Jump to content
WinClub
woj_ani217

Wersja Windows 10 1909 (19H2) Kompilacja 18363.476 SuperLite Compact (edycja dla graczy) x64 - 2019

Recommended Posts

Wersja Windows 10 1909 (19H2) Kompilacja 18363.476 SuperLite Compact (edycja dla graczy) x64 - 2019  -  aktualizacja dnia 7 grudnia 2019 r

Informacje ogólne :

Wersja: 1909 / Codename 19H2

Kompilacja systemu operacyjnego: 18363.476

Edycja: ENT SUPERLITE COMPACT + DEFENDER + WYGRAJ FUNKCJE

: x64

Lang: en-US

Rozmiar pliku: 2,34 GB

Format: .ISO

CRC32: f6978b97

MD5: 29bc23b04048d32bd2b44bfbd5bb3017

Dziennik zmian / Co nowego:

Kompilacja systemu operacyjnego 18363.476

Ghost Toolbox 1.6 + 7z

Możliwość aktualizacji / brak możliwości aktualizacji

Defender / lub bez Defender

Zaktualizuj .Net Framework 4 w tym 3/2

Włącz .Net Framework 3.x lub Wymuś .Net Framework 4.x

Zmień wersję docelową

Odzyskiwanie systemu Windows (duch Przybornik)

Przywróć funkcje systemu Windows lub bez funkcji systemu Windows

Klucz produktu OEM firmy Microsoft (Enterprise Digital License)

Defender Engine Najnowsze aktualizacje wywiadu bezpieczeństwa
- Antimalware Client Wersja 4.18.1902.5
- Engine Version 1.1.16500.1
- Antivirus Version 1.305.3192.0
- Antispyware 1.305.3192.0

Biometryczny - ręczny

UWAGA: Domyślnie dla Superlite Update 3 - wersja do aktualizacji. Aktualizacje Windows zostały wyłączone do 2030 r., Nie będą to aktualizacje, dopóki nie klikniesz wznowienia.

jeśli chcesz skorzystać z aktualizacji systemu Windows, kliknij opcję Wznów aktualizacje.

jeśli nie podoba ci się aktualizacja systemu Windows, zostaw ją wstrzymaną. lub zainstaluj wersję, której nie można aktualizować.

„Microsoft Store i aplikacje / Sterowniki / Język i klawiatura / Silnik Defenders” Nadal mogą być aktualizowane  z wstrzymaniem aktualizacji systemu Windows.

Cechy:

Compact Integrated + LZX (algorytm)

Wymuszone .NET Framework 4.0 / 4.5 / 4.6 / 4.7 / 4.8 (pomiń wersję 2.x / 3.x)

Zoptymalizowany plik strony / usługi / harmonogram / wyszukiwarka

Optymalizacje prywatności i tryb Performante!

Ghost Toolbox! (Dodaj lub usuń Sklep Windows i wiele więcej!)

Cortana & Search wciąż tu jest (ona nie zje twojej pamięci ani procesora bezczynnie, zaufaj mi ^ _ ^ v)

Obsługuje dowolny inny język i klawiaturę (nadal możesz cieszyć się swoim językiem w moim systemie operacyjnym ^ _ ^ v)

Obsługa gier UWP / aplikacji UWP

Windows 10 Pro - (aktywowany za pomocą Ghost Toolbox lub własnego klucza produktu!)

Domyślnie ciemny motyw

Drukarki wciąż tam są, więc możesz cieszyć się trybem Praca + Gry ^. ^

Sterowniki podstawowe nie są usuwane

Wszystkie funkcje systemu Windows zostały usunięte!

Nie do aktualizacji

Usuń / Wyłącz komponent:

Usuwa aplikacje Windows i aplikacje systemowe

Usuwa zabezpieczenia systemu Windows / Defender / Smartscreen

Wyłącz Sysmain / Superfetch / Remote Desktop / Tablet keyboard / Data Usage / NFC / Clipboard / Focus Assist

Usuwa OneDrive

Usuwa Centrum akcji / Powiadomienia / Kontroler plików systemowych

Usuwa wszystkie funkcje systemu Windows / raporty biometryczne / Hello Face / Errors

Wyłącz UAC (nigdy nie powiadamiaj)

Usuwa aktualizację Windows (ZWRÓĆ UWAGĘ! NIE MOŻNA AKTUALIZOWAĆ WERSJI !!)

Folder WinSxS całkowicie usuń! (100% aktualizacja zbiorcza nie może już działać!)

Windows-10-SuperLite-Gaming-Edition.jpg?

Windows-10-SuperLite-Gaming-Edition-3.jp

Windows-10-SuperLite-Gaming-Edition-4.jp

Ściągnij

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

GHOSTMODS  STRONA   TWÓRCY   (  nowsze wersje  można śledzić i pobierać  z tych adresów ) :

hardfall, marekk1245 and hemp84 like this

Takiego systemu szukałem, super lekki. Cała reszta do wyboru i instalacji. Xbox bar, game pass i sklep działają, pad Xbox One S  po bluetooth także. Aktualizacje do wyboru, aktywuje sie org kluczem. To moje odczucia na szybko po 2 godzinach użytkowania.

3 godziny temu, Absolution napisał:

Bez problemu, jestem właśnie na języku PL. Ale dopiero po instalacji, w trakcie setupu nie ma takiej możliwości.

Ostatnie pytanie i dla mnie istotna rzecz aby móc kontynuować Baldury :P.

Czy jest tam nadal opcja zgodności ? Czy została usunięta ? Bo bez niej na moim 1440p monitorze w Baldura nie mogę grać xd

System super - ja jednak lubię ustawiać wiele rzeczy pod siebie - a instalacja pl nie robi tego dokładnie - wiele rzeczy nie jest w j.polskim - np. GPO itp.

Nie znam angielskiego i nie mam zamiaru go się uczyć więc wróciłem do konussa. :D

A propo tego systemu - ktoś wie jak uzyskać to przezroczyste tło w instalatorze ?

Przydało by się to naszym moderom - wstawiają tapetę - ale następny etap instalacji - białe tło niszczy cały efekt.

16 hours ago, mt17 said:

Czy jest tam nadal opcja zgodności ? Czy została usunięta ? Bo bez niej na moim 1440p monitorze w Baldura nie mogę grać xd

Jest tryb zgodności w tym systemie

3 godziny temu, zbigniew59 napisał:

System super - ja jednak lubię ustawiać wiele rzeczy pod siebie - a instalacja pl nie robi tego dokładnie - wiele rzeczy nie jest w j.polskim - np. GPO itp.

Nie znam angielskiego i nie mam zamiaru go się uczyć więc wróciłem do konussa. :D

Bo kolego nie potrafisz ustawić  język PL - wszystko działa  tak jak by był od początku instalowany w PL i wszystko  jest po POLSKU.

PS.

a angielskiego  warto by  coś liznąć  bo dzisiaj to  tak  jak byś do klopa  szedł  bez papieru  :tooth:

21 godzin temu, mt17 napisał:

Potwierdzam, jest tryb zgodności.

6 godzin temu, Mr.Straight napisał:

A czemu nie użyjesz widescreen patcha ? 

Bardzo chętnie. Ale swojego baldura w wersji 1.3 mam już tak zmodowanego że przy próbie instalacji tego wyskakuje błąd że nie zgodna jest wersja Baldura xd.

5 minut temu, MAREK10747 napisał:

34GB wolne , nowa partycja i nie chce sie instalować ... żenada

Podaj co się dzieje. Typowy polak tylko narzeka zamiast powiedzieć co jest a nóż ktoś pomoże. 

Jak na razie to najlepszy mod z jakim miałem do czynienia, widać ogromne doświadczenie moddera. Jedyny minus brak możliwości instalacji poprzez setup.exe, trzeba przygotować nośnik USB Rufusem. Taka uwaga do niektórych na forum, jak się nie ma wiedzy to instaluje się pełne systemy bo uwagi typu żenua to świadczą raczej o autorze komenta ;) 

1 godzinę temu, dtms napisał:

Jak na razie to najlepszy mod z jakim miałem do czynienia, widać ogromne doświadczenie moddera. Jedyny minus brak możliwości instalacji poprzez setup.exe, trzeba przygotować nośnik USB Rufusem. Taka uwaga do niektórych na forum, jak się nie ma wiedzy to instaluje się pełne systemy bo uwagi typu żenua to świadczą raczej o autorze komenta ;) 

Ja zrobiłem rufusem usb , podczas instalacji chciałem na nowej partycji 34gb zainstalować system , a ten pisze , że niema miejsca ... Jakim cudem ???? Instalator to totalna kiła , więc daruj sobie tego pokroju komentarze bo widać jawnie że chyba albo czytać nie umiesz albo nie instalowałeś tego (próbowałeś zainstalować) ... Autor powinien poprawić instalator . Wziąłem inną wersję windowsa 10 również zmodyfikowanego i o ironio nagle brak problemu z instalacją ... wnioski wysuń sobie sam .

Szukaj kolego źródła problemów w swoim sprzęcie i konfiguracji  a nie w instalatorze, adrian218 post wyżej dobrze podsumował :). W ciągu paru ostatnich dni postawiłem kilka kompów na tym modzie bez ŻADNYCH problemów. Chcesz się bawić modami to podłap trochę skilla a nie rzucaj negami od razu.

Nie rzucam negami , ale ja też mogę powiedzieć dla reklamy , że nawet i z 300 takich kompów na tym postawiłem ... i co to da jak instalator nie działa ... ???? Inny instalator innego moda śmiga aż miło , dziś zainstalowałem sobie 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i jakoś instalator poszedł ... Jakieś wytłumaczenie faktu , że inne instalatory z modami idą a ten nie ????

W dniu 20.12.2019 o 10:10, woj_ani217 napisał:

Bo kolego nie potrafisz ustawić  język PL - wszystko działa  tak jak by był od początku instalowany w PL i wszystko  jest po POLSKU.

PS.

a angielskiego  warto by  coś liznąć  bo dzisiaj to  tak  jak byś do klopa  szedł  bez papieru  :tooth:

Możesz powiedziec jak to zrobic?(chodzi o język) :)

Nie rozumiem po co moderzy wrzucają screny z wykorzystywaniem pamięci. Przecież oczywiste to jest, że system bez sterowników i żadnego innego oprogramowania, będzie miał tyle samo procesów w tle i brał mało pamięci ram, co w przypadku odpalenia systemu w trybie awaryjnym. Weż tylko wgraj kilka programów zainstaluj jedną większą grę dograj sterowniki a zobaczysz że twój mod nie będzie niczym się różnił od orginału względem pamięci i procesów w tle 

3 minuty temu, faded24 napisał:

Weż tylko wgraj kilka programów zainstaluj jedną większą grę dograj sterowniki a zobaczysz że twój mod nie będzie niczym się różnił od orginału względem pamięci i procesów w tle 

Odstaw leki :D

m4s likes this

4 minuty temu, M4T  napisał:

Odstaw leki :D

Słuchaj jedno jest pewne. Kopernik nie żyje i tego należy się trzymać :P