Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

15 minut temu, homer_simpson napisał:

Dzięki Ci Panie :) 

Z tym Panem to bym nie przesadzał :P, ale fakt faktem chyba pomógł, co innego 1101 znawców a problem jak był tak jest :P (piję do innych tematów i postów)

5 godzin temu, homer_simpson napisał:

Mam prośbę do ludu... 

Jest możliwość upload'u tego ISO na inny hosting?

Normalnie nie byłoby to problemem dla mnie, ale już mam transfer darmowy wykorzystany na mega i nie planuje wykupić subskrypcji..
Gdyby ktoś byłby tak pomocny i pomógł w tej kwestii to będę very wdzięczny za pomoc ;) 

pzdr. :) 

Możesz poczekać na drugi dzień i wtedy pobrać. Jest to jedyny host, gdzie przynajmniej te 5GB można pobrać na full prędkość. Jedynie w grę by wchodził Google dysk, ale to już w kwestii autota czy ma możliwość wrzucić upload bądź inny życzliwy użytkownik to zrobić, bo wiemy, że nie zawsze Konus ma taką sposobność

homer_simpson likes this

Jeżeli jesteś na naszym polsko-francuzkim orangge to wystarczy się rozłączyć i ponownie połączyć, nasi dadzą ci nowe ip i możesz pobierać śmiało :OL

użyj MegaDownloader

3 godziny temu, DDDD28 napisał:

faktem jest że każdy ma prawo się wypowiedzieć

nie wolno usuwać czyjego konta na widzi mi się, to jest gwałt na forum !!!!! , wielka nie sprawiedliwość

Yyy tego nie rozumiem o co chodzi lub co się stało? 

11 godzin temu, SilverShai napisał:

Możesz poczekać na drugi dzień i wtedy pobrać. Jest to jedyny host, gdzie przynajmniej te 5GB można pobrać na full prędkość. Jedynie w grę by wchodził Google dysk, ale to już w kwestii autota czy ma możliwość wrzucić upload bądź inny życzliwy użytkownik to zrobić, bo wiemy, że nie zawsze Konus ma taką sposobność

tak, wlasnie leci z mega... ;)

11 godzin temu, fabiop napisał:

coś tu nie pasuje jeżeli usuwacie konto lux1i2, czyżby hegemonia?

A koledze na oczy padło?

konto lux1i2 widnieje nad twoim postem wiec jak moze byc usuniete

a kolega lux1i2 dostał bana na 2 tyg za obrazanie użytkowników forum w innym temacie

Fabion ty tez lecisz za mulitikonto

sam siebie broni z innego konta masakra

i DeBesta tez ta sama osoba

a i lux1i2 tez to ta sama osoba

renatan likes this

Konus... rob poprawki raz na jakis dluzszy czas chyba ze wyjda jakies krytyczne poprawki. Nie ma tak czestego wystawiania nowych bo komus cos nie gra(zgrywaj sie do grupy a nie do jednostki). Wysylaj mi ja mam lacze 1GB bede wrzucal. zajmie to mi to minute. Pozbierac uwagu urzytniwkonow zweryfikowac i raz na 22 tyg czy miesiac razem z miesiecznymi poprawkami wrzuci.... wiem wiem miesieczne poprawki wychodza a duzymi babolami ale to tez idzie zweryfikowac.

19 minut temu, Geno napisał:

Konus... rob poprawki raz na jakis dluzszy czas chyba ze wyjda jakies krytyczne poprawki. Nie ma tak czestego wystawiania nowych bo komus cos nie gra(zgrywaj sie do grupy a nie do jednostki). Wysylaj mi ja mam lacze 1GB bede wrzucal. zajmie to mi to minute. Pozbierac uwagu urzytniwkonow zweryfikowac i raz na 22 tyg czy miesiac razem z miesiecznymi poprawkami wrzuci.... wiem wiem miesieczne poprawki wychodza a duzymi babolami ale to tez idzie zweryfikowac.

A robię inaczej. Teraz wyszła taka sytuacja ponieważ puściłem nie to ISO. I co mi da wysyłanie tobie obrazu i tak i tak muszę je wysłać czy tobie czy odrazu na serwer jedna robota 

bazyliano likes this

Jak wolisz... ale nie rob modow codziennie... pozbieraj zale urztkownikow i rob jeden konkretny... wiem wiem znajdzie sie 10 nastepnych co im nie bedzie cos pasowalo. Ale Wszystkim nie dogodzisz. Nie ma sensu sie produkowac dla kazdego goscia ktory nie potrafi uzyc google i poszukac sobie sterownikow czy bledu o ktorym jest mowa. Szkoda Panie twojego czasu

17 minut temu, Geno napisał:

Jak wolisz... ale nie rob modow codziennie... pozbieraj zale urztkownikow i rob jeden konkretny... wiem wiem znajdzie sie 10 nastepnych co im nie bedzie cos pasowalo. Ale Wszystkim nie dogodzisz. Nie ma sensu sie produkowac dla kazdego goscia ktory nie potrafi uzyc google i poszukac sobie sterownikow czy bledu o ktorym jest mowa. Szkoda Panie twojego czasu

Niestety nie da się. Przy zabawie jakas robi Microsoft co aktualizacje trzeba być na bieżąco. A ogólnie popatrz na daty Mod co miesiąc prawie

Instalka śmiga jak ta lala... mam tylko one question Pany... 
Czy jest możliwość aby opcja tła "W centrum uwagi Windows" była ustawiona na stałe? 

Ustawiam ją, wychodzę i jest przestawione na deafultowski opcję "obraz"...

pzdr.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edited by homer_simpson
poprawka

Witam ! Czym różni się mod z 21.08.2020 a tym z 25.08.2020. Ja mam zainstalowany ten pierwszy i wszystko jest OK.Po instalacji zaktualizował mi się do wersji 450 i wszystko w porządku. Chyba że jest coś o czym nie wiem ?

No konuss, szacunek! Nie wiem, jak dużo osób to widzi, ale robisz naprawdę rewelacyjną robotę :pp 

Myślałem, że na Twoim MODzie z zeszłego miesiąca podziałam dłużej, a tu proszę 20H2, ładnie oczyszczone, działające bezproblemowo. Serdecznie Ci dziękuję za Twoją pracę :thanks:.

Drobiazgi, o których staram się pamiętać przy Twoich modach to:

- po nagraniu pena Rufusem trzeba dodać ei.cfg do foldera Sources. Tak, tak - zapomniałem i wgrywałem system 2 razy.

- trzeba włączyć usługę Bufor wydruku. Inaczej nawet nie da się wgrać sterowników do drukarki.

Może kogoś zainteresuje co polecam oprócz Windows 10 Home i Office z tego forum. Polecam stronkę [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] gdzie można znaleźć dużo programów w wersji portable: AIMP z dużą liczbą poprawiaczy dźwięku, Potplayer - odtworzy każdy film, pamięta pozycję, gdzie przerwałem oglądanie, ma mnóstwo ustawień, Filmora - do robienia filmów, eM Client - program pocztowy - jak dla mnie lepszy od Outlooka (uruchamia się z systemem, pracuje w tle, jest przejrzysty i bezproblemowy i może działać jako portable), Master PDF Editor. Polecam stamtąd również Tapin radio, StartIsBack (+ dodatki), IObit Driver Booster, 4K Video Downloader i inne.

Absolutnym niezbędnikiem dla osób używających komputer w nocy jest f.lux ze strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Po podaniu lokalizacji ja zmieniam domyślne ustawienie na Classic f.lux i w opcjach wyłączam notifications i hot keys.

Godzinę temu, Marecki napisał:

AIMP z dużą liczbą poprawiaczy dźwięku, Potplayer - odtworzy każdy film, pamięta pozycję, gdzie przerwałem oglądanie

Aimp i Potplayer to i tak darmowe programy i opcja portable każdy ma w instalatorze pobierając normalnie ze strony wydawcy. To ostatnie jest kwestią ustawienia programu - w sumie większość z nich ma zaszytą taką opcję głównie za sprawą playlisty (prócz WIndows-owych ofc). Do Potplayera mogę polecić instalację Funpacka - trochę skopali ostatnie wersji o wymuszanie instalacji jakichś 3 programów, ale mimo to dochodzą inne usprawnienia w postaci paczki kodeków. Jak ktoś ma pomysł na lepsze dodatki do tego programów proszę o info na priv nawet, by tematu nie zaśmiecać.

No no @konuss,instalka naprawdę działa nieźle.działa prawie wszystko co mnie interesuje,po poprzednich(takich sobie) ta chyba zostanie na dłużej,jakby ci się jeszcze udało to g...WU,do 2029 zablokować jak w GHOSTSPECTRE,to miałbyś u mnie dużego plusa.dzięki i polecam.

7 godzin temu, QAUZ napisał:

No no @konuss,instalka naprawdę działa nieźle.działa prawie wszystko co mnie interesuje,po poprzednich(takich sobie) ta chyba zostanie na dłużej,jakby ci się jeszcze udało to g...WU,do 2029 zablokować jak w GHOSTSPECTRE,to miałbyś u mnie dużego plusa.dzięki i polecam.

Cześć QAUZ.

Do blokowania aktualizacji polecam absolutnie niezawodne rozwiązanie: 

StopUpdates10 - Totally Disable Windows 7-10 Updates and Upgrades!
lub

Przejmij kontrolę nad aktualizacjami i uaktualnieniami systemu Windows 10
Główne:
1.) Aktualizacje systemu Windows 100% Bulleteproof Hard Block (z podwójną ochroną)
2.) Windows Updates Soft Block - Wstrzymaj aktualizacje do 18-11-2099 z możliwością aktualizacji Windows Defender i Windows Store Apps.

Funkcje: 
1) Zatrzymuje aktualizacje systemu Windows.
2) Zatrzymuje wymuszone ulepszenia.
3) Zatrzymuje irytujące powiadomienia o aktualizacji.
4) Przywracanie aktualizacji za pomocą jednego kliknięcia. 
5) Wstrzymuje aktualizacje.
6) Wyłącza powiadomienia windows 7-8 "Koniec wsparcia" i "Koniec usługi".

Freeware (komercyjne wykorzystanie jest dozwolone).

Po uruchomieniu soft block (to ta druga opcja w programie):

image.png.9be2da4d29083a6c7c2cead9f0aa8e94.png

JanKo6 and QAUZ like this

Hej Konuss. To jest windows 10 20h2 czyli 2009 a nie 20h1. Nie masz może właśnie tego windowsa 2004 bo jak mi się zdaje wersja 20h2 dopiero premierę ma w październiku a nie mógłbyś wrzucić tej 2004 z kompilacją 19041. Pozdrawiam.

Witam pytanie do autora Konuss jest problem z ta najnowszą kompilacją z 21.08.2020 i 25.08.2020 podczas instalowania jest błąd testowałem na 3 laptopach i ściągałem 2 razy ten system i za każdym razem jest ten sam problem

14 minut temu, PR74 napisał:

Witam pytanie do autora Konuss jest problem z ta najnowszą kompilacją z 21 i 25 podczas instalowania jest błąd testowałem na 3 laptopach i ściągałem 2 razy ten system i za każdym razem jest ten sam problem

1.) Nie napisałeś: czy sprawdziłeś sumy kontrolne? To jest podstawa.

2.) Jak już sprawdzisz i będzie OK to sprawdź pendrive. Np. tym programem: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Wpierw szybkie skanowanie, a potem skanowanie powierzchni. Może być uszkodzony.

3.) Zawsze nagrywaj pena Rufusem. Zwracaj uwagę na sposób nagrania MBR czy GPT.

Stawiam na to, że problem jest w pozycji 1 lub 2.

41 minut temu, Marecki napisał:

1.) Nie napisałeś: czy sprawdziłeś sumy kontrolne? To jest podstawa.

2.) Jak już sprawdzisz i będzie OK to sprawdź pendrive. Np. tym programem: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Wpierw szybkie skanowanie, a potem skanowanie powierzchni. Może być uszkodzony.

3.) Zawsze nagrywaj pena Rufusem. Zwracaj uwagę na sposób nagrania MBR czy GPT.

Stawiam na to, że problem jest w pozycji 1 lub 2.

Pendrive jest OK obraz nagrywam tylko Rufusem bo jest dlamnie najlepszy partycje zawsze robie GPT nagrałem twoją poprzednią kompilacje Win10 2004 Home Pro (19041.338) 25.07.2020 i jest wszystko OK a te 2 nowe no nie stety wywalają sie przy instalacji sprawdzałem też od innego autora Win10 2004 AIO (19041.208) 24.04.2020 by Xardas14 i też jest OK sprawdzałem też na 2 innych pendriwach i jest to samo włąd podczas instalacji