Jump to content
WinClub
MiłoszPL

monitor - aterfakty

Recommended Posts

Oderwala mi nózka od monitora po tym jak machnałem ręką w monitor. Nie widac uszkodzeń, bo upadlo na biurko. Głośniki tez są całe, ale mam aterfakty. W ogóle nie widac obrazu w górno lewej częsci rogu ekranu. Da się to naprawić czy reklamacja? Zakładam, że nóżka nie miała prawa się sama odkręcić. Gdyby ni eto to z monitorem nic by sie nie stało.

20 minut temu, MiłoszPL napisał:

Oderwala mi nózka od monitora po tym jak machnałem ręką w monitor. Nie widac uszkodzeń, bo upadlo na biurko. Głośniki tez są całe, ale mam aterfakty. W ogóle nie widac obrazu w górno lewej częsci rogu ekranu. Da się to naprawić czy reklamacja? Zakładam, że nóżka nie miała prawa się sama odkręcić. Gdyby ni eto to z monitorem nic by sie nie stało.

Reklamacja. O ile nie stwierdza według ich uszkodzenia mechanicznego. Ale tylko oddanie na gwarancje to jakaś opcja.

Każdy ma prawo przesuwac monitor nawet większą siłą.  Wiecie jakie są te nóżki od monitorów.
Każdy ma prawo zdrowo pi****lnąć monitor, wiecie jakie teraz monitory robią...
:L

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Zapewne od uderzenia monitora w biurko pojawiły się artefakty. Wątpię żeby Ci uznali gwarancję/reklamację, bo zapewne podepną to pod uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika.
Dobrze, że kupiłem monitor z okrągłą podstawką a nie z nóżkami :E

To nie mam jak udowodnić, że to nie było  z mojej winy? Nie miałem jak sie przed tym obronić. Szkoda, moge naprawić na swój koszt, ale jednak to wada techniczna była. Modle to eizo 2450

6 minut temu, MiłoszPL napisał:

To nie mam jak udowodnić, że to nie było  z mojej winy? Nie miałem jak sie przed tym obronić. Szkoda, moge naprawić na swój koszt, ale jednak to wada techniczna była.

Machnąłeś ręką w monitor. Wystarczy. Zapewne jakbyś go nie tykał, to byłoby wszystko git. Smartfon też spadnie i nie raz szkło na wyświetlaczu jest całe, a jak masz pecha i telefon źle upadnie na powierzchnie to szkło pęknie i niestety po zawodach.

To moge im powiedzieć, że podczas przesuwania lub ustawiania wysokosci. O tym czy trzyma się nóżka monitora decyduje producent. Mam prawo przesuwąc monitor jak chce. Trudno będę walczyc jakoś. Produkują takie male nogi. Dziękuje za opinie. A tak prywatnie. ile kosztuje taka naprawa  z własnej kieszeni?

11 minut temu, MiłoszPL napisał:

To nie mam jak udowodnić, że to nie było  z mojej winy? Nie miałem jak sie przed tym obronić. Szkoda, moge naprawić na swój koszt, ale jednak to wada techniczna była. Modle to eizo 2450

Ale to machnąłeś czy zayebałeś aż monitor wywaliło bo to różnica :D

Teraz, MiłoszPL napisał:

To moge im powiedzieć, że podczas przesuwania lub ustawiania wysokosci. O tym czy trzyma się nóżka monitora decyduje producent. Mam prawo przesuwąc monitor jak chce.

A oni mogą odpowiedzieć, że trzeba było uważać i miałeś pecha, a nóżka trzymała się prawidłowo tylko użytkownik coś spieydolił. Ty masz prawo przesuwać monitor jak Ci się chce, a oni mają prawo wystawić swoją opinię jaką chcą. Czarno to widzę niestety.

Co do naprawy. To wgl jaki to monitor dokładnie. Może taniej kupić nowy :L

W czasie pierwszego montazu wszystko sie trzymało. Monitor byl niesiony w powietrzu. Własnie wiesz, ciezko będzie mi udowodnić, że to zly był mechanizm podstawy monitora. wiesz tam jest tak ,że to dziala na zacisk. Trzecia minuta filmu z montazu.

Noga ci się wysunęła z podstawy. Puściły łapki czy się połamały? Monitor wiem jak się składa. Chodzi o konkrety i zdjęcia efektów.

Pakuj w pudło i zanoś do sklepu że skończyłeś pracować, przychodzisz rano a tu takie coś widzisz po uruchomieniu kompa.

To się zdecyduj, bo piszesz: wyłamana, oderwana, uszkodzona itp. Sprawa jest prosta - jak nie ma widocznych uszkodzeń mechanicznych, to na gwarancję z nim i tyle. I nic o uderzeniu nie wspominaj nawet.

Radzior2010 likes this