Jump to content
WinClub
GhostSilencePL

Problem/Błąd/Zmiana w Win10 z Ikonami/Miniaturami

Recommended Posts

Jeśli ktoś nie wie o czym mówię albo nie potrafi ZAUWAŻYĆ RÓŻNICY. Proszę o nie komentowanie tego Postu :)

Witam, Mam Problem od dłuższego Czasu w Windowsie 10 który denerwuje mnie bardziej niż Hałasy u Sąsiadów...
Nie ma to Różnicy jaka to Wersja Windowsa 1903 czy 1909 każda Świeża Wstawka Microsoftu posiada ten Błąd/Zmianę Konfiguracyjną. Nie wiem co to za Konfiguracja ale w Win7 czegoś takiego nie ma i Win8 pewnie też nie.
Bawiłem się ,,WindowMetrics" ale to bardziej pod Pulpit
,,HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Desktop\WindowMetrics"
Występuje on tylko w wypadku Zdjęć i Filmów.
Są to Odstępy pomiędzy ,,Ikonami/Miniaturami"
Tak wygląda to normalnie w Win7 (Tak to jest zrobione w Win10 ale to bez Różnicy ;-;)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A tak wygląda ten ,,Problem"
Po Odświeżeniu (F5 czy Myszką) rozjeżdża się to jak nie wiem co zamiast się scalić ;-; (Dodatkowo) Tak też zostaje nawet po wyjściu z Folderu

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale kiedy naciśnę na końcowy Folder to wszystko scala się w Całość do Widoku z Win7 na którym mi właśnie zależy

1527988883_KocowyFolder.png.eab127def9e6ae8ba7700ab9e9e48aac.png

W Win7 jest tak że kiedy się odświeża F5 bądź Myszką (Aktywuje się ten sam Skrypt który jest używany przy końcowym Folderze i scala wszystko razem) A teraz to on wszystko rozciąga o.0 Więc albo Microsoft o tym zapomniał albo to jakaś totalnie do du*y Zmiana... Kontakt z Microsoftem to jak 5 Minut z ulubionym Idolem na Żywo więc mam nadzieję żę tutaj ktoś się na Systemie zna ;P i mi dalej doradzi. Może to nawet podać do Microsoftu dalej bo nie wydaje mi się żebym był jedynym Inteligentnym a przedewszystkim Spostrzegawczym Człowiekiem który TAK widoczny Błąd widzi o.0 którzy większość widocznie ignoruje Kwestią ,,Przyzwyczajenia"