Jump to content

Windows 10 2004 Ultra Game x64 v1.0

Recommended Posts

54 minuty temu, John Marston napisał:

Wlasnie zainstalowalem na nowo a nie update

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Twój temat założony niedlugo przed problemami z paintem.

Siemka, przeinstalowałem windowsa 8.1 na Win10 BGT i zapomniałem o jednym: HASŁA DO WIFI.

Jako że często jade do znajomego z lapkiem nie chcę go pytać o hasło do wifi i jest jakaś możliwość odczytania all haseł wifi z jakiegoś pliku w windowsie? (Tak mam folder windows.old)

Windows.old pojawia sie tylko w przypadku aktualizacji drogi użytkowniku.

devhost97 likes this

Witam,
Czy da się przywrócić jakoś "opcje logowania" w ustawieniach? 
Zalogowałem się do swojego konta MS i tak jak miałem zawsze, chciałbym założyć "kod PIN" na swoje konto. Jednak jak wchodzę w "Zmień ustawienia użytkownika" > "Opcje logowania" 
Okno się zawiesza

Poza tym świetna robota BGT
Używałem wcześniej Twojego moda "Game" przez chyba kilka lat. Przeinstalowałem sys tylko dlatego że zmieniłem SSD na większy :D

system spoko

ale mam dość wqr^iający problem na ledwo złożonym sprzęcie i laptopie TZN problem z profilami

instalka poszła bez problemu wgranie sterowników i app z wyłączonym netem ok tylko po włączeniu netu i odpaleniu update który przeszedł bez problemów! po 1 restarcie zażądało zmiany hasła (którego nie było?) a opcja dalej (pominięcia) była zablokowana  ;/ wiec dałem hasło i teraz co restart wywala info o bladym profilu lub hasle Co jest grane ?

jak się pozbyć tego hasła/logowania ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

OK nieważne już sam znalazłem skrypt na okno zmiany hasła w którym moglem dać Dalej bez wpisywania nowego hasła

Siema mam pytanko tyle co zainstalowałem ten system  wydaje się ok moja pierwsza 10 :) przedtem tylko win 7  pytanie jest takie czy da sie zmienić nazwę konta z gamer na inne ? 

A i jeszcze jedno pytanie czy 10 robi wszystko automatycznie tzn instalowałem sobie antywirusa Panda a w międzyczasie zainstalował mi się sterownik od Nvidi sterownik pada x360 i coś tam jeszcze czy to normalne ?

Aha i morze ktoś da jakieś wskazówki dla początkującego użytkownika WIN10  ? 

4 minuty temu, sebio napisał:

Wskazówki www.google.pl ile można to samo mielić trochę od siebie a nie na gotowca może jeszcze frytki z majonezem dodać ogarnij się 

weź chłopie sklej ware jak nie masz nic do powiedzenia odnośnie pytania chodziło mi o wskazówki dotyczące tej konkretnej modyfikacji nie samego win10 bo te info faktycznie mogę se poszukać w google a frytki jasne możesz dać ale nie z majonezem wole z ketchupem :)

MarcinGX likes this

Dobra już wszystko znalazłem zmieniłem nazwę konta i komputera a co do wskazówek to jak ktoś ma jakieś to będę wdzięczny chodzi mi oczywiście o wskazówki dotyczące tego konkretnego moda 

a do autora moda panie BGT naprawdę kawał dobrej roboty pierwszy raz korzystam z WIN10 i jestem mega zadowolony system działa szybko jest okrojony z wszelkiego badziewia gdyby nie to dalej siedział bym na 7 czystej 10 nawet bym nie instalował :) także wielkie dzięki za tego moda czekam na kolejne wersje :) POZDRO 

MarcinGX likes this
W dniu 5.11.2020 o 18:18, olszok1997 napisał:

Da się jakoś wyłączyć na stałe aktualizacje WIN10 bo z tego co widzę można tylko przeciągnąć w czasie a rozumiem ze po aktualizacji cała modyfikacja pójdzie się je..ć  ?

zapewne da się ubić jakimś skryptem ja blokuje w firewallu i wrzucam zmodyfikowany plik hosts (chociaż nie wiem czy cokolwiek nadal daje ^^)

co do aktualizacji to po update do 19041.630 wraca sporo usług, telemetrii i innego syfu

BGT może modzik na finalnym 19041.630 :? czy od razu najnowsza kompilacja :?

ps. nie wywalaj starego dobrego pinta :}

BGT likes this
W dniu 4.11.2020 o 17:28, ramp napisał:

system spoko

ale mam dość wqr^iający problem na ledwo złożonym sprzęcie i laptopie TZN problem z profilami

instalka poszła bez problemu wgranie sterowników i app z wyłączonym netem ok tylko po włączeniu netu i odpaleniu update który przeszedł bez problemów! po 1 restarcie zażądało zmiany hasła (którego nie było?) a opcja dalej (pominięcia) była zablokowana  ;/ wiec dałem hasło i teraz co restart wywala info o bladym profilu lub hasle Co jest grane ?

jak się pozbyć tego hasła/logowania ?

OK nieważne już sam znalazłem skrypt na okno zmiany hasła w którym moglem dać Dalej bez wpisywania nowego hasła

Jak się tego pozbyłeś. Podpowiedz.

W dniu 27.12.2020 o 07:25, kma550 napisał:

Nie polecam tego systemu.. Co chwila bledy systemowe,  problemy z odpaleniem gier, zrywanie i problemy z internerem

Bzdura napisana przez hejtującego Janusza.  Gram i czasami robię  stream na twitchu. Modyfikacja Ultra Game jest jedną z najlepszych wersji na jakiej grałem.

Trzeba tylko pamiętać, że niektóre elementy Windowsa 10 są wycięte po to żeby przyspieszyć system.

Polecam każdemu graczowi  :thumbsup:

BGT likes this

Rzeczywiście tego Painta nie ma (wspomniał o tym użytkownik na 7-stronie)

nawet dodana jest informacja w pierwszym poście (usunięte Aplikacje Metro-UI-Apps, w tym 10. MSPaint)

, próbowałem kopiować jego pliki z innego komputera z windowsem 10 do C:\Windows\system32 i nawet się normalnie odpalić nie chce :l

póki co to muszę się zadowolić starym paintem z windowsa XP, który bez problemu działa po zwykłym kopiowaniu.

Edit: znalazłem painta tutaj do pobrania z instalką jak by ktoś potrzebował

Mam problem otóż przy próbie uruchamienia aplikacji faceit to jest taka do grania w cs go wyskakuje błąd "Error your system hasn't been patched against critical windows security vulnerabilities"

Jednym ze sposobów jest pobranie windows update i zaktualizaja windowsa ale wtedy pobierania i instaluje mi wszystkie stockowe śmieci. Jest jakiś sposób żeby to ominąć i nie wiem pobrać same jakieś security update?