Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64}

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

Opis:

Kompilacja jest oparta na oryginalnych obrazach Microsoft 2004 zbudowanych z  19042.450. System idealny według mnie do codziennej pracy. Pracuje nad nim od ponad dwóch dni  idla mnie bomba ogólnie już nie wracam na v.1909

 

Download:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autora nie wskazuję jako winnego problemów z paskiem i menadżerem ale informuję tylko o takim problemie i zważywszy na fak, że podstawa moda to wersja niefinalna systemu nie dziwi mnie wcale usterka.
Ogólnie tak samo jak z wersją 1909 na początku było. Dla mnie to plus taki że poznaje schemat nowego wydania. I czym bliżej oficjalnej premiery tym mój mod na bazie tego systemu będzie lepszy.

Wysłane z mojego ZTE BLADE A310 przy użyciu Tapatalka

adnage lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam @konuss.

System sprawuje się jak na razie bardzo dobrze. Oczywiście nie obyło się bez problemów.

Zacznijmy może od minusów tak by milej zakończyć:

-Brak połączenia z internetem(choć w rzeczywistości internet działał ) Prawdopodobnie jakiś bug z ikonką.

-Zainstalowany chrome(nie lubię badziewia)Polecam  Opera GX jako wersję wbudowaną dla modów :)

-Fakt był problem ze znikającym paskiem, ale o tym dalej.

-Ilość procesów w tle.

 

 

Plusy

+Zainstalowane wszystkie niezbędne biblioteki visual. 

+Szybkość systemu.

+Optymalizacja wszystkie aplikacji działają bardzo sprawnie.Nie trzeba za dużo robić po postawieniu systemu gdyż wszystkie gry, przeglądarki czy filmy działają poprawnie.

+Brak defendera.

+Sklep Microsoft.

 

Podejrzewam że przyczyną waszego problemu ze znikającym paskiem jest zainstalowanie przez was "Start is Back". Dlatego polecam odinstalowanie go wtedy powinno działać wszystko bez problemów

 

Fajny mod pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Geno napisał:

Chyba wszystkie mody @konuss jada na chrome:) ale nic nie przeszkadza zeby ja odinstalowac i zainstalowac co kto preferuje. Chrome uzywa wiekszosc a mniejszosc musi poswiecic 2 minuty na przeinstalowanie :)

Ogólnie to nie problem. Po prostu miło by dostać ciekawe sugestie jakie aplikacje mogły by być instalowane a jakie nie. Niestety od prawie roku tylko jeden temat. Tworzenie pendrive

1 minutę temu, zbychg napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Może wszystkie instalki umieścić w katalogu INSTAL a każdy sobie zainstaluje to co będzie mu potrzebne.

Osobiście używam programów w wersji portable i nic nie muszę instalować.

Ciekawe rozwiązanie tylko dla mnie jedno ale... Założenie dzięki któremu zacząłem udostępniac na forum swój mod było takie robię dla siebie a wam udostępniam. Kto sobie życzy używać niech używa. Aby rozwiązać temat instalek. Moja praca szła by razy dwa - dla was - dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zbychg napisał:

Myślę że plik instal.bat ze wszystkimi dodatkami załatwi sprawę (każdy będzie mógł sobie go zmodyfikować).

Kolego drogi ludzie nie potrafią stworzyć bootowalnego pendrive dla swojego komputera a ty chcesz aby im dał opcje grzebania w skryptach.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konuss napisał:

Ciekawe rozwiązanie tylko dla mnie jedno ale... Założenie dzięki któremu zacząłem udostępniac na forum swój mod było takie robię dla siebie a wam udostępniam. Kto sobie życzy używać niech używa. Aby rozwiązać temat instalek. Moja praca szła by razy dwa - dla was - dla mnie 

I tu jest najważniejszy punkt programu! 

 

Ludzie, zrozumcie w końcu. Autor robi co robi jak chce i kiedy chce i gdzie chce, a Wy możecie być tylko wdzięczni, że zechciał udostępnić!

 

Przestańcie jęczeć i narzekać! Zawracacie głowę autorowi, że robi nie to co Wy uważacie za słuszne! Komedia.

1960 i macfanpl lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o bootowalnym penie a co w tym dziwnego jak ludzia nie chce sie zainstalowac nawet swojej ulubionej(niszowej) przegladarki... najlepiej im dysk z zainstalowanymi sterownikami ustawieniami sieci i cala personalizacja. Po co oni wogole moda chca instalowac jak nie wiedza z czym to sie je? kupcie sobie czystego wina prosto od microsoftu i przestancie wymyslac takie glupoty. EOT

1960 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwanie nie boli
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
 
ja bym zamiast chroma zbundlowal w system ungoogled chromium, przeciez nie po to usuwamy telemetrie microsoftu, by zmienic jednego slugusa nsa na drugiego [emoji4]
Wyjaśnienie tematu instalek zawartych w systemie już było.

Wysłane z mojego ZTE BLADE A310 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie