Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.2004 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 25.07.2020

Recommended Posts

41 minut temu, konuss napisał:

19042.330

build dla insiderów po beta canale

19042.330

19042.330

46 minutes ago, konuss said:

Pytanie do użytkowników

z racji wypuszczenia już przez Microsoft wersji 19042.330 mam ogólnie dylemat - czy jest sens dalej pracować nad wersją 19041 ??

Osobiście od dwóch dni pracuje na wersji 19042 i według mnie jest lepiej... Proszę o odpowiedzi...

Nie, nie ma. Nie korzystałem jeszcze z 19042 ale działa to według wielu, o wiele lepiej. Nie widzę sensu korzystania z czyściocha, z pewnością będę czekał na twojego moda. Najlepiej w wersji slim, w miarę możliwości jak najbardziej okrojonej.

53 minuty temu, r3jn napisał:

też coś czytałem ze 19042 duża poprawa :) slimbuild też da rade zrobić na nowej wersji ?

pewnie ze da rady tylko pytanie czy jest sens robic te starsze ...

17 minut temu, renatan napisał:

może rozwiniesz - bo to mi w ogóle nic nie mówi nic nie daje... - - małe ale nie musisz mi pisać rzeczy dla mnie oczywistych

14 minut temu, Lolu1234 napisał:

Nie, nie ma. Nie korzystałem jeszcze z 19042 ale działa to według wielu, o wiele lepiej. Nie widzę sensu korzystania z czyściocha, z pewnością będę czekał na twojego moda. Najlepiej w wersji slim, w miarę możliwości jak najbardziej okrojonej.

tak o to mi chodzi chciałbym po prostu juz odpuścić sobie 19041 a zając sie przyszłością 19042 i nad nia pracować i przerzucić wszystkie mody na tą własnie wersję. ale pytam was użytkowników

zainstalowałem ten system na laptopie i na czysto mam 130 procesów a nic jeszcze nie instalowałem na screenach pokazane jest tylko 57 procesów jak to ubić do tej wartości?

Jeśli jest lepiej to czemu nie pytanie czy nie ma bugów bo ktoś pisze tutaj że to insider

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

ja sie powoli gubie i chyba nie tylko ja :) wczoraj była ma MS inna gadka a dzis można 20H2 19042.330 jako wersję oficjalną grabić :( [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ja sie powoli gubie i chyba nie tylko ja  wczoraj była ma MS inna gadka a dzis można 20H2 19042.330 jako wersję oficjalną grabić  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Bo to wkoncu insider czy official już

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

właśnie testuję. błędów jak na razie nie widzę. 

start kalkulator jest zbędny jeśli nie można zmienić jego rozmiaru. dlatego proponuję zostawić nowy.

brakuje mi 7zip, notepad++ i te nowa aplikacją zdjęcia od microsoftu ale to szczegół :)

3 minuty temu, wiemar napisał:

właśnie testuję. błędów jak na razie nie widzę. 

start kalkulator jest zbędny jeśli nie można zmienić jego rozmiaru. dlatego proponuję zostawić nowy.

brakuje mi 7zip, notepad++ i te nowa aplikacją zdjęcia od microsoftu ale to szczegół :)

To sobie zainstaluj :D 

@konuss znów po wprowadzeniu konta ms wisi na ekranie logowania i nic nie mogę zrobić...

Co do obecnej wersji - musiałem zrobić reinstalkę, bo ciągle Detroit się wywalał.
Gra obecnie działa w pełni poprawnie i na wysokich detalach co cieszy. Sam system super - duża ulga i warto było to zrobić (poprzednio miałem przejście z 1909 update do 2004 co jest błędem, bo powraca syf). Teraz system czysty i lekki. U mnie po zainstalowaniu sterowników + startisback wyszło ok 14GB. Zapomniałem ilość procesów sprawdzić, ale mając teraz pisząc otwartą Operę i kilkadziesiąt kart wychodzi mi 100 procesów a jeszcze niczego nie wyłączałem z usług. Bez startisback wyszukiwanie działa, ale przywykłem do starego intuicyjnego paska. Dzięki bardzo za to, że działa poprawnie autostart - parę razy pisałem o niedziałającej aplikacji ThrottleStop

Do autora - zauważyłem kilkukrotnie, że gdy nic się z komputerem nie robi odpala się usługa telemetrii microshitu - taki ma opis ta usługa i procesor podbija do maxa zegar mimo, że procentowo nie ma użycia. Szybko jej nazwa się przewinęła by spisać jej nazwę (wiem, ze poszlaka żadna) - na C się zaczynała jej nazwa. Gdy tylko odpali się ponownie natychmiast zaraportuję tu.

Edit:
Na chwilę obecną wyłączyłem usługę: "Środowiska i telemetria połączonego użytkownika" - była automatycznie włączona. Będę monitorował czy to jest ta usługa, o której wspomniałem.

Usunąłem plik exe, przez który ta usługa się włącza i jak na razie pomogło. Rozwiązanie w jakimś filmiku na yt znalazłem by go usunąć.
Przypadkiem w innym temacie to wkleiłem. Plik nazywa się CompatTelRunner.exe

tak tylko nieśmiało zapytam - @konuss planujesz jakąś nową wersję tej odmiany w10? bo mam kompa jednego do zrobienia i nie wiem, czy czekać czy instalować to co jest... nie żebym popędzał czy coś :)

pozdrawiam

W dniu 13.07.2020 o 18:22, renatan napisał:

coś tam koledzy wiecznie narzekaja

Szczerze nie czytam. Nie interesują mnie opinie niektórych z tych ludzi. 

Idzie konwersja obrazu ESD już - dzis bedzie nowa wersja. Mam problem z testowaniem bo okazało się ze padła mi grafika w jednym z kompów. Jak bys ktoś miał zbedna grafe na PCI-E chetnie sie dogadam odkupię

JanKo6 likes this