Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 1909

Recommended Posts

Sromotnik - czemu wersja 10 ENTERPRISE S 2016 LTSB (Twoja ostatnia ) z 2020 9 styczeń - nie pokazuje GPU kkart grafiki gtx 1080 ti 2 szt. i pokazuje minalny ram taktowany 2133 Mhz a 

a mam wBIOSie ustawiony 2667 Mhz_ (13,13,14 )... to wesja lite.....?

Pokazuje po odpaleniu 40 procesów , jak już pracuję wszystko śmiga max 100 - idealnie

I najlepsze jest to że waży 15 gb jak wyłączę HIBERNACJĘ - oszczędzam 25 gb ....huraaaaaaaaaaaaaaaaa

Używam programu CleanMy Pc - jest zrobiony przez OS MAC na windowsa.....klasa !

System podobny w wydajności do ostatniego 10 pro lite z 2020 wydanie III przedostatnie

Windows 8.1 Twój jest taki sam lekki i identyczny w programach wydajnościowych

Ciekawostką jest : program ICAROS idealnie pokazuje video jako miniaturki, gdy brak podglądu.... to zajeło mi wiele godzin serfowania by dojść ze to nie kodeki.... 

SROMOTNIKU DZIĘKUJĘ

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A problem z panelem nvidia rozwiązuje instalacja geforce enterprice i pobieramy nim najnowszą wesję ...dla mnie pod montaż video to STUDIO DRIVER

Postwawiłem nowy system na windows 10 PRO lite tej NEW NEW ... i sami zobaczcie ! Jest wydajniejszy od 10 ENTERPRISE S 2016 LTSB (Twoja ostatnia ) z 2020 9 styczeń i dobre 5-7 %

Wszystko śmigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

1 godzinę temu, dziadzio napisał:

Agdzie link na te nowe iso

Na pierwszej stronie  - widzę, że już nie chce się ludziom sprawdzać linków pod tematem z opisem, tylko czekają aż ktoś pod nos im podsunie (a opis i uwagi autora to już tylko nieliczni czytają )

Witam, W10 1909 Final już na dysku, dzięki! Mam jednak małe pytanie, dodałem swoje kompozycje windows theme i niestety w kompozycja nie widać żadnej kompozycji nawet oryginalnych, na poprzedniej wersji także tak było. Temat mogę odpalić bezpośrednio klikając w folderze Resources.  Jest na to jakiś sposób czy tak po prostu ma być z góry dzięki za info.

Witam, W10 1909 Final już na dysku, dzięki! Mam jednak małe pytanie, dodałem swoje kompozycje windows theme i niestety w kompozycja nie widać żadnej kompozycji nawet oryginalnych, na poprzedniej wersji także tak było. Temat mogę odpalić bezpośrednio klikając w folderze Resources.  Jest na to jakiś sposób czy tak po prostu ma być z góry dzięki za info.
Wersja Pro Lite

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, Franc napisał:

Na pierwszej stronie  - widzę, że już nie chce się ludziom sprawdzać linków pod tematem z opisem, tylko czekają aż ktoś pod nos im podsunie (a opis i uwagi autora to już tylko nieliczni czytają )

A gdzie data zeto nowe ja widze tylko 20 grudnia

33 minuty temu, Franc napisał:

To data założenia tematu/napisania posta - jak autor napisał, że można pobierać nowy obraz, tzn. że linki są uaktualnione

Z drugiej strony gość ma trochę racji. Nie każdy musi śledzić 18 stron wątku żeby się dowiedzieć o nowej wersji, a mały dopisek pod linkiem/w tytule dużo by wyjaśnił. 

@manikcs - masz trochę racji co do daty wydania w pierwszym poście, ale z drugiej strony śledzić nie musi, ale np. poczytał by sobie o potencjalnych problemach, uwagach użytkowników itp. Autor moda pisał wcześniej, że ma dużo pracy, a mimo to udało mu się zrobić i upiąć nowe iso - zamiast podziękowań i dania mu chwili spokoju/odpoczynku jest kolejny post o linki z aktualizacją - jak tak dalej pójdzie,  to każdy będzie sobie żądał imiennej wiadomości z nowym linkiem zamiast sprawdzenia pierwszej strony tematu (bo tak jest łatwiej, bo mu się należy itd.) Większości userów nie chce się czytać postów - wolą napisać swój i czekać na odpowiedź, mimo że wyjaśnienie mają wyżej/na poprzedniej stronie (szybki przykład - problem z dyskami sieciowymi w tym temacie) - ale to niestety takie czasy ...

Mam pytanko jako laik, czy jeśli zainstaluje tą wersję (czy nawet jakąś inną zmodyfikowaną stąd) to będą one się aktualizować w następnych miesiącach z aktualizacjami microsoftu ?

cześć, przepraszam, że zapytam ale brak changelogu zmusza mnie do zadania pytania czym najnowsza wersja różni się od wersji z bodajże 26 grudnia?

2 minuty temu, kiryl napisał:

cześć, przepraszam, że zapytam ale brak changelogu zmusza mnie do zadania pytania czym najnowsza wersja różni się od wersji z bodajże 26 grudnia?

Poprawionymi błędami zgłaszanymi przez użytkowników.