Jump to content
WinClub
P4VL0

W10 X64 1909 by P4VL0 - PRO - 230420

Recommended Posts

Sprawdzam sobie właśnie tą wersję 23.04.2020 na swoim pc i nie mogę uwierzyć.Start z biosu trwa niecałe 10 sec.Mam dysk SDD ale jeszcze chyba na żadnym modzie mi tak szybko nie załączało a to duży atut.

Co mógłbyś poprawić ?

-Brak wbudowanych blibliotek visual

-Mógłbyś jeszcze trochę ograniczyć ilość procesów trochę ich za dużo jest.

I to tyle ;) system super wszystko działa nie znalazłem żadnego błędu.Widać twoje mody i  @konuss są obecnie najlepsze :)

Ciekawi mnie bardzo twój projekt W10 X64 2004 by P4VL0 - PRO - XX0520 dlatego będę czekał i mam nadzieję że będziesz robił długo i się nie śpieszył.Każde cudo wymaga pracy :)

Pozdrawiam :)

31 minut temu, Geralt Z Rivii napisał:

Sprawdzam sobie właśnie tą wersję 23.04.2020 na swoim pc i nie mogę uwierzyć.Start z biosu trwa niecałe 10 sec.Mam dysk SDD ale jeszcze chyba na żadnym modzie mi tak szybko nie załączało a to duży atut.

Co mógłbyś poprawić ?

-Brak wbudowanych blibliotek visual

-Mógłbyś jeszcze trochę ograniczyć ilość procesów trochę ich za dużo jest.

I to tyle ;) system super wszystko działa nie znalazłem żadnego błędu.Widać twoje mody i  @konuss są obecnie najlepsze :)

Ciekawi mnie bardzo twój projekt W10 X64 2004 by P4VL0 - PRO - XX0520 dlatego będę czekał i mam nadzieję że będziesz robił długo i się nie śpieszył.Każde cudo wymaga pracy :)

Pozdrawiam :)

Te biblioteki nie są mi narazie potrzebne (zgaduję że to do gier?) - jak ktoś gra w gry to sam to sobie doinstaluje. Co do usług - wycinam tylko to, co na 100% jest nie potrzebne a reszty nie ruszam - niech żyje własnym życiem, bo - umówmy się - te 10 procesów mniej nie przyniesie ci niewiadomo jakiej wydajności więc po co ruszać? Zwiększa się tylko ewentualna niestabilność. Dlatego ja nie bawię się w żadne optymalizatory usług itd.

Co do nowej wersji - będzie bardzo podobna do 1909, z paroma poprawkami (przyjrzę się tej klawiaturze ekranowej) i pewnymi nowościami.

Stay tuned.

Crazy36 likes this

28 minut temu, Geralt Z Rivii napisał:

@P4VL0No ja mam ich ponad 100

Zastosuj trick z tweaki\ograniczenie_liczby_procesow.txt i będziesz miał mniej :)