Jump to content

Windows 10 2004 Ultra Game x64 v1.0

Recommended Posts

Windows10UltraGame.png.5bbc9be970cf0b0fcc45b0063bdcbb43.png

Wersja Home i Pro 2004(19041.508)

System stabilny stworzony typowo pod gry.Powycinane i po dezaktywowane mnóstwo rzeczy zamulających 10.

Download.png.4e242ccf4c5d0b83c0752b2001f4bcc0.png

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Instalacja.png.20def0033139bb326ea3bec74a9866a9.png

Możliwość instalacji systemu jako MBR+CSM lub GPT+UEFI. Preferuje przygotowanie ISO programem Rufus 3.11.

Aktywacja dowolną witaminką.

Obrazki.png.9073bc0490cb5e950ce51025a350b1f6.png

Edited by BGT
Aktualizacja Opisu
6 minut temu, szymibtw napisał:

Coś nie mogę pobrać obrazu.... ok poszło :P Ściągam instaluje i testuje :D pozdro Dam znać później co i jak :D

odrazu mówie mogą byc błedy to jest wydanie przejsciowe.

musimy porobic duzo testów. zeby nie bylo bubli.

2 godziny temu, szymibtw napisał:

Wszystko poszlo elegancko ale nie zapomnijcie jak ja wypiąć kabla od Internetu :) mam kolejny problem nie działa mi program PredatorSense A jest niezbedny do mojego laptopa....

Z tego co widzę to PredatorSense jest aplikacją UWP a z programami UWP na modach bywa bardzo różnie 

5 godzin temu, szymibtw napisał:

Wszystko poszlo elegancko ale nie zapomnijcie jak ja wypiąć kabla od Internetu :) mam kolejny problem nie działa mi program PredatorSense A jest niezbedny do mojego laptopa....

moge prosic ten program na pw ? od cb

prezesvito90 likes this
2 godziny temu, Tera19998 napisał:

a gdzie wersja v2? bylo i usuniete

Było i ni ma :) Niestety były problemy z nie wyciętymi komponentami. oraz dużo narzekań użytkowników na to czego nie ma i podjeliśmy decyzje o porzuceniu projektu i skupieniu sie maksymalnie na Ultra Game v1 zeby było porównywalne jak v2.

2 godziny temu, BGT napisał:

Było i ni ma :) Niestety były problemy z nie wyciętymi komponentami. oraz dużo narzekań użytkowników na to czego nie ma i podjeliśmy decyzje o porzuceniu projektu i skupieniu sie maksymalnie na Ultra Game v1 zeby było porównywalne jak v2.

akurat udało mi się ściągnąć ten v2 i każde programy i sterowniki mi działają i nic nie wywala błędu nie rozumiem narzekań ale okej, fajnie wiedzieć, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku życzę.

Nie wiem jak przy tej wersji, bo nie instalowałem, ale przy poprzedniej nie zanotowałem dużych błędów ( obecnie siedzę na niej ) poza zainstalowanymi automatycznie visual c++ przez autora. Wszystko ( prawie ) ok, ale niektóre gry przy próbie uruchomienia wywalają błędy visual error przy wersji ( 2013 ) musiałem odinstalować i ręcznie zainstalować . Przeważnie gry na Origin płaczą, a dzisiaj instalowałem Red Dead Redemption 2 i Social Club nie chciał się zainstalować, bo brakowało kilku plików dll. visual c++ wersji 2015-2019, więc także musiałem odinstalować i ręcznie zainstalować. Jeżeli w tej obecnej wersji są także dodane biblioteki visual to proszę sprawdzić czy wszystko chodzi prawidłowo, bo nie powinno to mieć miejsca. Pozdrawiam :)

2 godziny temu, Andreas85 napisał:

Nie wiem jak przy tej wersji, bo nie instalowałem, ale przy poprzedniej nie zanotowałem dużych błędów ( obecnie siedzę na niej ) poza zainstalowanymi automatycznie visual c++ przez autora. Wszystko ( prawie ) ok, ale niektóre gry przy próbie uruchomienia wywalają błędy visual error przy wersji ( 2013 ) musiałem odinstalować i ręcznie zainstalować . Przeważnie gry na Origin płaczą, a dzisiaj instalowałem Red Dead Redemption 2 i Social Club nie chciał się zainstalować, bo brakowało kilku plików dll. visual c++ wersji 2015-2019, więc także musiałem odinstalować i ręcznie zainstalować. Jeżeli w tej obecnej wersji są także dodane biblioteki visual to proszę sprawdzić czy wszystko chodzi prawidłowo, bo nie powinno to mieć miejsca. Pozdrawiam :)

Przy poprzedniej wersji użytkownicy twierdzili ze sklep MS nie działa. Wiec ja już nie wiem o co chodzi.