Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

Godzinę temu, pepsisquad napisał:

Jak to jest, że jest napisane w pierwszym poście "system nieaktywowany", a ja mam go aktywowanego? 

może zgrało się Tobie dokładnie z ta wersją która miałeś oryginalnie na swoim sprzęcie ?

Ja mam inne pytanie. Jak wejść w tej wersji windowsa do narzędzie konfiguracje systemu czy jakoś tak aby następnie wejść w zakładkę magazyn aby zmienić litery oznaczeń dysków twardych ?

10 minut temu, sahipp napisał:

Ja mam inne pytanie. Jak wejść w tej wersji windowsa do narzędzie konfiguracje systemu czy jakoś tak aby następnie wejść w zakładkę magazyn aby zmienić litery oznaczeń dysków twardych ?

Klikasz prawym na start i masz tam opcje zarządzenie dyskami ;)

sahipp and nudzija like this

Co prawda ja takiej opcji nie mam, ale naprowadziłeś mnie Dzięki Damian5142. Kliknąłem w lupę na pasku i wpisałem zarządzanie komputerem, i tam jest zarządzanie dyskami. Ciekaw czemu Sromotnik to opcje ukrył, normalnie było to w panelu sterowania ;-)

A przepraszam, zwracam honor, jest taka opcja ;-) Ogólnie systemik super i wielkie podziękowania dla autora

Dzięki,.

Mirror

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jorgusek likes this

System wymiata, jest bezkonkurencyjny niż 7 ale JG10 Lite robi bardzo szybką instalacje na dysku SSD dosłownie kilka minut. Sromotnik mistrzem w modowaniu jesteś najlepszy.

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Jedna prośba do autora, proszę o wrzucenie do katalogu instalki Polski interfejs Microsoft Edge na bazie Chromium w następnym modzie, poniżej dołączam plik do pobrania. Z góry dziękuje

Ja mam wersje full i śmiga pięknie. Najważniejsza różnica,  system Sromotnika nie mieli dysku w stosunku do moda od Microsoftu... :thanks:   Śmiga szybciutko i im bardziej go poznaję tym bardziej jestem pod wrażeniem pracy autora.... Gdyby Sromotnik pracował w microsofcie to podejrzewam że ten system miałby monopol rynku 99,9% i to dobrowolnie a nie pod przymusem....

Dla tych co chcieliby ten systemik prosto bez myślenia zamrozić aby się nic z sieci nie wpindalało ( update, sterowniki) fajny programik nic nie psuje w systemie....

Rome likes this

Panowie stawiał ktoś ten system na GPD WIN 2? Jeśli tak to poprosze o info czy lata? Posiadam klucz produktu do wersji W10 Home x64,czy bede mogl system aktywowac posiadanym kluczem? Narazie wrzuce to do VMWARE i obadam jak fruwa w VM.

15 godzin temu, sahipp napisał:

może zgrało się Tobie dokładnie z ta wersją która miałeś oryginalnie na swoim sprzęcie ?

Nigdy nie miałem oryginalnego tylko aktywator, teraz kupiłem oryginał, chciałem aktywować po zainstalowaniu systemu od podstawy, a tu taka sytuacja

Wyskakuje taki błąd gdy chcę zmienić klucz na mój (optymalizator usług ustawiony na domyślne):

22 minuty temu, Z3TOR napisał:

Panowie stawiał ktoś ten system na GPD WIN 2? Jeśli tak to poprosze o info czy lata? Posiadam klucz produktu do wersji W10 Home x64,czy bede mogl system aktywowac posiadanym kluczem? Narazie wrzuce to do VMWARE i obadam jak fruwa w VM.

Zainstaluj wersję home 64, a będziesz miał zajestrowana, ewentualnie zaloguj się do sklepu Microsoft. Jak mam licencje profesjonal instaluje profesjonal i loguje się do sklepu ale nie wiem czy to konieczne i mam zainstalowany klucz 

ja mam wersje prof 64bit full od Sromotnika i użyłem tego , licencje mam ale nie lubię być zmuszany do łączenia się z siecią.... ;-)

JanKo6 likes this

Po instalacji driverów i programów jest 58 procesów.... gdy opale chrome rośnie do 72 czyli 114 procesów zjada chrone....oczywiście plus kazda zakładka daje 1 proces.... Sromotnik pokaż szczegóły  w menager zadań ...zzut ekranu

a to zzut bez chrome

a to zzut bez chrome

@profilm34  - kilkanaście procesów możesz spokojnie wyłączyć - 10 procesów od nVidii, dwa od Chrome, przejrzeć wpisy w autoruns

U każdego liczba procesów będzie inna- różne konfiguracje sprzętowe, poinstalowane sterowniki, nawet fakt, czy system jest bezpośrednio na dysku czy na maszynie virtualnej

Trochę z innej beczki ale było już o tym w tym temacie à propos legalności systemów:

Warto przeczytać i mieć świadomość.

TomHard likes this

Nie udało mi się włączyć logowania odciskiem.
Sterowniki są, w Tuning, Telemetraia uruchomiłem program i włączyłem niby "finger..."
Ale w opcjach logowania nadal nie mogę użyć odcisku palca, srom-otnik możesz pomóc?
Albo potwierdzić, że w tej wersji to nie zadziała...
Na pełnej zacinają się nawet filmy w przeglądarce na moim KIANO a na lite działają płynnie.

No dobrze w edycji Home Lite działa w Pro Lite nie ma w ogóle opcji w ustawieniach.
Ktoś mam pomysł jak ją dodać? Uprzedzam, że włączenie opcji "biometrical features" w OOSU10 nic nie zmienia.
Może jest jakiś skrypt, który doda tą funkcjonalność do systemu?
Chyba, że w LTSC Lite będzie działać...

Czy ma ktoś jakiś pomysł jak włączyć klawiaturę w trybie tabletu w wersji home lite? wszystko działa ale nie mogę korzystać z klawiatury, usługa jest włączona.

Czy ma ktoś jakiś pomysł jak włączyć klawiaturę w trybie tabletu w wersji home lite? wszystko działa ale nie mogę korzystać z klawiatury, usługa jest włączona.

Poczytaj opis w wersji lite tablet usunięty jak i klawiatura. Po co instalujesz coś co tego nie ma a potem pytasz jak to włączyć?

"IV. Użytkowanie (jeśli jakaś funkcja w Lite nie działa - należy wybrać wersję Full, w której działa WSZYSTKO!):"

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka