

@srom-otnik  Mistrzu z tego co zauważyłem to nie działa: windows hello, po kombinacji CTRL+ALT+DELETE nie pokazuje się menadżer zadań dodatkowo nie chcę ze sklepu mi ściągnąć Panelu Nvidi i karty dźwiękowej. To póki co zauważyłem w wersji PRO. Mam nadzieje, że wydasz wersje jakies super lite bez żadnych apek windowsa, smart screnów, cortan, microsoft edge, itp. itd.

U mnie ten sam problem. Ani Home i Pro nie instalują się do końca. Zatrzymuje się na 94% i wyskakuje problem taki jak u innych. Czyszczenie dysku nic nie pomaga.

Poczekam na wersję poprawioną i wtedy potestuję. 

@gumish93 instaluj normalnie potem jak sie zatrzyma na 94% kliknij ok i zainstaluj jeszcze raz na tym samym dysku/partycji bez formatowania i pójdzie :) później z poziomu windowsa skasuj z dysku c folder "Windows.old" Jakbyś cały temat przejrzał raptem niecałe 2 strony to byś wiedział bo ktoś już wyżej pisał...

1 minutę temu, szymibtw napisał:

@gumish93 instaluj normalnie potem jak sie zatrzyma na 94% kliknij ok i zainstaluj jeszcze raz na tym samym dysku/partycji bez formatowania i pójdzie :) później z poziomu windowsa skasuj z dysku c folder "Windows.old" Jakbyś cały temat przejrzał raptem niecałe 2 strony to byś wiedział bo ktoś już wyżej pisał...

No właśnie robiłem tak i za każdym razem staje mi dęba instalacja na 94% i nic . Akurat ten trik bez formatowania partycji nie działa ...

Godzinę temu, srom-otnik napisał:

Czy w Lite ma być Edge? Ja bym usunął, bo ma być wydany normalny instalator (nie UWP) oparty na silniku chromium ...

Pociąć dziada na maxa. Jak kastrat to kastrat.

4 godziny temu, szymibtw napisał:

@srom-otnik  Mistrzu z tego co zauważyłem to nie działa: windows hello, po kombinacji CTRL+ALT+DELETE nie pokazuje się menadżer zadań dodatkowo nie chcę ze sklepu mi ściągnąć Panelu Nvidi i karty dźwiękowej. To póki co zauważyłem w wersji PRO. Mam nadzieje, że wydasz wersje jakies super lite bez żadnych apek windowsa, smart screnów, cortan, microsoft edge, itp. itd.

Co do Hello to nie mogę sprawdzić, bo system twierdzi, że moja kamerka nie spełnia norm...

Panel NVIDIA ściągnąłem bez problemu ze sklepu na wersji Pro. Musisz dać ustawienia domyślne w Optymalizatorze Usług, poczekać, aż dostaniesz komunikat o pomyślnym przywróceniu usług i najlepiej jeszcze zrestartować system - musi na miliard procent się udać. 

@srom-otnik hello poszło. Menadżera zadań nie ma po kombinacji ctrl alt delete. Usługi domyślne i sklep przestał działać... Panel i Apka do głośników zainstalowały się ale nie mogę ich włączyć ehhh ja wymiękam z ta 10.... ta najnowsza wersja to jest jakas porażka totalna.... Nigdy z niczym nie miałem problemów aż do wczoraj...

15 godzin temu, gumish93 napisał:

No właśnie robiłem tak i za każdym razem staje mi dęba instalacja na 94% i nic . Akurat ten trik bez formatowania partycji nie działa ...

Jeżeli masz możliwość spróbuj spod jakiegoś live'a przez WinNTSetup, od baaardzo dawna windy stawiam tylko w ten sposób. Owszem, tego dzieła nie próbowałem (na te chwile za słabe łącze na użeranie się z mega), natomiast 1709 Lite\UL\Core bez najmniejszego zająknięcia.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
15 godzin temu, srom-otnik napisał:

Czy w Lite ma być Edge? Ja bym usunął, bo ma być wydany normalny instalator (nie UWP) oparty na silniku chromium ...

Edge ciąć, wątpię żeby ktokolwiek z zainteresowanych kastratami go używał.

btw. próbowaliście WiFi Direct na jakiejkolwiek 10? Winda z Andkiem nie chcą się połączyć.

4 minuty temu, srom-otnik napisał:

Oczywiście - już na obecnym b. wczesnym etapie jest 33.

W wersji full, na pc, przy wszystkim na "NIE" w optymalizatorze usług jest ok. 40

A przed nowym rokiem będzie lite ?

3 godziny temu, HAMANN napisał:

Rozumiem, że w tej wersji są również zawarte poprawki dla procesorów Intel?? Jeśli tak, to czy można je usunąć?

Możesz wyłączyć poprawki tym programem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja tego systemu nie używam i nie mam zamiaru w najbliższym dłuższym czasie, ponadto nie widziałem go na oczy 2 lata - od poprzedniej mojej wersji. Dlatego jest to wersja testowa. Jak się sprawdzi - będzie podstawą do Lite.
Mam nadzieję, że nie wyszedłem z formy...

więc jaki Ty system używasz ?

W dniu 20.12.2019 o 20:47, srom-otnik napisał:

Dziękuję!!!

Pamiętajcie jednak, że to wersja testowa!

Docelowo możesz zamienić Notepad2 na notepad3 jest już jezyk PL i jest jego rowijanym forkiem:
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

20 godzin temu, xech napisał:

Ja tego systemu nie używam i nie mam zamiaru w najbliższym dłuższym czasie, ponadto nie widziałem go na oczy 2 lata - od poprzedniej mojej wersji. Dlatego jest to wersja testowa. Jak się sprawdzi - będzie podstawą do Lite.
Mam nadzieję, że nie wyszedłem z formy...

więc jaki Ty system używasz ?

Używa swojej 8 jeśli dobrze pamiętam