Jump to content
WinClub
kredacz

Windows 10 Pro 1909 Ultra Game v2 (18363.535) by BGT 13.12.2019

Recommended Posts

1 godzinę temu, dziasti59 napisał:

Heja  Pytanie dnia jak ponownie włączyć tryb zgodności żeby było w zakładce bo mi stara gra nie chce wejść

POzdro

Masz zainstalowaną starą wersje... z 01.12 a w 05.12 zostalo to wlaczone

Witam, zainstalowałem ale niestety po zainstalowaniu UXthemepatcher,  i dodaniu kompozycji niestety w ustawieniach nie widać nic tj. żadnego dodanego prze ze mnie tematu. Czy ktoś może pomóc w tej kwestii?

I pytanko nr 2: Jak przywrócić folder bibloteka z lewej strony w explorer.exe

siema dzisiaj zainstaowałem moda i podczas odpalania cs'a freezuje mi sie ekran

sterowniki wszystkie zainostalwane. 

edit: wygląda to tak, że używam alt+tab i przez sekunde mogę coś zrobić i nagle bum :D

7 godzin temu, Andreas85 napisał:

Mistrzu na co daje kopa QuickCpu jak i dodanie wartości L2 i L3? Dzięki i Pozdrawiam.

Ogólnie wytłumaczenie pewnie jest w necie, ale szczerze mówiąc ? Sam bym to zrobił gdyby nie fakt że u mnie nie ma jednej linijki w rejestrze dot. albo L2, albo L3, a tworzyć linijki na własną odpowiedizalność nie chce bo coś zepsuje xd

Tu masz takie po skrócie wytłumaczenie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 11.12.2019 o 23:37, kredacz napisał:

Nie jeszcze nie ma nie zdążyliśmy przez awarie sprzetu posklejać nowej wersji.(Zalecam zawsze zerkac na changelog oraz na tytuł tam jesli zmieni sie data to taki obraz jest...

dalej nie rozumiem :D nie prościej nazwać najnowszy mod datą tak jak wygląda to o Konusa? :P i oczywsicie nazwe tematu data wydania najnowszego buildu :P bo inna date ma plik a daty w temacie to w ogóle nie ogarniam :D

11 godzin temu, Andreas85 napisał:

Mistrzu na co daje kopa QuickCpu jak i dodanie wartości L2 i L3? Dzięki i Pozdrawiam.

Lekki kop dla cpu. bez parkowania rdzeni

3 godziny temu, szymibtw napisał:

dalej nie rozumiem :D nie prościej nazwać najnowszy mod datą tak jak wygląda to o Konusa? :P i oczywsicie nazwe tematu data wydania najnowszego buildu :P bo inna date ma plik a daty w temacie to w ogóle nie ogarniam :D

Każdy mod jest oznaczany datą. Ale zalecam abyś patrzył do Changeloga(zmiany).

1 godzinę temu, kredacz napisał:

Aktualizacja 1-Post. Narazie dostępne tylko Google Drive.

Czy możesz dać link do pobrania programów z wersji V2 co był po instalacji systemu ? całą paczkę proszę 

6 minut temu, xech napisał:

Czy możesz dać link do pobrania programów z wersji V2 co był po instalacji systemu ? całą paczkę proszę 

Prosze przeczytaj zakładke zmiany