Jump to content

Windows 10 21H2 Ultra Game x64 v2.0 16.03.2022

BGT
 Share

Recommended Posts

19 godzin temu, Adi2071 napisał:

Korzystam z wersji UG 2.2 i znów coś wywalił, że nie działa UAC i aplikacje które tego wymagają. Co za szajs. Strata czasu na instalowanie tego syfu.

adi jak ty nie dajesz sobie pomóc ani nie przyjmujesz rozwiązań tylko wszystko sprowadza sie do tego ze jestes pan i wladca to o czym my rozmawiamy?

30 minut temu, Longin001 napisał:

Czy ktoś odpalił darmowego Far Cry 6 z darmowym weekendem na tym systemie? Czy działa?

Aktualnie posiadam Windows 10 20H2 od SROM-tnika ale ta gra nie działa.

Według mnie może brakować usługi przykładowo microsoft visual c++ bądź też niepoprawnie w jakiś sposób zainstalowałeś system inna kwestia to po prostu zbyt okrojony system jest i może została wycięta usługa , która odpowiada za rozruch aplikacji czy też launchera widziałem , że w dzienniku zdarzeń system tworzy logi i można sprawdzić kod błędu jaki występuję.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

eCzG0It.png

Godzinę temu, Napromieniowany napisał:

Według mnie może brakować usługi przykładowo microsoft visual c++ bądź też niepoprawnie w jakiś sposób zainstalowałeś system inna kwestia to po prostu zbyt okrojony system jest i może została wycięta usługa , która odpowiada za rozruch aplikacji czy też launchera widziałem , że w dzienniku zdarzeń system tworzy logi i można sprawdzić kod błędu jaki występuję.

W ogóle nie można wejść tą opcję bo jest niedostępna. Czy da się tego zainstalować ręcznie?

@Longin001 Wygląda na to , że masz odpowiedzieć dlaczego nie działa ci Far Cry 6 , co do ręcznej instalacji funkcji to nie wiem nigdy nie miałem okazji spróbować ani modyfikować system ale może jakaś opcja z tego jeżeli nie zostały również wycięte.
(Zawsze możesz poszukać system , który nie jest zbyt mocno okrojony)

8 minut temu, Napromieniowany napisał:

@Longin001 Wygląda na to , że masz odpowiedzieć dlaczego nie działa ci Far Cry 6 , co do ręcznej instalacji funkcji to nie wiem nigdy nie miałem okazji spróbować ani modyfikować system ale może jakaś opcja z tego jeżeli nie zostały również wycięte.
(Zawsze możesz poszukać system , który nie jest zbyt mocno okrojony)

A czy jest po polsku? Bo i tak nie rozumiem co piszą.

9 minut temu, Napromieniowany napisał:

@Longin001 Wystarczy nacisnąć prawym i przetłumacz na język polski.

Ehh, chyba jednak udało mi się znaleźć. Wg DISM+++ pokazuje że ta zawartość jest aktywna, tylko jak to potwierdzić?

Po stronie systemu jest dobrze wszystko na chwilę obecną nie znam rozwiązania i przyczyny sam będę szukał do ASC Valhalli bo mam ten sam problem na Win10 działa na Win11 już brak reakcji tylko nie wiem kiedy pobiorę , gdybym miał trochę szybszy pobrałbym i teraz no ale niestety.
Jedynie co pamiętam to , że na niektóre systemy gry są robione "Fix" , że można nawet uruchomić na Windows 7 np. Assassin`a Valhalla.Może warto dowiedzieć się więcej na temat tego.
Sprawdź jeszcze to [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

2 godziny temu, Napromieniowany napisał:

Po stronie systemu jest dobrze wszystko na chwilę obecną nie znam rozwiązania i przyczyny sam będę szukał do ASC Valhalli bo mam ten sam problem na Win10 działa na Win11 już brak reakcji tylko nie wiem kiedy pobiorę , gdybym miał trochę szybszy pobrałbym i teraz no ale niestety.
Jedynie co pamiętam to , że na niektóre systemy gry są robione "Fix" , że można nawet uruchomić na Windows 7 np. Assassin`a Valhalla.Może warto dowiedzieć się więcej na temat tego.
Sprawdź jeszcze to [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

Zatem zostały do sprawdzenia jeszcze łatki którego gra wymaga tego co znalazłem w sieci:

KB2999226

KB3086255

Niestety to jest na tyle skomplikowane że lepiej już upewnić czy u innych jest tak samo.

Napromieniowany likes this

W dniu 23.07.2022 o 13:05, t.rex napisał:

adi jak ty nie dajesz sobie pomóc ani nie przyjmujesz rozwiązań tylko wszystko sprowadza sie do tego ze jestes pan i wladca to o czym my rozmawiamy?

Co masz na myśli?

Żeby problem rozwiązać to zmarnowałem pół dnia a i tak nic nie chciało działać. Dopiero po zainstalowaniu normalnego systemu wszystko działało.

unknown.png

A to najważniejszy problem tego systemu i nie idzie go naprawić. Spędziłem pół dnia aż się wkurzyłem i zainstalowałem normalny i sam okroiłem tak by wszystko działało i się nie wywalał.