Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

41 minut temu, Geno napisał:

Jeszcze tylko zwby nie trzeba bylo znowu formata robic... bo tak co miesiac albo i czesciej to troche lipa

To nie używaj modów Konussa tylko np Ghost Spectre tam aktualizacje są wydawane jako Ghost Standalone Update czyli pliki Cab z poprawkami od MS częste zmiany w ISO zazwyczaj powodują więcej szkody niż pożytku 

Myślę że nowa aktualizacja to z windows 10 2004 19041.508 bo jak narazie windows 10 20h2 nie miała premiery. Dopiero na przełomie października lub listopada dlatego 20h2 może nie być zgodne ze sterownikami, sprzętem.Dopiero nadejdzie. Także czekam na 2004.

1 minutę temu, felcio11a napisał:

Myślę że nowa aktualizacja to z windows 10 2004 19041.508 bo jak narazie windows 10 20h2 nie miała premiery. Dopiero na przełomie października lub listopada dlatego 20h2 może nie być zgodne ze sterownikami, sprzętem.Dopiero nadejdzie. Także czekam na 2004.

Konuss porzucił wydawanie 20H1 więc będzie na 20H2 takiego podejścia nie rozumiem bo po co robić moda na wersji Insider fakt że 19041 i 19042 nie różnią się zbytnio ale Insider to Insider 

6 minut temu, felcio11a napisał:

2 minuty temu, kamiloxf napisał:

Konuss porzucił wydawanie 20H1 więc będzie na 20H2 takiego podejścia nie rozumiem bo po co robić moda na wersji Insider fakt że 19041 i 19042 nie różnią się zbytnio ale Insider to Insider 

Ja Was chłopaki nie rozumiem... może oficjalnej premiery nie było, ale to naturalne, że podziemie ma wszystko szybciej niż publika, bo nie czeka na oficjalne komunikaty prasowe na temat nowości, by mieć zgodę na jej zaciągnięcie.
Znacie z pewnością [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], zobaczcie sobie "Windows (wersja finalna)", przecież są już wybrane kompilacje, powstały obrazy wersji finalnej 20H2, a Insider już poszedł dalej w 21H1... 
KoNuSS nie robi na Insider, tylko na stabilnej...

Marecki likes this

Aktualizacja 1-szy post

Małe wyjaśnienie jeśli chodzi o takie wstrzymanie. Ogólnie był dość krytyczny błąd w poprzedniej kompilacji dlatego nie upubliczniłem poprzedniej wersji - choć pisałem że zaraz to zrobię. Najnowsza kompilacja z wczoraj dostępna do pobrania w 1-szym poście...

DonVitek, SilverShai and JanKo6 like this

3 godziny temu, ananas27 napisał:

trochę za duży plik, nie wchodzi na 4 giga pendrak - nie dałoby się go trochę odchudzić ?

proponuje kupić większy pendrive a może kolega sobie życzy do tego frytki? trzeba być bezczelnym żeby prosić o mniejszy obraz 

4 godziny temu, ananas27 napisał:

trochę za duży plik, nie wchodzi na 4 giga pendrak - nie dałoby się go trochę odchudzić ?

Dokup 2 gigowego i wtedy wejdzie, ba nawet miejsca zostanie.

DonVitek likes this

Hej. Może ktoś bedzie wiedział o co chodzi. W czasie odtwarzania filmików flash na przegladarkach chrome vivaldi opera mam czarny ekran. Firefox działa normalnie. Na innych opartych na chromium czarny ekran, dzwiek jest. Przeistalowalem flash player, wyczyscilem system ale to nic nie dało.  Moze ktos sie spotkal z takim problemem. Pozdrawiam.

PS. Juz znalzlem. Wystarczy poodznaczac "Uzyj acceleracji sprzetowej" i hula.

Zainstalowałem i śmiga jak poprzednio elegancko :) ! Poniżej podsyłam solucję na instalację iCloud w systemie:

Cytat

The iCloud64.msi includes a launch condition that checks for the presence of Windows Media Feature Pack which is not included in the Windows 10 Home edition. This causes the installation to fail.  Here's a workaround:

1) Start the Apple Update Installer, check the box next to the new iCloud version, and in the Tools heading choose download only

2) Note the directory of the iCloud64.msi file or copy it to a convenient working directory

3) Start the Command Prompt (Admin)

4) Use the "cd" command to set the directory either to the directory in which the msi file was downloaded or to the directory you copied it to

5) Type the command: msiexec /i iCloud64.msi IGNORE_MEDIAFEATUREPACK=1

That should do the trick

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Większy pendrive :)  ten 4gb to musi strasznie szybka prędkość.

Ile wam zajmuje instalacja takiego windowsa? U mnie usb 3.0 w kieszeni dysk SSD, to procenty Windowsa idą co 3%w trakcie instalacji. Mam dysk NVM MP510 w komputerze :)
Bardzo szybko się instaluje kilkadziesiąt sekund.