Jump to content
WinClub
woj_ani217

Wersja Windows 10 1909 (19H2) Kompilacja 18363.476 SuperLite Compact (edycja dla graczy) x64 - 2019

Recommended Posts

1 minutę temu, M4T  napisał:

Ćpałeś nie pisz :)

Ewidentnie policyjne statystyki pokazują, że na win club wciąż jest wielu naćpanych pseudo informatyków w tym moderatorów administratorów i sedziów włącznie 

Teraz, faded24 napisał:

Ewidentnie policyjne statystyki pokazują, że na win club wciąż jest wielu naćpanych pseudo informatyków w tym moderatorów administratorów i sedziów włącznie 

Jeden klik i kolega znikł :)

m4s likes this

ile testowalem wstawek TO TĄ oceniam na perfecto !! MUAA buziaki za wstawke :* ku*wa ten ghost toll box rozwalil jeszcze zyczenia noworoczne widac duzo pracy KOCHAM 

15 godzin temu, Silly napisał:

Możesz powiedziec jak to zrobic?(chodzi o język) :)

Jest  to proste jak  pacierz  , tu masz obrazowo  wszystko :

1 - instalujesz system   (  usuwając  podczas  instalacji  partycje c:  i tą małą - małe systemowe  jak wcześniejszy  instalator ci je utworzył , klikasz na utwórz  nową  instalator sam utworzy  dwie  partycje  50 MB  i resztę  taką jak masz duży dysk , oczywiście przed rozpoczęciem czegokolwiek  na partycjach  robisz sobie kopię tego co  ma być zachowane  ).

2 - po instalacji  sytemu  ( nic nie instalujesz i nić nie " grzebiesz  " w systemie )  przechodzisz od razu do  zmiany języka.

tu masz  krok po kroku jak to zrobić :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

i to cała filozofia .

Od  teraz  masz wszystko  po  polsku  i wszystkie instalowane programy też już będą  po  polsku.

7 minut temu, dusieq napisał:

No u mnie nie dzialaja programy na .net 3.5, wgl sie nie chca odpalac ;/

Bo zle  działasz !  - wszystko działa w 100 %  jak by to było G.........no  to bym tego nie polecał .

A bibloteki zainstalowałeś !?  opcja 16 w Toolbox 

6 minutes ago, woj_ani217 said:

Bo zle  działasz !  - wszystko działa w 100 %  jak by to było G.........no  to bym tego nie polecał .

A bibloteki zainstalowałeś !?  opcja 16 w Toolbox 

Oczywiscie, ze mam :> programow opartych o .net 3.5 nie idzie odpalic, mimo iz wedlug toolbox'a mam odpalone 3.5, 

W dniu 23.12.2019 o 20:36, MAREK10747 napisał:

34GB wolne , nowa partycja i nie chce sie instalować ... żenada

No właśnie żenada !!!  jak się chce  system zainstalować na  partycji  50 MB  a nie na 34 GB  no to potem   wychodzi  żenada  do kwadratu  :OI

3 minuty temu, dusieq napisał:

Oczywiscie, ze mam :> programow opartych o .net 3.5 nie idzie odpalic, mimo iz wedlug toolbox'a mam odpalone 3.5, 

podaj co to za program to sprawdzę  bo inaczej jak ?  kula szklana mi się stłukła :tooth:

3 minutes ago, woj_ani217 said:

podaj co to za program to sprawdzę  bo inaczej jak ?  kula szklana mi się stłukła :tooth:

iPack Builder v2.2
7tsp GUI v0.6(2019) (wywala komunikat o tym, ze niby dziala tylko na windows 7 jednak autor na deviantart'cie pisal ze jest to spowodowane brakiem .net 3.5 wlasnie :/)

1 minutę temu, dusieq napisał:

iPack Builder v2.2
7tsp GUI v0.6(2019) (wywala komunikat o tym, ze niby dziala tylko na windows 7 jednak autor na deviantart'cie pisal ze jest to spowodowane brakiem .net 3.5 wlasnie :/)

No widzisz jak by  był z tym problem to   SSD Tweaker   bym nie odpalił bo wymaga  net 3.5  a działa  bez problemu  -  za 2 - 3 godz  sprawdzę te programy  teraz  mam  inne  sprawy do załatwienia.

Just now, woj_ani217 said:

No widzisz jak by  był z tym problem to   SSD Tweaker   bym nie odpalił bo wymaga  net 3.5  a działa  bez problemu  -  za 2 - 3 godz  sprawdzę te programy  teraz  mam  inne  sprawy do załatwienia.

Podjelem jednak decyzje, ze zainstalouje moda od BGT bo wydaje sie spelniac moje oczekiwania rowniez, wiec raczej nie musisz ich testowac :D ale dzieki za checi :p

54 minuty temu, dusieq napisał:

Podjelem jednak decyzje, ze zainstalouje moda od BGT bo wydaje sie spelniac moje oczekiwania rowniez, wiec raczej nie musisz ich testowac :D ale dzieki za checi :p

Sprawdziłem z ciekawości  i :

iPack Builder v2.2   działa bez problemu  a   7tsp GUI v0.6    to   "  Kompatybilność z poprzednimi wersjami zapewnia wsparcie do czasu kompilacji Windows 10 20H1.  "   a  tu masz 

Wersja Windows 10 1909 (19H2) Kompilacja 18363.476  i tu może  być problem  ? , ale skoro instalujesz innego moda  to już tego nie sprawdzałem - na  pewno błąd nie leży po stronie  tej modyfikacji win.

11 minutes ago, woj_ani217 said:

Sprawdziłem z ciekawości  i :

iPack Builder v2.2   działa bez problemu  a   7tsp GUI v0.6    to   "  Kompatybilność z poprzednimi wersjami zapewnia wsparcie do czasu kompilacji Windows 10 20H1.  "   a  tu masz 

Wersja Windows 10 1909 (19H2) Kompilacja 18363.476  i tu może  być problem  ? , ale skoro instalujesz innego moda  to już tego nie sprawdzałem - na  pewno błąd nie leży po stronie  tej modyfikacji win.

być może było to spowodowane tym, ze zainstalowałem wersje unupdate'able czy cos :D sam nie wiem :p

Windows 10 Version 1909 (19H2) Build 18363.592 SuperLite Compact (Gaming Edition) x64 – January 14, 2020

Normal Bootable

WIN-XPE Bootable

FoRMaT2007 and JanKo6 like this

Godzinę temu, kamiloxf napisał:

Jak się nie mule to w Ghost Toolbox jest działający aktywator

niestety nawet po użyci tego aktywatora windows się nie aktywuje :/ 

Godzinę temu, kamiloxf napisał:

Jak się nie mule to w Ghost Toolbox jest działający aktywator

udało się, musiałem zmienić edycje na PRO i aktywator zaskoczył

19 minut temu, jezu99 napisał:

niestety nawet po użyci tego aktywatora windows się nie aktywuje :/ 

udało się, musiałem zmienić edycje na PRO i aktywator zaskoczył

Jak byś poczytał to byś wiedział że  aktywuje PRO  , żeby ENT.......s   aktywować też nie ma problemu ale nie tym  toolbox-em .

Wersja PRO  z palcem w czterech wystarcza  a EN  loda nie robi .

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pytanie masz zgode na stawianie linków do pobrania tego systemu.? Powiem ci prosto pytałem sie kolegi na FB i dokładnie mi napisał ze nie życzy sobie zeby ktos rozdawał po innych stronach jego systemy poza jego kanałem youtube i stroną na FB. Więc albo to wykasuje moderator albo stawisz tylko strony które proważą do kanału youtube i strony na FB. Pozdro od GHOST ᴻ Spectre.

Godzinę temu, DRAGO napisał:

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pytanie masz zgode na stawianie linków do pobrania tego systemu.? Powiem ci prosto pytałem sie kolegi na FB i dokładnie mi napisał ze nie życzy sobie zeby ktos rozdawał po innych stronach jego systemy poza jego kanałem youtube i stroną na FB. Więc albo to wykasuje moderator albo stawisz tylko strony które proważą do kanału youtube i strony na FB. Pozdro od GHOST ᴻ Spectre.

Jest i on obrońca Narodów(aka windowsów Ghosta)

woj_ani217 likes this

16 minut temu, BGT napisał:

Jest i on obrońca Narodów(aka windowsów Ghosta)

Nikogo tu nie prowokuj kolego. Poprostu tylko napisałem zeby nie dawać prosto linków do pobrania skoro autor modu jasno napisal na swojej stronie FB i kanale youtube..

ile ma procesów? czemu nikt tego nie napisał? ja na instalce sromotnika mam 50 , wszystkie sterowniki, nvidia i programy