Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

A to dasz rade zrobić.? To jest ustawienie zeby usunąć rozmyte tlo logowania.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

4 minuty temu, DRAGO napisał:

A to dasz rade zrobić.? To jest ustawienie zeby usunąć rozmyte tlo logowania.

Wybacz tego nie zrobię. Osobiście mi się ten efekt podoba. Trzeba zostawić se trochę przyjemnośći nawet dla oka heh 

9 minut temu, konuss napisał:

Wybacz tego nie zrobię. Osobiście mi się ten efekt podoba. Trzeba zostawić se trochę przyjemnośći nawet dla oka heh 

Spox wiadomo każdy co tam lubi ogólnie to ja lubie ladne tapety logowania dlatego tak nad tym pomyslałem.

@DRAGO - narzędzie wycinania masz- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - możesz dodac do prawokliku.

A sekundy możesz sobie sam dodać - nie wymagaj za wiele - te sekundy PRAWIE nikomu nie potrzebne.

A tło logowania- rozmyte - lub nie - każdy może sobie ustawić -  w gpedit.msc - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - nie chcesz czasami prywatnego moda? - Jesli tak to napisz do niego na priv.

@konuss - nie graj w koncert życzeń.

A potem po instalacji - i własnych ustawieniach - kopia w acronis i heja - można robić co się chce - w razie W - w kilka minut przywrócić system!

jorg35 likes this

Tylko tak ogólnie sie zapytalem ogolnie to własnie wycinanie dodałem, a sekundy w zegarku to tylko tak ogólnie pomyslalem zeby cos moze do prawo kilku dodac jak włacz lub wylacz jak by takie cos dalo rade zrobic, ale to tak ogolnie tylko.

@konuss Nie gniewaj się to tylko tak ogolnie chciałem sie zapytac. A poza tym to system fajnie dziala wiec chwilowo nic nie widze zeby byly jakies problemy.

@DRAGO - tu masz edycję tego prawokliku - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - otwórz i zaznaczaj - odznaczaj co chcesz. Na koniec u góry - w pasku - kliknij - plik - zastosuj zmiany - i masz co chcesz.

Przeczytaj mój post - edytowałem go - masz tam jak usunąć rozmycie z ekranu logowania.

Ja też to robię bo ustawiłem sobie własne tło i avatar i lubię je widzieć.

DRAGO likes this

18 minut temu, zbigniew59 napisał:

@DRAGO - tu masz edycję tego prawokliku - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - otwórz i zaznaczaj - odznaczaj co chcesz. Na koniec u góry - w pasku - kliknij - plik - zastosuj zmiany - i masz co chcesz.

Przeczytaj mój post - edytowałem go - masz tam jak usunąć rozmycie z ekranu logowania.

Ja też to robię bo ustawiłem sobie własne tło i avatar i lubię je widzieć.

Ok juz to ustawilem dawno ale dzięki.

Ogolnie jesli chodzi o ten błąd DISM: 

Cannot repair member file [l:15]'XInput9_1_0.dll' of Microsoft-Windows-DirectX-XInput, version 10.0.19041.1, arch x86, nonSxS, pkt {l:8 b:31bf3856ad364e35} in the store, hash mismatch

Zagadka myslałem że to spowodowane pomyłką zdublowania -- niestety niezla wersja ?? -- mozliwe nie wiem...

45 minut temu, zbigniew59 napisał:

OK. Ale to jest mod dla wszystkich więc nie wymagaj by autor robił coś pod ciebie :D:D

Ja nie wymagam tylko sie pytałem nic wiecej. I tak samemu co nieco ustawilem co potrzeba a co nie potrzeba i jest ok.

ogolnie chyba rozwiazalem temat tego bledu dism ale to bede mial pewnosc dopiero za 1.5 h

jak skonczy sie obrobka ;/

7 godzin temu, DRAGO napisał:

Fajna funkcja i bardzo przydatna rzecz. dzięki za to @DRAGO

JanKo6 and DRAGO like this

Wi wywala przy tych nowszych wersjach taki blad przy uruchamianiu gier.... w sume przy kazdej tej nowszej w zaleznosci ktora pokazuje inny plik... 

5 godzin temu, Geno napisał:

Wi wywala przy tych nowszych wersjach taki blad przy uruchamianiu gier.... w sume przy kazdej tej nowszej w zaleznosci ktora pokazuje inny plik... 

Na to wpływu nie mam. Pamiętajmy to Nie jest wersja oficjalna

RTM - Za starych dobrych czasów, kiedy oprogramowanie zostało przekazane partnerom, oznaczało to koniec prac. Dziś, w epoce powszechnego dostępu do Internetu, nie można się już tym sugerować. To tylko kolejna faza cyklu technologicznego - JAK BĘDZIE WYDANY JAKO FINAL - A TO NAJWCZEŚNIEJ W KWIETNIU - MOŻNA BĘDZIE UZNAĆ JAKO FINAL.

Przepraszam - nie krzyczę  - wpis skopiowałem i dalsze pisanie tak wychodzi - nie wiem jak zmienić to białe tło i te duże litery po wklejeniu tekstu :(