Jump to content

Windows 10 2004 Ultra Game x64 v1.0

Recommended Posts

3 godziny temu, BGT napisał:

Przy poprzedniej wersji użytkownicy twierdzili ze sklep MS nie działa. Wiec ja już nie wiem o co chodzi.

Ja ze sklepu skorzystałem tylko dla jednej gry Halo Wars 2, bo tylko to mam a to chodzi elegancko. Choć nie wszystkie darmówki to co zauważyłem chodzą ( załączają się i bum wychodzą do pulpitu np: Forza Street ), więc i mogą być takowe problemy z innymi tytułami AAA. 

8 godzin temu, Andreas85 napisał:

Ja ze sklepu skorzystałem tylko dla jednej gry Halo Wars 2, bo tylko to mam a to chodzi elegancko. Choć nie wszystkie darmówki to co zauważyłem chodzą ( załączają się i bum wychodzą do pulpitu np: Forza Street ), więc i mogą być takowe problemy z innymi tytułami AAA. 

A no i taki problem był.teraz juz wrzucona nowa wersja. I powinno byc wszystko ok

1 godzinę temu, zabujczyyyy napisał:

Ogólnie po pierwszym dniu korzystania zwiałem z tego moda. Za duże zużycie, za dużo syfu pozostawione nadal. Nie mniej, dla kogoś komu trzeba M$ sklep i kafelki to polecam.

Kolego bez sklepu nie dzialaja gierki z Store :( niestety musialem zostawic. Za niedlugo Wersja ultra Game bez sklepiku :)

18 minut temu, zabujczyyyy napisał:

Kolega z okolic, Ja Mielec także haha działaj, a postawie dużą flache w podzięce.

Jeśli to ma jakieś znaczenie, to jak narazie wśród wszystkich windowsów pod wooden pc ten od JG8.1 PRO Lite zdaje sie najlepiej, nic nie zacina, nic nie buguje sie, nic nie krzyczy, bajka. Czekam na coś tego pokroju, nie pod gry ze sklepu microsoftu, tylko czysto pod ogromną wydajność.  

A dziękuję :P 

Widzę sami sąsiedzi, do jednego mam 40 km i do drugiego tyle samo :D :cheers:

25 minut temu, srom-otnik napisał:

A dziękuję :P 

Widzę sami sąsiedzi, do jednego mam 40 km i do drugiego tyle samo :D :cheers:

Kurde taki Wielki Modder dał komentarz pod moim postem Szok i nie dowierzanie. To w która strone ty mieszkasz? :D

43 minuty temu, zabujczyyyy napisał:

Kolega z okolic, Ja Mielec także haha działaj, a postawie dużą flache w podzięce.

Jeśli to ma jakieś znaczenie, to jak narazie wśród wszystkich windowsów pod wooden pc ten od JG8.1 PRO Lite zdaje sie najlepiej, nic nie zacina, nic nie buguje sie, nic nie krzyczy, bajka. Czekam na coś tego pokroju, nie pod gry ze sklepu microsoftu, tylko czysto pod ogromną wydajność.  

oj nie załapałeś sie wczesniej na Ultra Game v2?

Witam wszystkich, a w szczególności BGT. Zainstalowałem wczoraj tę przedostatnią wersję, bo takową wypaliłem na płytę i tak leżała do wczoraj. Lekko zawiedziony jestem co prawda wszystko elegancko chodzi istna poezja, ale całkowicie niepotrzebne dodanie sterowników nvidii, bo ani nie można odinstalować ani pod swoim kątem ustawić w panelu nvidii. W przyszłej wersji dobrze by było jak by nie dodawane były sterowniki najlepiej samemu zainstalować. Tak samo fajnie by było usunięcie cortany, defendera i Microsoft Edge Pozdrawiam :)