Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

Super fajnie.

Żadnych zacięć, no i fajnie wygląda z tymi nowymi ikonkami.

Niestety nie dla mnie, a wielka szkoda.

Mam program który do poprawnego działania potrzebuje włączonych usług i funkcji Hyper-V.

Po włączeniu ich, system nie startuje, tylko pojawia się test POST i następuje samoczynny restart, i tak w kółko.

Konuss, nie chodzi mi o to, abyś tylko pode mnie zmieniał kompilacje, bo system bez Hyper-V chodzi naprawdę super.

Tylko może ja we własnym zakresie doinstaluje jakąś brakującą aplikacje, tylko nie bardzo wiem jaką, i czy przez aktualizacje,

czy w inny sposób.

Mimo tego super robota.

Tak mi teraz wpadło do głowy. Skąd mógłbym pobrać tą wersję, tylko pełną? Będzie grubsza, no ale trudno.

A proszę bardzo. tutaj można pobrać: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wybieramy interesujący nas build, przykładowo:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] x64

2019-12-16 22:00:40 UTC

Następnie wybieramy język Polish i "Next", następnie wybieramy edycję systemu która nas interesuje i znów "Next".

W Select your download options, zostawiłem domyśnie co było, potem wybieramy Create download package i pobierze się paczka ze skryptem.

Wypakowujemy i uruchamiamy skrypt: "aria2_download_windows". Teraz czekamy aż skrypt zrobi swoje i utworzy obraz ISO.

Ogólnie ta ostatnia wersja ma dużo błędów pisałem o tym w Changelog. Nie będę do niej wracał. Czekam za nowym wydaniem i nas nim popracuję. 

Napisz jakie zmiany w stosunku do v4 - dopiero wczraj zainstalowałem i + kilka godzin na własne dostosowywanie - już nie wyrabiam z czasem na sprawdzanie twoich modyfikacji.

Czy to tylko aktualizacja uptdate - czy głębsze zmiany ?

48 minut temu, zbigniew59 napisał:

Napisz jakie zmiany w stosunku do v4 - dopiero wczraj zainstalowałem i + kilka godzin na własne dostosowywanie - już nie wyrabiam z czasem na sprawdzanie twoich modyfikacji.

Czy to tylko aktualizacja uptdate - czy głębsze zmiany ?

nie ten temat chyba :D

konuss  mam pytanie

Chodzi mi o długie nazwy folderów np w folderze Pobrane plików powyżej 259 znaków

Czy idzie coś zrobić z tym ?

Znalazłem różne instrukcje ale żadna nie działa ... np.

Start >> Uruchom >> regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\FileSystem

wartość NtfsDisable8dot3NameCreation ustaw na 0 >> zrestartuj system.

lub to :

czy może ktoś inny coś wie co należałoby zrobić ?

Panowie Tragedia. Zostałem totalnie okradziony. Ktoś zdublowal moja kartę i wyczyscil mnie całkowicie. Zostałem bez środków do życia. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć moją pracę i wspomóc w tej dla mnie tragicznej sytuacji. Zapraszam na priv :(

Panowie Tragedia. Zostałem totalnie okradziony. Ktoś zdublowal moja kartę i wyczyscil mnie całkowicie. Zostałem bez środków do życia. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć moją pracę i wspomóc w tej dla mnie tragicznej sytuacji. Zapraszam na priv 

-=Tapatalk=-

Tak wiele osób do mnie pisało prywatnie za co jestem serdecznie wdzieczny nie sadziłem że mam tak duze grono przyjaciół które zechce mi pomóc. Nie bede zakładał przez pseudo jakie strony zrzutki czy coś takiego nie bede nabijał innym piniedzy na swoim problemie. Ze swojej strony obiecuje wynagrodzic każdej osobie która mnie wesprze. Dzieki serdecznie.

Dane do wsparcia:

Rome likes this

Wczoraj instalowałem Twoją inną kompilację, ale jako, że sknociłem sobie system muszę ponownie zrobić reinstalkę. Dzięki za tą wstawkę od razu zobaczę jak hula (czekałem na update, mam nadzieję, że jest podobna do buildu 18363.592, bo b. dobrze wyglada :) )

3 minuty temu, SilverShai napisał:

Wczoraj instalowałem Twoją inną kompilację, ale jako, że sknociłem sobie system muszę ponownie zrobić reinstalkę. Dzięki za tą wstawkę od razu zobaczę jak hula (czekałem na update, mam nadzieję, że jest podobna do buildu 18363.592, bo b. dobrze wyglada :) )

Od wczoraj używam