Jump to content
WinClub
woj_ani217

Wersja Windows 10 1909 (19H2) Kompilacja 18363.476 SuperLite Compact (edycja dla graczy) x64 - 2019

Recommended Posts

C:\Ghost Toolbox - O to ci chodzi.? Czy o to - C:\Ghost Toolbox\wget .?

Co więcej mogę napisac nic bo sam jestem ciekaw kiedy co wyda tez czekam na wersje 2004. Ale ogólnie uzywam LTSC GHOST-a na RS5 i jest ok.

Pewnie chodzi o ten plik wget w folderze zip - pobranym by updatować system.

A po spolszczeniu miałem problem jedynie przy logowaniu i zamykaniu systemu. Resztę spolszczyło dobrze.

Bardziej martwi mnie ten błąd przy otwieraniu gpedit. Wyskakuja błędy i muszę zamykać 5-6 okienek - chociaż gpedit działa normalnie.

Jak pisałem mam to na najnowszym iso z 20.03.2020 na wersji superlite.

8 godzin temu, DRAGO napisał:

C:\Ghost Toolbox - O to ci chodzi.? Czy o to - C:\Ghost Toolbox\wget .?

Co więcej mogę napisac nic bo sam jestem ciekaw kiedy co wyda tez czekam na wersje 2004. Ale ogólnie uzywam LTSC GHOST-a na RS5 i jest ok.

Tak  dokładnie o to wget zipa z aktualizacji

4 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Pewnie chodzi o ten plik wget w folderze zip - pobranym by updatować system.

A po spolszczeniu miałem problem jedynie przy logowaniu i zamykaniu systemu. Resztę spolszczyło dobrze.

Bardziej martwi mnie ten błąd przy otwieraniu gpedit. Wyskakuja błędy i muszę zamykać 5-6 okienek - chociaż gpedit działa normalnie.

Jak pisałem mam to na najnowszym iso z 20.03.2020 na wersji superlite.

Tak dokładnie chodzi o to :D

co do tych błędów o których piszesz może wyeliminowują je z najnowszej edycji ?

No nic chyba na tą chwilę poczekam do nowej edycji a teraz wrócę do Sromotnikowego moda lub Mr.T

Nie mam czasu bawić się w kolejną instalację systemu przez jakieś niedopracowane błędy  i z góry dziękuję za próbę pomocy zbigniew59 i DRAGO

Miał ktoś problem ze sterownikami do grafiki u mnie na gtx 750 ti - po zainstalowaniu systemu i dostosowaniu rozdzielczości nic się nie da zrobić żadne okno się nie otwiera (jest tylko ikonka na pasku ale nie da się tego powiększyć) nie odpalają się instalatory nic, można tylko zrestartować i wyłączyć komputer.

Do czasu aż nie zmieni się rozdzielczość ekranu czyli pewnie do czasu aż sterownik graficzny się nie zainstalował wszytko działa ok

18 godzin temu, azazello666 napisał:

Miał ktoś problem ze sterownikami do grafiki u mnie na gtx 750 ti - po zainstalowaniu systemu i dostosowaniu rozdzielczości nic się nie da zrobić żadne okno się nie otwiera (jest tylko ikonka na pasku ale nie da się tego powiększyć) nie odpalają się instalatory nic, można tylko zrestartować i wyłączyć komputer.

Do czasu aż nie zmieni się rozdzielczość ekranu czyli pewnie do czasu aż sterownik graficzny się nie zainstalował wszytko działa ok

Jak instalowany system z netem czy bez neta.? no i potem sterowniki. Jesli instalowany system był bez internetu a w tym sterowniki a potem podpiety internet to nie ma problemów. Ale nie polecam instalacji wersji lite systemów nie zawsze działaja ok.  jak juz to stawiac mniej ciete wersje. Np. LTSC  lub compact wersja pro ghost-a

9 godzin temu, DRAGO napisał:

Jak instalowany system z netem czy bez neta.? no i potem sterowniki. Jesli instalowany system był bez internetu a w tym sterowniki a potem podpiety internet to nie ma problemów. Ale nie polecam instalacji wersji lite systemów nie zawsze działaja ok.  jak juz to stawiac mniej ciete wersje. Np. LTSC  lub compact wersja pro ghost-a

A tą wersję Pro najnowszą to można poprosić o link

Tak dałem szanse temu systemowi i narazie wyglada bardzo ciekawie dalem ten update do 753 bo nadal jest najnowszy chyba ? jak się mylę proszę o poprawe :lol:

. zainstalowalo sie ok ale pytanie do uzytkownika DRAGO

co polecasz zainstalować w ghost toolox ? oprócz directx, netframework, visual c++ ?

W dniu 6.04.2020 o 06:34, azazello666 napisał:

powiem tak jestem po instalacji i normalnie mi wgralo wszystko grafa to samo rozdzielczosc ekranu itp !! moja grafika msi gtx 1060 gaming x+ 6gb

Jedynie walcze z calkowitym Polskim językiem bo mimo ze piszę polskimi literami to mi podkresla i podpowiada zmiane na angielskie nazwy.

Podaje tylko na youtube w linkach.:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

I mówie chwilowo nie ma 20h1 czyli 2004 jak wyjdzie premierowo to pojawi sie i mod.

17 godzin temu, Pawel300 napisał:

Tak dałem szanse temu systemowi i narazie wyglada bardzo ciekawie dalem ten update do 753 bo nadal jest najnowszy chyba ? jak się mylę proszę o poprawe :lol:

. zainstalowalo sie ok ale pytanie do uzytkownika DRAGO

co polecasz zainstalować w ghost toolox ? oprócz directx, netframework, visual c++ ?

powiem tak jestem po instalacji i normalnie mi wgralo wszystko grafa to samo rozdzielczosc ekranu itp !! moja grafika msi gtx 1060 gaming x+ 6gb

Jedynie walcze z calkowitym Polskim językiem bo mimo ze piszę polskimi literami to mi podkresla i podpowiada zmiane na angielskie nazwy.

Mozesz jak chcesz doinstalowac sklep i xbox jesli masz game pass i grasz w gry od ms czyli ich sklepu. reszta to juz wiadomo sterowniki itp. to sam wiesz.

32 minuty temu, DRAGO napisał:

Podaje tylko na youtube w linkach.:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

I mówie chwilowo nie ma 20h1 czyli 2004 jak wyjdzie premierowo to pojawi sie i mod.

Mozesz jak chcesz doinstalowac sklep i xbox jesli masz game pass i grasz w gry od ms czyli ich sklepu. reszta to juz wiadomo sterowniki itp. to sam wiesz.

Oczywiście rozumiem i bardzo dziękuję

JanKo6 likes this

Dziś przez prawie cały dzień przepracowałem na tym systemie działa idealnie i jest szybki nie mam problemów sterowniki jak i ustawienia działają w 100% nie mam takich problemów jak mialem na ost. Systemie od srom- otnika gdzie wyglądało pięknie, cacy aż zaczęły się poważne błędy!!! Tu na razie tego brak poza tym ghost toolbox sam się aktualizuje co jest fajnym aspektem tego moda czekam na kolejną aktualizacje ew. nowe wydanie 

W dniu 11.04.2020 o 23:06, Pawel300 napisał:

Dziś przez prawie cały dzień przepracowałem na tym systemie działa idealnie i jest szybki nie mam problemów sterowniki jak i ustawienia działają w 100% nie mam takich problemów jak mialem na ost. Systemie od srom- otnika gdzie wyglądało pięknie, cacy aż zaczęły się poważne błędy!!! Tu na razie tego brak poza tym ghost toolbox sam się aktualizuje co jest fajnym aspektem tego moda czekam na kolejną aktualizacje ew. nowe wydanie 

Tylko pamietaj ze na ltsc pojawia sie w wu ze jest nowsza wersja tu chodzi o aktualizacje do wersji pro pełniaka nie jest to wtedy LTSC bo juz sprawdzalem. Ten LTSC to RS5.

Pawel300 likes this

38 minut temu, DRAGO napisał:

Tylko pamietaj ze na ltsc pojawia sie w wu ze jest nowsza wersja tu chodzi o aktualizacje do wersji pro pełniaka nie jest to wtedy LTSC bo juz sprawdzalem. Ten LTSC to RS5.

Ok

Zainstalowalem 2 raz ten system po wymianie na nowy ssd. mam jakies przestery w glosnikach oraz sluchawkach, notorycznie bez przerwy takie pyrkanie sie pojawia. robilem reinstal sterow, przepinalem  w inne porty karte dzwiekowa ktora jest zewnetrzna na integrze to samo. jakies rady?

edit: problemem okazały się podkręcone ramy :E

Zainstalowałem wczoraj, przetestowałem w kilku grach i niestety, ale zauważyłem wyraźnie mniejszą ilość FPS niż na modach Mr.T czy Sromotnika.

Cześć, orientuje się ktoś czy jak zainstaluje wersje Compact od Ghost'a na laptopie to czy Windows Update pobierze mi sterowniki czy tylko aktualizacje OSa Ghost'a?
Oznaczam @DRAGO bo jest szansa że może coś na ten temat wiedzieć :P

6 godzin temu, smiglo5 napisał:

Cześć, orientuje się ktoś czy jak zainstaluje wersje Compact od Ghost'a na laptopie to czy Windows Update pobierze mi sterowniki czy tylko aktualizacje OSa Ghost'a?

Witam tak ja mam ten mod mnie bez problemów pobrał stery do grafiki po zainstalowaniu wydaje mi się że na lapku powinien tak samo pobrać jak na stacjonarce 

smiglo5 likes this

Jak myślicie, Ghost dalej będzie wspierał 1909 build po wyjściu 2004 od niego?
Że tak powiem na chwilę obecną średnio mi sie widzi przesiadka jak wszystko działa a nagle 1909 straci support od gościa

Hej wybaczcie za double post
Czy ktoś wie jak wyłączyć SmartScreen permamentnie? Czasami, ale naprawde rzadko, pojawia się przy niektórych aplikacjach, ale tylko raz i to na czas instalacji, czyżby nie był do końca wywalony z systemu?
Mam wersje x64 Compact 1909 od Ghosta

W dniu 11.05.2020 o 09:45, smiglo5 napisał:

Wu pobiera normalnie sterowniki ja uzywam wersji ltsc x64 więc nie powiem jak jest z normalną wersja teraz czyli pełna nie lite. Ale jak używałem wersji pełnej pro ghost-a to sterowniki normalnie pobierało z wu. albo nawet nie przez wu ale tam gdzie sa sprzenty wykrywane.

W dniu 12.05.2020 o 20:46, smiglo5 napisał:

Jak myślicie, Ghost dalej będzie wspierał 1909 build po wyjściu 2004 od niego?
Że tak powiem na chwilę obecną średnio mi sie widzi przesiadka jak wszystko działa a nagle 1909 straci support od gościa

Tak ale tylko upadaty nie wiem jak z iso bo ostatnio sie pytałem to mówił jesli pojawi się jakiś problem to wtedy.

W dniu 18.05.2020 o 11:20, smiglo5 napisał:

Hej wybaczcie za double post
Czy ktoś wie jak wyłączyć SmartScreen permamentnie? Czasami, ale naprawde rzadko, pojawia się przy niektórych aplikacjach, ale tylko raz i to na czas instalacji, czyżby nie był do końca wywalony z systemu?
Mam wersje x64 Compact 1909 od Ghosta

nie wiem czy w jeko skrypcie nie ma tego do wyłaczenia nie znam zbyt dobrze anglika ale jedynie tylko z tłumaczenia to wyszukałem ze jest to w 1 opcjach do wyłaczenia. Jeśli sie myle to daj mi pw to ci podesle co nieco na pw ale nie polecam tego uzywac.

Dobra dam tu.: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tylko uzywanie tego to na własna odpowiedzialność nie moja bo ja uzywam tylko kilku ustawien z tego programu.

Edit.:

Niebawem pojawi sie nowa wersja 2004.

JanKo6 likes this

31 minut temu, renatan napisał:

a co to ma wspólnego z tematem  wiodącym ?

załóż nowy i działaj :)

Ma wspólnego że to system jednego autora tylko w wersji 2004

no sif się robi ja się już gubię :)

widze tytuł tematu

Wersja Windows 10 1909 (19H2) Kompilacja 18363.476 SuperLite Compact (edycja dla graczy) x64 - 2019

a gdzie tam jest mowa o 2004 ?

zbigniew59 likes this