Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro 20H1 build 19018.1 Compact {x64} by KoNuSS v06.11.19 (esd) [PL][2019]

Recommended Posts

Windows 10 Pro 20H1 build 19018.1 Compact {x64}

Windows-Insider-build-19018-Windows-10-20h1-930x487.jpg.e576d338d1bafece7cfbedfd683b1812.jpg

Opis:

Kompilacja jest oparta na oryginalnych obrazach Microsoft 20H1 zbudowanych z  19018.1. Ogólnie system jest bardzo stabilny nie ma porównania z moimi poprzednimi modami. JEDNO ALE... NIE ZALECAM STOSOWAĆ DODATKOWYCH TWEAK-ÓW ITP WŁĄSNYCH DODATKÓW - WYJASNIENIE: System jest bardzo wrażliwe małą głupotka i traci integralność - pojawiają się błedy sfc oraz jak moja walka osobiśći odrazu brak możliwości aktualizacji przez Windows Update. To zajeło mi prawie 2 dni robocze aby znaleść gdzie co siedzi.

Download:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Program   oczyszczanie dysku z prawokliku powinien chyba oczyszczać tylko dysk systemowy?

Tymczasem czyści lub próbuje czyścić wszystkie dyski na komputerze.

3 godziny temu, Geno napisał:

Tnie mi na tym modzie obraz z karty tvi nie moge dojsc ocb

nIESTETY OGÓLNIE JAK BY NIE PATRZEĆ bETA - iNSIDER U MNIE RAZ NA JAKIŚCZAS CHOĆRZADKO BO STARAM SIĘ TO OBSERWOWAĆ PRZEŁADOWUJE MI EXPLORER

Potwierdzam znikanie paska zadań i zamykanie samoczynne eksploratora.
Niestety to nie moja wina...

Wysłane z mojego ZTE BLADE A310 przy użyciu Tapatalka

Autora nie wskazuję jako winnego problemów z paskiem i menadżerem ale informuję tylko o takim problemie i zważywszy na fak, że podstawa moda to wersja niefinalna systemu nie dziwi mnie wcale usterka.

Autora nie wskazuję jako winnego problemów z paskiem i menadżerem ale informuję tylko o takim problemie i zważywszy na fak, że podstawa moda to wersja niefinalna systemu nie dziwi mnie wcale usterka.
Ogólnie tak samo jak z wersją 1909 na początku było. Dla mnie to plus taki że poznaje schemat nowego wydania. I czym bliżej oficjalnej premiery tym mój mod na bazie tego systemu będzie lepszy.

Wysłane z mojego ZTE BLADE A310 przy użyciu Tapatalka

Witam @konuss.

System sprawuje się jak na razie bardzo dobrze. Oczywiście nie obyło się bez problemów.

Zacznijmy może od minusów tak by milej zakończyć:

-Brak połączenia z internetem(choć w rzeczywistości internet działał ) Prawdopodobnie jakiś bug z ikonką.

-Zainstalowany chrome(nie lubię badziewia)Polecam  Opera GX jako wersję wbudowaną dla modów :)

-Fakt był problem ze znikającym paskiem, ale o tym dalej.

-Ilość procesów w tle.

Plusy

+Zainstalowane wszystkie niezbędne biblioteki visual. 

+Szybkość systemu.

+Optymalizacja wszystkie aplikacji działają bardzo sprawnie.Nie trzeba za dużo robić po postawieniu systemu gdyż wszystkie gry, przeglądarki czy filmy działają poprawnie.

+Brak defendera.

+Sklep Microsoft.

Podejrzewam że przyczyną waszego problemu ze znikającym paskiem jest zainstalowanie przez was "Start is Back". Dlatego polecam odinstalowanie go wtedy powinno działać wszystko bez problemów

Fajny mod pozdrawiam :)

Chyba wszystkie mody @konuss jada na chrome:) ale nic nie przeszkadza zeby ja odinstalowac i zainstalowac co kto preferuje. Chrome uzywa wiekszosc a mniejszosc musi poswiecic 2 minuty na przeinstalowanie :)

Może wszystkie instalki umieścić w katalogu INSTAL a każdy sobie zainstaluje to co będzie mu potrzebne.

Osobiście używam programów w wersji portable i nic nie muszę instalować.

Godzinę temu, Geno napisał:

Chyba wszystkie mody @konuss jada na chrome:) ale nic nie przeszkadza zeby ja odinstalowac i zainstalowac co kto preferuje. Chrome uzywa wiekszosc a mniejszosc musi poswiecic 2 minuty na przeinstalowanie :)

Ogólnie to nie problem. Po prostu miło by dostać ciekawe sugestie jakie aplikacje mogły by być instalowane a jakie nie. Niestety od prawie roku tylko jeden temat. Tworzenie pendrive

1 minutę temu, zbychg napisał:

Może wszystkie instalki umieścić w katalogu INSTAL a każdy sobie zainstaluje to co będzie mu potrzebne.

Osobiście używam programów w wersji portable i nic nie muszę instalować.

Ciekawe rozwiązanie tylko dla mnie jedno ale... Założenie dzięki któremu zacząłem udostępniac na forum swój mod było takie robię dla siebie a wam udostępniam. Kto sobie życzy używać niech używa. Aby rozwiązać temat instalek. Moja praca szła by razy dwa - dla was - dla mnie 

9 minut temu, zbychg napisał:

Myślę że plik instal.bat ze wszystkimi dodatkami załatwi sprawę (każdy będzie mógł sobie go zmodyfikować).

Kolego drogi ludzie nie potrafią stworzyć bootowalnego pendrive dla swojego komputera a ty chcesz aby im dał opcje grzebania w skryptach.? 

1 godzinę temu, konuss napisał:

Ciekawe rozwiązanie tylko dla mnie jedno ale... Założenie dzięki któremu zacząłem udostępniac na forum swój mod było takie robię dla siebie a wam udostępniam. Kto sobie życzy używać niech używa. Aby rozwiązać temat instalek. Moja praca szła by razy dwa - dla was - dla mnie 

I tu jest najważniejszy punkt programu! 

Ludzie, zrozumcie w końcu. Autor robi co robi jak chce i kiedy chce i gdzie chce, a Wy możecie być tylko wdzięczni, że zechciał udostępnić!

Przestańcie jęczeć i narzekać! Zawracacie głowę autorowi, że robi nie to co Wy uważacie za słuszne! Komedia.

@pahonia Ludziom w tym kraju nie dogodzisz, większość tylko wymaga a jakby sami zaczęli robić coś takiego i zobaczyli ile schodzi to większość by zwątpiła i nawet nie doszła do końca procesu.
Zamiast się cieszyć że dostają coś za darmo to jest jak jest i nic nie poradzisz, taka mentalność.
Zresztą czemu tu się dziwić, większość nawet nie chce przeszukać tematów żeby znaleźć instalkę a ty mówisz o czymś takim..

Korzysta ktoś na tej wersji z Xbox beta? Aplikacja uruchamia się ale nie można sie zalogować bo okno logowania znika mimo doinstalowania czterech komponentów o które woła program.

Mowa o bootowalnym penie a co w tym dziwnego jak ludzia nie chce sie zainstalowac nawet swojej ulubionej(niszowej) przegladarki... najlepiej im dysk z zainstalowanymi sterownikami ustawieniami sieci i cala personalizacja. Po co oni wogole moda chca instalowac jak nie wiedza z czym to sie je? kupcie sobie czystego wina prosto od microsoftu i przestancie wymyslac takie glupoty. EOT