Jump to content

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

5 godzin temu, Geno napisał:

Wi wywala przy tych nowszych wersjach taki blad przy uruchamianiu gier.... w sume przy kazdej tej nowszej w zaleznosci ktora pokazuje inny plik... 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na to wpływu nie mam. Pamiętajmy to Nie jest wersja oficjalna

RTM - Za starych dobrych czasów, kiedy oprogramowanie zostało przekazane partnerom, oznaczało to koniec prac. Dziś, w epoce powszechnego dostępu do Internetu, nie można się już tym sugerować. To tylko kolejna faza cyklu technologicznego - JAK BĘDZIE WYDANY JAKO FINAL - A TO NAJWCZEŚNIEJ W KWIETNIU - MOŻNA BĘDZIE UZNAĆ JAKO FINAL.

Przepraszam - nie krzyczę  - wpis skopiowałem i dalsze pisanie tak wychodzi - nie wiem jak zmienić to białe tło i te duże litery po wklejeniu tekstu :(

Mam zainstalowany mod chyba z 2 dni. Jak na razie tylko brakowało mi Nvidia Control Panelu(brak WinStore).
W końcu poradziłem sobie. Brak Defendera? Avast mi pomógł.
Nic mi nie znika. Instalkę zrobiłem sobie poprzez UltraISO na penie.
Instalacja OK! Naprawdę. Mogę polecić wam tego moda.

Dzięki panie konuss !

System chodzi jak burza. Ukryte pliki i rozszerzenia nazw plików można samemu włączyć we wstążce eksploratora lub z prawokliku.Chociaż  ukryte pliki i foldery włączam tylko gdy potrzebuję - za dużo rzeczy na pulpicie i w eksploratorze.

Narzędzie wycinanie już wcześniej można było włączyć przez edytor prawokliku - jest w narzędziach systemowych w prawokliku - można tam dodać - usunąć większość rzeczy.

Podczas instalacji na moim sprzęcie żadnych problemów.

m4s likes this

Już w czasie instalacji jakby brakowało sterowników grafiki.Po zainstalowaniu sterowników.czcionka jest jakaś inna pogrubiona .Ściągam wersję z 07.03.2020.Zainstaluję W razie czego,Niezmiennie powracam do wersji- Win_10_Home_Pro_1909_x64_18363.657_13.02.2020 .Szacunek za włożoną pracę nad modami.pozdrawiam.

2 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Na razie - w tej i poprzedniej wersji nie działają w pełnym czyszczeniu 2 opcje - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  -  DISM I VSSADMIN.

Na moim telefonie nie mogę otworzyć coś tych linków z tego serwisu. I chrome patrzę opera i g***o ładuje się tylko tona reklam!

Z domysl jeżeli opierasz to na pliku z zakończenia. To nie zwracaj na to uwagi. Bo opiera się na starych bibliotekach systemowych dlatego wywala błąd. To jest narazie dla mnie dodatek nimi zajmę się na samym końcu! 

zbigniew59 likes this

U mnie podczas instalacji żadnych problemów z grafiką, jeśli chodzi o czcionkę - to samo co powyżej - osobiście wolę standartową. Użyłeś jakiejś innej.

Wybacz, ale takie sprawy powinieneś zostawić do wyboru użytkowników. Jak wiesz - w win 10 zmienić czcionkę to nie tak prosto dla tych co trochę mniej się znają - poza tym ja próbowałem i zmienia mi się tylko czcionka z lewej strony w widoku drzewka a z prawej zostaje ta sama - pogrubiona.

- Różnica między lewą stroną drzewka a prawą stroną . u mnie po modyfikacji wyglądu ale w orginale to samo. - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeśli chodzi o szybkość i wydajność - wszystkie wersję są bardzo szybkie i wydajne - bez testów jakimiś programami - dla mnie nie zauważalne.

Jak chcesz moge sprawdzić na moim sprzęcie ale powiedz jakimi programami.

To jest z pliku zakończenia i dla mnie to nie problem ale chciałeś by ci zgłaszać błędy.

cytat -

Z domysl jeżeli opierasz to na pliku z zakończenia. To nie zwracaj na to uwagi. Bo opiera się na starych bibliotekach systemowych dlatego wywala błąd. To jest narazie dla mnie dodatek nimi zajmę się na samym końcu! 

A takie trochę żartobliwe pytanie - kiedy planujesz koniec ?

Ogrom twojej pracy mnie powala - nie wiem jak potrafisz to ogarnąć.