Jump to content

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

można wersję z 05.03.2020? najnowsza z 07.03 ma jakiś błąd przy instalacji epic games launcher (aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). już przy instalacji klite codec coś tam krzyczało (setup has detected a broken directx file: c:windows/system32/d3dx9_43.dll). nie chce mi się bawić cały dzień w naprawę tego. z 03.03.2020 nie było takich problemów. chcę wypróbować wersję z 05.03

proponuję usunięcie awataru w informacjach o systemie :)

dobra nie ważne. pobieram wersję slim z innego tematu bo zależy mi na czasie :)

według mnie powinny być 3 ostatnie kompilacje w linkach żeby można było porównać lub wrócić do poprzedniej. 

zainstalowałem 2004 z czystej ciekawości i jestem ZA żeby temat rozwijać dalej

8 minut temu, zbigniew59 napisał:

Ale popatrz że ona trochę się różni - czytałeś changelogi ?

tak czytałem. ale nie sądziłem że taki problem wyskoczy. zresztą dobrze że więcej użytkowników instaluje ten mod bo więcej błędów się wyłapie. 

ciekaw jestem co się kryje pod wpisami: wydajność, poprawiona wydajność, itp :D 

Wyjaśnię żeby nie było domowien

Już w poprzedniej wersji zacząłem osobiście dostrzegać różnice w wyglądzie systemu jeden mod od 2 ogólNie zbylem. W oczach się pierniczy ale robiąc trzecia to Samo zmiany. Pierwszy raz mam taką sytuację. Różnica w tych trzech moDach jest taka że. Wszystkie są zaaktualizowane do najnowszej kompilacji cYli. 113 ale :

- pierwsza wersja była z obrazu 19041.113. Czyli już zaktualizowany obraz

- druga wersja z obrazu oryginalnego Insider z końcówką. 84

- trzecia z pierwszego wydania z końcówką. 1

No i tu jest zagadka bo wszystkie wersje zaktualizowaNe do najnowszej wersji i czemu się różnią takimi zmianami. Nie mam bladego pojęcia!! Nigdy czegoś takiego nie miałem. A jeśli ktoś spyta czemu co hwile inne źródła. PisaLem wcześniej o tym. Na początku zawsze trzeba sobie dograć wszystko. 

wiemar likes this
Godzinę temu, wiemar napisał:

tak czytałem. ale nie sądziłem że taki problem wyskoczy. zresztą dobrze że więcej użytkowników instaluje ten mod bo więcej błędów się wyłapie. 

ciekaw jestem co się kryje pod wpisami: wydajność, poprawiona wydajność, itp :D 

Problem z DirectX polega na tym fakcie że są starsze biblioteki. Nie daje nowych ponieważ o dziwo sypia się i system traci integralność. Wystarczy przy pierwszej oocj pozwolić aby się zaaktaluzoealy

Godzinę temu, zbigniew59 napisał:

@konuss - mogę dodać link z mega?

Albo ty podaj -nie chcę się wpieprzać.

Informujesz w swoich tematach by nie odpowiadać za ciebie.

A czemu nie w takich rzeczy to nawet będę wdzięczny mnie nie ma czemu masz nie pomoc.tam chodzilo o coś innego 

Jeśli ktos ma problem tak jak ja z odpaleniem kilku programów w tym np. gier to ja mam ten sam błąd co tu na filmiku przykładowym moze komus pomogłem z tym. Jak by co jak ktos ma inne pomysły w tej sprawie to prosze tez podawać, warto wymieniac błedy ale i nie tylko to, a chodzi o wersje W10 Pro z 05.03.2020.

Edit.:

A i prosze o niezapominaniu w kolejnych wydaniach uruchomić directplay jest przydatny przy nowszych grach.

6 minut temu, DRAGO napisał:

Jeśli ktos ma problem tak jak ja z odpaleniem kilku programów w tym np. gier to ja mam ten sam błąd co tu na filmiku przykładowym moze komus pomogłem z tym. Jak by co jak ktos ma inne pomysły w tej sprawie to prosze tez podawać, warto wymieniac błedy ale i nie tylko to, a chodzi o wersje W10 Pro z 05.03.2020.

Edit.:

A i prosze o niezapominaniu w kolejnych wydaniach uruchomić directplay jest przydatny przy nowszych grach.

czyli w wersji z 05.03 też ten błąd wyskakuje? dobrze że nie instalowałem. miałem tylko z 03.03 i tam tego błędu nie było

7 minut temu, wiemar napisał:

czyli w wersji z 05.03 też ten błąd wyskakuje? dobrze że nie instalowałem. miałem tylko z 03.03 i tam tego błędu nie było

Tak własnie ten błąd wyskakuje mi przy odpalaniu elex chwilowo tylko tą gre mam na pc zainstalowana bo steam tez mi sie nie odpala jakis bład ale juz go naprawiłem wiec moge sprawdzic teraz gre ACO czyli assassins creed odyssey. Mozliwe ze błąd jest tylko chwilowy i pozostanie rozwiązany bo naprawde system bombowy ale szkoda go przez ten błąd.

Edit.:

Assassins Creed Odysey czyli gra z steam odpala sie normalnie innych gier z steam nie sprawdze bo nie chce pobierac amam ich duzo. Wiec błąd tylko jest przy grach z gog ale chyba nie tylko tych.

Koledzy temat DirectX rozwiąże w następnej wersji. Mialem problem z integralnośćia przez to i zmieniłem cykl. Ja nie gram w gry i mam żadnych pRobienie nie mówię żeby nie grać po prostu tego nie widziałem ale takie są początki z każda nowa kompilacja 

? Najprościej K Lite Codec Pack Full - wywali na końcu ci Aktualizacja bibliotek. 

Drogie rozwiązanie sCiągnąć cała dystrybucję od Microsoftu i zaktualizować 

A prosiłbym was o screeny z dxdiag

9 minut temu, wiemar napisał:

po instalacji klite 1535 standard wyświetliło instalację bibliotek i zostały zainstalowane ale to nic nie zmieniło. teraz działam na 19559.1000 Compact więc nie wiem czy wersja full coś poprawi. niech @DRAGO sprawdzi

Zaraz sprawdze wersje full ale nie strawiam ze to cos da.

Powiem ze nadal nic nie naprawia problemu z tym.

Teraz, zbychg napisał:

Spróbuj zainstalować directx.exe który jest w wersji 20h2 lub K-Lite Codec Pack 1540_Full

Ja używam MPC-HC – Media Player portable po instalacji komunikat błędu zniknął (pewni chodzi o bibliotekę C++ 2015-2019).

No własnie widze ze w tym repaku co jest dany w instalator brak kilku biblotek.:

Przechwytywanie.PNG.08bf88aed5bfee7b57ff6ea1151115ad.PNG

Więc gdzie znajde aktualne z każdym wydaniem co do najnowszej wersji.?

Dobra znalazłem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] tylko nie ma tu 2017 ale on chyba sie zmienia jak lub znika jak zainstaluje sie 2019 tak chyba bo juz nie wiem jak to bylo.

3 minuty temu, DRAGO napisał:

Dobra juz sie podaje z tym nie da sie nic zrobic jedynie to tylko postawic czysty system i koniec z modami. Przykro mi to mówić system był fajny zanim nie pojawiły sie te problemy.

Problemy widze ze masz tylko ty skopałeś coś i tyle.

2 minuty temu, BGT napisał:

ale to nie wina tworcy ze nie instalujesz najnowszej.,,

ja instalowałem najnowszą z tego tematu i ten sam błąd wyskakuje. na wersji z 03.03.2020 oraz z innego tematu czyli 19559.1000 Compact, ten błąd nie wyskakuje

żeby to wam bardziej rozpisać:

1. Windows 10 Home Pro v.2004 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020]:

- z dnia 03.03.2020 - nie ma błędu

- z dnia 05.03.2020 - błąd 0xc000007b

- z dnia 07.03.2020 - błąd 0xc000007b

2. Windows 10 Pro Slim v.2004 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - błąd 0xc000007b

3. Windows 10 Pro 20H2 build 19559.1000 Compact {x64} by KoNuSS v06.02.20 (esd) [PL][2020] - nie ma błędu

błąd 0xc000007b wyskakuje u mnie przy instalacji epic games launcher

Jesli mówisz ze na tej najnowszej nie ma problemu to ja sprawdze ale jesli jest i mnie okłamałeś to juz nie wiem.

Teraz, wiemar napisał:

ja instalowałem najnowszą z tego tematu i ten sam błąd wyskakuje. na wersji z 03.03.2020 oraz z innego tematu czyli 19559.1000 Compact, ten błąd nie wyskakuje

Aha dzieki za info. wiec olewam tego moda na chwile obecna jak problem pozostanie rozwiązany to mam nadzieje ze sie wtedy stawi spowrotem.