Jump to content
WinClub
BGT

Windows 10 Home Pro 1909 Ultra Game x64 by BGT (21.03.2020)

Recommended Posts

48 minut temu, martinooo napisał:

Problem z menu start - podczas przewijania resetuje się cały explorer... :/

Niestety błedy wersji 2004 :) czekamy na poprawki

3 godziny temu, martinooo napisał:

Problem z menu start - podczas przewijania resetuje się cały explorer... :/

dokładnie mam to samo :( myślałem, że to moja wina i chyba z 3x instalowałem system...

7 godzin temu, fafix napisał:

dokładnie mam to samo :( myślałem, że to moja wina i chyba z 3x instalowałem system...

Bład zgloszony do MS mamy otrzymac plik cab do 4 dni wiec czekamy jesli nie zgłoszą wrzuce poprzednia wersje.

Zainstalowałem ale mam jakieś random ścinki pierwszy raz cos takiego doświadczam. Zainstalowałem go zamiast fast speed gaming który jest kozakiem czekam na update i wracam na niego .

9 godzin temu, 12345asd napisał:

Zainstalowałem ale mam jakieś random ścinki pierwszy raz cos takiego doświadczam. Zainstalowałem go zamiast fast speed gaming który jest kozakiem czekam na update i wracam na niego .

przeinstaluj sterowniki do grafiki :)

Wczoraj zainstalowałem Windowsa i mam kilka pytań,dlaczego przy instalacji nie ma wyboru nazwania własnego konta(nazwy użytkownika ) oraz opcji wpisania hasła do logowania,tak samo jak brakuje bardzo przydatnej opcji Wyszukiwanie(start i pasek wyszukiwania) ma to jakiś wpływ na wydajność ?że zostało to zablokowane?,co do samego Windowsa to powiem ze jest bardzo fajny,jestem ciekawy jak będzie ze stabilnością za np miesiąc.

Godzinę temu, xebek napisał:

Wczoraj zainstalowałem Windowsa i mam kilka pytań,dlaczego przy instalacji nie ma wyboru nazwania własnego konta(nazwy użytkownika ) oraz opcji wpisania hasła do logowania,tak samo jak brakuje bardzo przydatnej opcji Wyszukiwanie(start i pasek wyszukiwania) ma to jakiś wpływ na wydajność ?że zostało to zablokowane?,co do samego Windowsa to powiem ze jest bardzo fajny,jestem ciekawy jak będzie ze stabilnością za np miesiąc.

Odnośnie Konta użytkownika to został on zautomatyzowany( czyli odpala sie odrazu Administrator) Co do wyszukiwarki to odsyłam do opisu. Mod pod gry z Cortaną i Wyszukiwarką nie widziałem tu takowego.

56 minut temu, BGT napisał:

Odnośnie Konta użytkownika to został on zautomatyzowany( czyli odpala sie odrazu Administrator) Co do wyszukiwarki to odsyłam do opisu. Mod pod gry z Cortaną i Wyszukiwarką nie widziałem tu takowego.

Ale nazwa użytkownika jest jako Gamer z automatu  a chciał bym wpisać własną nazwę(z tym już sobie poradziłem) tak samo z możliwością wpisania hasła logowania,szkoda ze została zablokowana\usunięte możliwość Wyszukiwania(LUPA na pasku) bo opcja uruchom została .

23 minuty temu, xebek napisał:

Ale nazwa użytkownika jest jako Gamer z automatu  a chciał bym wpisać własną nazwę(z tym już sobie poradziłem) tak samo z możliwością wpisania hasła logowania,szkoda ze została zablokowana\usunięte możliwość Wyszukiwania(LUPA na pasku) bo opcja uruchom została .

Już ci kolego wyjasniam dlaczego nie ma owej LUPY inaczej Cortany wraz z wyszukiwarką czyli popularna Usługa Windows Search i inne. Jest to mod do gier wiec owa funkcja całkowicie usunięta wraz z telemetrią.

@BGT

Na wstępie dziękuję za Twoją pracę! Właśnie ludzie tacy jak Ty dają nam możliwość w cywilizowany sposób (czyt. bez kradzieży naszych danych i zasobów) użytkować systemy z rodziny Windows :). Od wczoraj testuje nową kompilację i nie zauważyłem na ten moment żadnych błędów - Na razie wszystko działa i się bezproblemowo instaluje. Także tylko udoskonalać i aktualizować do nowszej wersji systemu!

BGT likes this

Witam witam, pierwsze godziny użytkowania na najwyższych możliwych zegarach, z mega obciążeniem. Wszystko działa płynnie i nie ma problemów, jednakże znalazłem drobnego buga który pojawia się po restarcie pc. Otóż posiadam zamontowane 4 dyski, 2x SSD, 1x SSHD i 1x HDD. Tak się składa, że z niewiadomych mi przyczyn po restarcie z dysków HDD i SSHD znikają mi oznaczenia liter i ścieżek, niby nic groźnego jednak strasznie irytujące ponieważ wywala mi przez to w steam ustawienie odnośnie bibliotek. Czasami wywala też soft od Sapphire, konkretnie Sapphire Trixx 6.8.0. Poza tym perfecto, kawał świetnej roboty, polecam instalować! :)

W dniu 25.03.2020 o 10:50, Glinczer napisał:

Witam witam, pierwsze godziny użytkowania na najwyższych możliwych zegarach, z mega obciążeniem. Wszystko działa płynnie i nie ma problemów, jednakże znalazłem drobnego buga który pojawia się po restarcie pc. Otóż posiadam zamontowane 4 dyski, 2x SSD, 1x SSHD i 1x HDD. Tak się składa, że z niewiadomych mi przyczyn po restarcie z dysków HDD i SSHD znikają mi oznaczenia liter i ścieżek, niby nic groźnego jednak strasznie irytujące ponieważ wywala mi przez to w steam ustawienie odnośnie bibliotek. Czasami wywala też soft od Sapphire, konkretnie Sapphire Trixx 6.8.0. Poza tym perfecto, kawał świetnej roboty, polecam instalować! :)

Przyjrzę sie problemowi

W dniu 25.03.2020 o 18:09, dziasti59 napisał:

Witam co to oznacza  CPU Trottling Wyłączony   ? Procesor mi się spali czy jak ?

Wyłączone dławienie sie procesora oraz zrzucanie taktowań.

W dniu 25.03.2020 o 21:45, TomHard napisał:

Kiedy pojawi się wersja "super lite ultra fast extreme core speed game" ?  ;)

Może kiedyś jak M$ pozwoli :)

W dniu 23.03.2020 o 01:12, procsa napisał:

No to się tutaj zapytam, czy w tym systemie działa SMB ? 

No niby usługa SMB jest, ale nie działa prawidłowo, męczę się drugi dzień i nic. 

Po zaznaczeniu "usługa plików NSF" znalazło mój NAS, ale to nadal nie jest SMB, na zdjęciach widoczne ustawienia, otoczenie sieciowe tej wersji wina, oraz ostatnie foto inna wersja windowsa. Co ciekawe ULTRAGAME jest widoczny w sieci, ale sam nie widzi innych komputerów.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]