Jump to content

Windows 10 2004 Ultra Game x64 v1.0

Recommended Posts

51 minut temu, Andreas85 napisał:

Witam wszystkich, a w szczególności BGT. Zainstalowałem wczoraj tę przedostatnią wersję, bo takową wypaliłem na płytę i tak leżała do wczoraj. Lekko zawiedziony jestem co prawda wszystko elegancko chodzi istna poezja, ale całkowicie niepotrzebne dodanie sterowników nvidii, bo ani nie można odinstalować ani pod swoim kątem ustawić w panelu nvidii. W przyszłej wersji dobrze by było jak by nie dodawane były sterowniki najlepiej samemu zainstalować. Tak samo fajnie by było usunięcie cortany, defendera i Microsoft Edge Pozdrawiam :)

Drogi kolego Edge nie bedzie usunięty ponieważ powoduje problemy w pozniejszej fazie. Za to cortana oraz defender tylko moga zostac przez mnie wyłączone.

13 godzin temu, BGT napisał:

Drogi kolego Edge nie bedzie usunięty ponieważ powoduje problemy w pozniejszej fazie. Za to cortana oraz defender tylko moga zostac przez mnie wyłączone.

Oki mistrzu w sumie ja tu jestem laikiem :) Ale muszę przyznać, że ten system z 16 grudnia ma kopa największego ze wszystkich systemów, bo ostatnio testowałem parę pod kontem gier i ten najlepiej się spisuje. O kilka klatek w grach jest więcej ( poezja ) nie wiem czy ten Wyłączony Trottling CPU daje moc czy sterowniki do chipsetu ( ja się zapominam o nich, a ponoć jest wskazane : ) A ta wersja z 16 ma zaktualizowane sterowniki do dźwięku i chipsetu tak jak ta najnowsza? Bo co do sterowników nvidii to przy tej najnowszej wersji ich nie ma wgranych? Bo to najważniejszy zawód w tym systemie z 16 grudnia, że sterowniki do grafiki są wgrane ( fajnie, bo wygodne ) ale jak wyjdą najnowsze, a takowe są to lepiej siedzieć na aktualniejszych. A w planach jest jakaś nowa wersja do wydania w tym miechu? Pozdrawiam i Dzięki wielki mistrzu :)

1 godzinę temu, Andreas85 napisał:

Oki mistrzu w sumie ja tu jestem laikiem :) Ale muszę przyznać, że ten system z 16 grudnia ma kopa największego ze wszystkich systemów, bo ostatnio testowałem parę pod kontem gier i ten najlepiej się spisuje. O kilka klatek w grach jest więcej ( poezja ) nie wiem czy ten Wyłączony Trottling CPU daje moc czy sterowniki do chipsetu ( ja się zapominam o nich, a ponoć jest wskazane : ) A ta wersja z 16 ma zaktualizowane sterowniki do dźwięku i chipsetu tak jak ta najnowsza? Bo co do sterowników nvidii to przy tej najnowszej wersji ich nie ma wgranych? Bo to najważniejszy zawód w tym systemie z 16 grudnia, że sterowniki do grafiki są wgrane ( fajnie, bo wygodne ) ale jak wyjdą najnowsze, a takowe są to lepiej siedzieć na aktualniejszych. A w planach jest jakaś nowa wersja do wydania w tym miechu? Pozdrawiam i Dzięki wielki mistrzu :)

Jeśli wychodzą nowsze to wgrywasz(ja przy kazdej nowej wersji iso wgrywane sa najnowsze) na te co są. Ukróciłem tym samym problem z instalatorem nvidii tworzący nie potrzebne problemy. Najnowsza wersja też ma dodane sterowniki chipsetu dzwieku i grafiki(ale graficzne wyłaczone ciekawy jestem jak to sie sprawdzi) Jak ino wyjdzie Patch Thusday to wpadnie i nowa wersja. Jak narazie widze mało drobnych problemów i nie chce wywierac niepotrzebnego zamieszania edycjami

2 godziny temu, 0skila napisał:

Jest możliwość włączenia Windows Defendera bo jestem leń i nie chce mi się instalować zewnętrznych antywirusów.

Tak czy siak dobry mod.

Jest możliwość włączenia, w tym modzie u mnie działa wystarczy tylko zaznaczyć opcje Panel sterowania> Programy> programy i funkcje> włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows - w oknie zaznaczamy opcje Windows Defender Application Guard i system sam prosi o restart :D Proste! Pomogłem?

3 godziny temu, Rome napisał:

Jest możliwość włączenia, w tym modzie u mnie działa wystarczy tylko zaznaczyć opcje Panel sterowania> Programy> programy i funkcje> włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows - w oknie zaznaczamy opcje Windows Defender Application Guard i system sam prosi o restart :D Proste! Pomogłem?

Oficjalnie nie ma takiej możliwości to co sie stanie po właczeniu go za to nie odpowadam bo różne cyrki sie dzieją

11 godzin temu, Rome napisał:

nic nie dzieje, tylko aktualizuje jakby ten dodatek i włącza się z góry mikrokit.

Kolego oficjalnie jako twórca moda. Twierdze ze się dzieje i nie będe sie do takich komentarzy odnosił i pomagał bo jest to nie stosowanie sie do instrukcji Moda :)

Rome likes this
14 godzin temu, E_S_C napisał:

mozesz zostawic usluge wyszukiwarki windows ? i plikow ? bardzo przydatna jak bedzie duzo programow i zamiast szukac to wystarczy wpisac

lub jak ją dodac skoro jest usunieta jakis instalator czy cos ?

Nie ma instalatora i jest nie zostawię jest to mod do gier a nie czyscioch

W dniu 23.01.2020 o 09:00, kamiloxf napisał:

Ale nożyczek nie ma w sklepie Windows jest tylko Wycinek ekranu a on jest beznadziejny

Jako, że planowałem właśnie postawić ten release to stwiedziłem, że sobie zrobię backup nożyczek (i przy okazji się nim podzielę). Plik z załącznika wrzucić do WINDOWS\system32 i utworzyć skrót. Liczę, że ten *.exe nie potrzebuje żadnych dodatkowych bibliotek i nie miał powiązań z innymi plikami. Ale potwierdzę jak przeinstaluję i sam sprawdzę :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

piwakk likes this