Jump to content
WinClub
Xardas14

Windows 10 2004 (19564.1005) 12.02.2020 by Xardas14

Recommended Posts

1 minutę temu, AccessX napisał:

To jeszcze dopytam póki jesteś online. Czyli jest to Windows poprostu wszystkie wersje w jednym miejscu do wyboru ale nie ucinałeś nic w nich? Usług/Xbox/itp itp? Chodzi mi właśnie o zwykły Windows bez ciachania. Pozdrawiam :)

zwykły nic nie usuwane tylko All in One i obydwie architektury tylko NET 3.5 włączony  i automatyczne oszyszczenie WinSxS z syfu :) i dodane EI.cfg żeby można było wersje  swobodnie wybierać  

Teraz, AccessX napisał:

No to świetnie!. Dzięki pobieram :) O to mi własnie chodziło :)

jakbyś potrzebował to też offica ode mnie 2019 w zakłądce odpowiedniej znajdziesz też zaktualny 

6 minut temu, zibi505 napisał:

Mam pytanie do autora wstawki lub do ludzi znających opowiedz: która z tych wersji win 10 jest jak najmniej procesożercza?

Home i Pro są dla domu to użytku osobistego 

1 godzinę temu, Xardas14 napisał:

Home i Pro są dla domu to użytku osobistego 

Home i Pro są dla domu dla użytku osobistego  i średnio potrzebują 110/140 procesów do optymalnego działania,a czy istnieje oryginalny system win 10 (1909 ) w którym zjedziemy poniżej 100 procesów?

2 godziny temu, zibi505 napisał:

Home i Pro są dla domu dla użytku osobistego  i średnio potrzebują 110/140 procesów do optymalnego działania,a czy istnieje oryginalny system win 10 (1909 ) w którym zjedziemy poniżej 100 procesów?

Można zastosować Blackbird. "[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]"  .  On wyłącza wszelkie zbędne telemetrie i szpiegi :).  Można zejść z procesami do ok. 80 zarówno z pełnej wersji windows jak i modowanej.  Ale uwaga program zmienia część interfejsu ( np. znika nam centrum powiadomień, wyszukiwanie). Aktualnie obsługuje wersje 1903 i wcześniejsze.  Po zastosowaniu win10 staje się baaardzo "spokojny".  Program oferuje zrobienie backupu ustawień na początku, także można przywrócić jak się komuś nie spodoba jego działanie. Ja używam i jest ok. 

Obecnie najlepsza czysta instalacja bo na jednym penku będziemy mieli wszystkie wersje 32 i 64 bitowe :)

Aczkolwiek 32 bity idzie już do lamusa ale na starsze szroty warto mieć jakby co :) Także wielkie piwo, zaoszczędziłeś mi mnóstwo czasu jakie bym spędził na aktualizacjach jakbym instalował z windows 10 z płyty sprzed kilku lat

No i teraz nie wiem czy instalować to czy to:

Chyba jedyna różnica to brak auto cleana winsxs w wersji djrys. Ale zależy mi głównie na stabilności systemu i jego zdolności do bezproblemowej aktualizacji/upgrade do nowych wersji np. 20H1 w przyszłości.

W dniu 11.11.2019 o 22:56, agentix napisał:

No i teraz nie wiem czy instalować to czy to:

Chyba jedyna różnica to brak auto cleana winsxs w wersji djrys. Ale zależy mi głównie na stabilności systemu i jego zdolności do bezproblemowej aktualizacji/upgrade do nowych wersji np. 20H1 w przyszłości.

Będzie spokojnie 

antoni91 likes this

Hmm, coś zepsułeś z botowaniem przez rufusa przez cmd nie odpala.
Zainsrtalowalem oryginalnego homa ale potrzeba mi pro do m.in. dockera no dobre spóbuje tym na chama

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

edit to samo tym programem etcher dobra nie mam czasu, poszukam czegoś innego bo iso dwa razy ściągałem.

Godzinę temu, Gelo3D napisał:

Hmm, coś zepsułeś z botowaniem przez rufusa przez cmd nie odpala.
Zainsrtalowalem oryginalnego homa ale potrzeba mi pro do m.in. dockera no dobre spóbuje tym na chama

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

edit to samo tym programem etcher dobra nie mam czasu, poszukam czegoś innego bo iso dwa razy ściągałem.

dziwne bo obrazy ze z zaedszłęgo roku i sa w pelni sprawne nie kompilowalem nowcyh jeszcze dopiero dzis bede robic iw ez ludzi nie oszukuj chłopie