Jump to content

Windows 10 21H2 Ultra Game x64 v2.0 16.03.2022

BGT
 Share

Recommended Posts

W dniu 9.04.2020 o 23:08, lew77 napisał:

Bardzo fajny mod ale tak czytam komentarze i nie tylko ja mam problem z NVIDIA.Starszy sterownik dziala elegancko,ale przy probie instalacji nowych sterow pojawia sie blad,Niby wszystko fajnie sie instaluje ale po instalacji brak panelu sterowania nvidia.Ster jest niby zainstalowany,jest w dodaj usun programy ale nie mozna nim sterowac z powodu braku panelu,Pytal ktos tu o to bo ma ten sam problem co ja ale nie znalazlem odpowiedzi.Systemik ogolnie bardzo fajny

U mnie pobrało automatycznie ze sklepu panel nvidia.  

Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem domeny.

W dniu 19.04.2020 o 21:18, dziasti59 napisał:

Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem domeny.

Spróbuj wczytać stronę jak będziesz zalogowany do usług Google, powinno pomóc

W dniu 31.03.2020 o 20:22, procsa napisał:

No niby usługa SMB jest, ale nie działa prawidłowo, męczę się drugi dzień i nic. 

Po zaznaczeniu "usługa plików NSF" znalazło mój NAS, ale to nadal nie jest SMB, na zdjęciach widoczne ustawienia, otoczenie sieciowe tej wersji wina, oraz ostatnie foto inna wersja windowsa. Co ciekawe ULTRAGAME jest widoczny w sieci, ale sam nie widzi innych komputerów.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

czy komuś udało się to rozwiązać? bo u mnie też  nie działa  dostęp do innych komputerów.

Witam. Nie mogę zmienić układu klawiatury. Jedyna możliwa do wybrania to polski programisty, reszta nie ma nazwy i nie wyświetla się w oknie wyboru układu. Ma ktoś może jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

EDIT: Pomocna okazała się aktualizacja systemu do najnowszej wersji.

Edited by JerzykP112
Rozwiązanie problemu

W dniu 2.06.2020 o 17:38, JerzykP112 napisał:

Witam. Nie mogę zmienić układu klawiatury. Jedyna możliwa do wybrania to polski programisty, reszta nie ma nazwy i nie wyświetla się w oknie wyboru układu. Ma ktoś może jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

EDIT: Pomocna okazała się aktualizacja systemu do najnowszej wersji.

po aktualizacji do najnowszej wersji? to wgrałeś wszystkie rzeczy które są zbędne( powracajace komponenty) czyli tak jakbys miał czysty windows :D

45 minut temu, norbert66666 napisał:

podpinam sie ;)

W dniu 6.06.2020 o 11:16, jonnys napisał:

elo 

wiadomo może kiedy będzie można pobrać system ?

Przybliżony czas Poniedziałek-wtorek.

System uruchamia się całkiem szybko niestety z mojego punktu widzenia nie nadaje się do użytku przez brak wyszukiwarki. Nie można przez to wyszukiwać ustawień czy programów w systemie.

Na szczęście pobranie aktualizacji sprawia, że system sam się naprawia i przywraca szukajkę.

18 godzin temu, agentix napisał:

System uruchamia się całkiem szybko niestety z mojego punktu widzenia nie nadaje się do użytku przez brak wyszukiwarki. Nie można przez to wyszukiwać ustawień czy programów w systemie.

Na szczęście pobranie aktualizacji sprawia, że system sam się naprawia i przywraca szukajkę.

I przywraca wszystkie inne komponenty. Czyli tak jakbyś zainstalował czysty windows. Musisz sie zastanowić co chcesz osiągnąć. Po co pobierasz moda a potem aktualizujesz? Zainstaluj odrazu Czyściocha z M$

Potrzebuję usuniętej telemetrii i aplikacji systemowych. Ogólnie trochę czyściej niż default. Ale to chyba niemożliwe z 10 bo wóz albo przewóz :/

No i system po instalacji nie miał wyłączonych aktualizacji więc założyłem, że jest przeznaczony do normalnego użytkowania i aktualizowania.

Czy da się jakoś przywrócić nowoczesny kursor? Denerwuje mnie ta paskuda z czasów windy xp.

Brakuje mi też szybkiego dostępu, gdzie mogłem przypinać ulubione foldery po lewej stronie w eksploratorze plików. - update, problem rozwiązany, trzeba zmienić wpis w rejestrze zwany HubMode z 1 na 0 i wtedy quick access wraca.

Nie wiem również jak zmienić kolor nieaktywnego okna, ma fioletowy pasek tytułu niezależnie jaki kolor mam ustawiony w systemie. Pamiętam, że w windows 7 można było jakoś wejść w zaawansowane ustawienia i tam zmienić różne rzeczy, np. rozmiar czcionki czy kolory ale w 10 chyba już tego nie ma.

16 godzin temu, agentix napisał:

Potrzebuję usuniętej telemetrii i aplikacji systemowych. Ogólnie trochę czyściej niż default. Ale to chyba niemożliwe z 10 bo wóz albo przewóz :/

No i system po instalacji nie miał wyłączonych aktualizacji więc założyłem, że jest przeznaczony do normalnego użytkowania i aktualizowania.

Drogi Kolego to jest wiadomą sprawą ze aktualizować można ALE BEZ OKRESÓWEK..

No nie wiem czy jest sprawą wiadomą bo w opisie tego brakło ;)

No i wtedy nie ma co aktualizować bo praktycznie jedyne aktualizacje jakie teraz wychodzą to zbiorcze paczki. Zakładając, że użytkownik sam wyłączy windows update i będzie pobierał zewnętrznym narzędziem to i tak nie znajdzie tam wiele więcej niż zbiorcze paczki co miesiąc.

W dniu 4.06.2020 o 14:35, BGT napisał:

po aktualizacji do najnowszej wersji? to wgrałeś wszystkie rzeczy które są zbędne( powracajace komponenty) czyli tak jakbys miał czysty windows :D

tu była odpowiedz do innego kolegi.