Jump to content
WinClub
NiKKA.Labs

Windows 7 x64 [PL] [SP1.IE11.2019.11-NiKKA]

Recommended Posts

Wszystko działa - FILES, nawet na MEGA, musiałem to ogarnąć, kto nie wrzucał wstawek "byle jak" to nie wie o co chodzi, czasami jest chaos :Pi trzeba czasu aby ogarnąć

Witam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Mam poprzednią wersje twojej modyfikacji i wszystko działa ok.

Pomyślałem sobie a co mnie tam wgram na pendrive nową wersję właśnie tą. I okazało się że nie potrzebnie ruszałem. Pokazuje mi się non stop komunikat:

Czy mógłbym prosić o małą podpowiedz co robie nie tak? 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Albo żle ściągnięte albo źle nagrane, skoro ci poprzednia wersja działa.

Tak czy siak możesz używać poprzedniej wersji; różnica do wersji ostatniej to tylko ok. 3 aktualizacje (w tym 1 zbiorcza, jak co miesiąc)

Witam.

Też się pytam czym się różnią te 2 wersje?

Ale z pobierania i tak nici:

MEGA - brak pliku

FILES.FM - obydwa linki padają po 80/90% - 'kurza twarz' i pobieranie zaczyna się od nowa...dramat...

Maże ktoś ma pobraną w całości wstawkę i się podzieli na google drive albo w innym serwisie?

thx

ano takie :)

OKI przynajmniej będziemy mieli PL FINAL

English też będzie wydane w wersji FINAL?

29 minut temu, NiKKA.Labs napisał:

Jakie 2 wersje? Jedna wersja jest, To co piszesz to próbujesz ściągać 2 razy to samo.

Na dniach będzie W7 FINAL NiKKA, więc cierpliwości...

Proszę i cieszyłbym się gdyby było zarówno x32 i x64 w PL i ENG tak na końcowy FINAL.. jeśli nie od razu to w ratach dostarczone :) Pozdrawiam serdecznie.

W7_64bit_PL_FINAL-NiKKA

W7_32bit_PL_FINAL-NiKKA

W7_64bit_EN_FINAL-NiKKA

W7_32bit_EN_FINAL-NiKKA

Please wait...

Integracja jednego indexu to ~40min, a jest ich 6 w wersji 64bit i 7 w 32bit. (jak cos pójdzie nie tak, trzeba poprawić, to znowu kolejna godzina w plecy, więc cierpliwości)

b1gbZnz.png

Podziękować bardzo :D Na spokojnie :) Nikt nie pogania. Będzie to będzie. Ważne, że będzie i można będzie jeszcze raz podziękować.

Btw. Mam pytanie o wersję VL. Wiem, że była tylko jedna wydana na listopada 2019r i tylko w ENG i tylko x64 bity. Czy planowana jest też wersja na 2020r ?

I spytam amatorsko. Komu taki obraz VL przyda się? Jeśli ktoś ma jeden klucz na np. 15 stanowisk to nie wgra windowsa i nie aktywuje go jeśli nie będzie miał dopisku VL właśnie? O to w tym chodzi? Podsumowując jeden klucz - 1 PC = bez VL. Jeden klucz - 2 lub więcej PC = musi być windows VL by aktywacja przeszła?

Pozdrawiam.

3 godziny temu, NiKKA.Labs napisał:

~tydzień, dajcie czasu

Prosiłbym cię kolego żebyś to swoje finalne dzieło wrzucił na jakiś normalny serwer np. na "Dysk Google" , a nie na jakieś dziwne wynalazki typu  files fm z których ściąga się 15 godzin, a jak już dojdzie do 80% to zrywa połączenie.

Pozdrawiam i Miłego Dnia :-)

Godzinę temu, Wiking napisał:

Prosiłbym cię kolego żebyś to swoje finalne dzieło wrzucił na jakiś normalny serwer np. na "Dysk Google" , a nie na jakieś dziwne wynalazki typu  files fm z których ściąga się 15 godzin, a jak już dojdzie do 80% to zrywa połączenie.

Pozdrawiam i Miłego Dnia :-)

Oooo, panie, nie tędy droga,, moze mi zasponsorujesz na tydzień hosting porządny? wynalanzku. Wplaciłeś choć złotówkę na konto NiKKA żeby o cśs prosić?

Ja przyznaje się, że nie wpłaciłem nic. Dlatego moje pytanie czy prośba nie jest priorytetowa.  Tak jak napisałem wcześniej to napiszę jeszcze raz:

"Na spokojnie :) Nikt nie pogania. Będzie to będzie. Ważne, że będzie i można będzie jeszcze raz podziękować."

Czyli trzeba szanować i dziękować za to co jest i jak jest zrobione. Nie chciałem zdenerwować czy wyjść na bezmyślnego wychciewacza :)

Btw. Mam nielimitowane GB na dysku google. Mogę jeśli sobie życzysz uploadować na moje konto  Twoje ściągnięte obrazy i udostępnić Tobie byś dał linki jako alternatywę w temat :) Tak chociaż mogę pomóc jeśli będzie potrzeba.

W dniu 15.01.2020 o 08:27, marcinek1992 napisał:

Witam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Mam poprzednią wersje twojej modyfikacji i wszystko działa ok.

Pomyślałem sobie a co mnie tam wgram na pendrive nową wersję właśnie tą. I okazało się że nie potrzebnie ruszałem. Pokazuje mi się non stop komunikat:

Czy mógłbym prosić o małą podpowiedz co robie nie tak? 

Mam identycznie to samo, obraz nagrywany kilka razy, również to samo było na obrazie z maja. 

Człowieku, pytasz sie 2 razy o to samo zamiast sparawdzić swoje dane co masz, sprawdz hasz pliku sha1, co sciągnąłeś, wszystko masz w w środku albo na www.

Wszystkie wersje są "robione tak samo"

Prosta sprawa; jak ci nie działa W7, to popatrz na stronce producenta MOBO, może ma instrukcje, a jak nie to jebnij tym wszystlkim i wrzuć W8, albo W10. Pozdro na lajcie.:thumbsup: