Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.2004 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 25.07.2020

Recommended Posts

5 minut temu, zbigniew59 napisał:

Poczytaj o czcionkach w temacie slim 2004

Wiem śledziłem ten temat stosowałem się do twoich porad ,dziękuję za zainteresowanie i pomoc.Ale nawet po poprawkach czcionki w modach konuss różnią się .Nie mam takiej wiedzy jak wy młodsi (63 latka) jak pisałem w tym modzie bez żadnych poprawek czcionka jest najmniejsza,najwyraźniejsza.- Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.592 {x64} by KoNuSS V6(esd) PL] 2020] I choć inne mody mają swoje zalety czcionkę najlepszą ma ten wymieniony.Pozdrawiam.

MrBeckham666 likes this

2 godziny temu, zbigniew59 napisał:

:L ja akurat też 60+

W życiu nie pomyślałbym że tu starsze osoby też wchodzą na forum szanuje i pozdrawiam :)

2 godziny temu, janek917 napisał:

Tak jak ja Osoba o podwyższonym stopniu ryzyka.:laie_67:

O podwyższonym stopniu uwalenia systemu :) Siedząc w domu instalując mody ryzyka innego nie ma :)

2 godziny temu, janek917 napisał:

Wiem śledziłem ten temat stosowałem się do twoich porad ,dziękuję za zainteresowanie i pomoc.Ale nawet po poprawkach czcionki w modach konuss różnią się .Nie mam takiej wiedzy jak wy młodsi (63 latka) jak pisałem w tym modzie bez żadnych poprawek czcionka jest najmniejsza,najwyraźniejsza.- Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.592 {x64} by KoNuSS V6(esd) PL] 2020] I choć inne mody mają swoje zalety czcionkę najlepszą ma ten wymieniony.Pozdrawiam.

Dlatego szanuje i pozdro :)

janek917 likes this

Dzięki za poprawki :) Bardzo przyjemny Windows,

Mam pytania.

ad1 Jak usunąć te dodatkowe menu? W innych kompilacjach wystarczy usunąć start is back. Tutaj w programach go nie ma.... Chciałbym w pracy używać tego Windowsa. Lecz z menu za bardzo rzuca się w oczy...

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ad2 Gdzie zmienić czcionkę na pasku? Bo jest czarna... Nie widać godziny np.

ad3 W przeglądarce OPERA/CHROME mam pixelowa czcionkę, kiedy chce zapisywać plik gdzieś... Nie jest wygładzona. Jakieś pomysły?

d.jpg.01ed4ae37577b07345cd559fa3dee2e5.jpg

9 godzin temu, dj1 napisał:

Dzięki za poprawki :) Bardzo przyjemny Windows,

Mam pytania.

ad1 Jak usunąć te dodatkowe menu? W innych kompilacjach wystarczy usunąć start is back. Tutaj w programach go nie ma.... Chciałbym w pracy używać tego Windowsa. Lecz z menu za bardzo rzuca się w oczy...

ad2 Gdzie zmienić czcionkę na pasku? Bo jest czarna... Nie widać godziny np.

ad3 W przeglądarce OPERA/CHROME mam pixelowa czcionkę, kiedy chce zapisywać plik gdzieś... Nie jest wygładzona. Jakieś pomysły?

przecież możesz odpalić  Easy Context Menu i tam w nim wszystko ustawić :) Chyba że się mylę 

te całe 57 procesów to po połączeniu svchoost rozumiem tak ? :) Jeżeli tak to nie wiem jaki jest sens to robić. Przecież MS po to odzielił te wszystkie procesy by windows był stabilniejszy :) Kiedyś takie zabiegi miały sens bo każdy MB RAM był na wagę złota :)

Super dzięki chłopaki, prawo-klik rozwiązany :) EcMenu nie znalem tego programu :)

Witam,

Czy taka aktualizacje można puścić z instalki? Czy trzeba na nowo system stawiać?

5 godzin temu, lookan napisał:

ktoś poratuje jakimś reuploadem ? 

link z pierwszego postu nie działa...

Witam, też chciałem zainstalować tą wersję, zainstalowałem tą:

Windows 10 Pro Slim v.2004 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020]

Warto sprawdzić "System w pełni funkcjonalny - idealny do gier oraz rozrywki domowej."

Pan Konuss* - "System idealny według mnie do codziennej pracy. Pracuje nad nim od ponad dwóch dni  i dla mnie bomba ogólnie już nie wracam na v.1909" - też jestem tego zdania

2 godziny temu, marasmmm napisał:

to jest win10 home czy pro, bo podczas instalacji nie miałem opcji wyboru pomiędzy tymi wersjami. Dostępne tylko home.

Pewnie masz klucz zaszyty w biosie ..