Jump to content
WinClub
BGT

Windows 10 Core Lite 1909 x64 by BGT 23.05.2020

Recommended Posts

Windows 10 Core Lite 1909 x64 by BGT 23.05.2020

Opis:Kompilacja oparta o oryginalny obraz Microsoft 2004(18363).  System stabilny stworzony pod słabsze komputery/laptopy i tablety.Powycinane mnóstwo rzeczy aby system był lekki i szybki.

Zostawione usługi Panelu Dotykowego wraz z USB 3G!

Więcej informacji poniżej.

Download Home i Pro x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Instalacja: Do wpisania własny Klucz :) Instalacja trwa do około 10-15min na SSD/Karta Pamięci SSD a HDD to 25-30min

Edited by BGT
Aktualizacja

W dniu 19.09.2019 o 08:42, Julas1 napisał:

fajnie czekam na coś takiego na kiano tylko gdzie link do pobrania :(

dzięki 

Temat założony zostal wczesniej by zobaczyc czy bedzie zainteresowanie.

"Po jaki grzyb" to logowanie!!! nie dziala AutoPlay (Autoodtwarzanie.Jest, ale nie dziala.Prosze o pomoc w uruchomieniu Autoodtwarzanie!!?W opisie systemu nie ma o tym wzmianki.Szkoda mi tylko internetu. Na moim sprzecie dziala BARDZO DOBRZE.To tyle " na goraco".

10 minut temu, Hendrix napisał:

"Po jaki grzyb" to logowanie!!! nie dziala AutoPlay (Autoodtwarzanie.Jest, ale nie dziala.Prosze o pomoc w uruchomieniu Autoodtwarzanie!!?W opisie systemu nie ma o tym wzmianki.Szkoda mi tylko internetu. Na moim sprzecie dziala BARDZO DOBRZE.To tyle " na goraco".

Jakie logowanie?? i która wersja windowsa?

Wersja x64 HOME, oczywiscie z tej strony.Logowanie uruchamia sie przy starcie systemu.Nie trzeba podawac hasla.No, ale trzeba wypelnic...i to wystarczy!!.Moze to sa detale, ale to one wlasnie rzutuja na komfort pracy z systemem.Tak sie dzieje na moim sprzecie Asus 970 pro game/aura.Klasyczna plyta.Skoro wiec zadajesz pytanie:"Jakie logowanie??, to rozumiem, ze na innym sprzecie moze byc inaczej.To jest FORUM i ja dziele sie swoimi uwagami.I chyba na tym to ma polegac.Jeszcze raz:1. Koniecznosc logowania 2.Nie dziala Autoodtwarzanie( a wystarczylo wylaczyc),3. Znakomity internet( szybki).Ogolnie system godny uwagi.

1 godzinę temu, Hendrix napisał:

Wersja x64 HOME, oczywiscie z tej strony.Logowanie uruchamia sie przy starcie systemu.Nie trzeba podawac hasla.No, ale trzeba wypelnic...i to wystarczy!!.Moze to sa detale, ale to one wlasnie rzutuja na komfort pracy z systemem.Tak sie dzieje na moim sprzecie Asus 970 pro game/aura.Klasyczna plyta.Skoro wiec zadajesz pytanie:"Jakie logowanie??, to rozumiem, ze na innym sprzecie moze byc inaczej.To jest FORUM i ja dziele sie swoimi uwagami.I chyba na tym to ma polegac.Jeszcze raz:1. Koniecznosc logowania 2.Nie dziala Autoodtwarzanie( a wystarczylo wylaczyc),3. Znakomity internet( szybki).Ogolnie system godny uwagi.

w poście są dwie wersje wiec chciałem dopytać która. W moim testowym lapku nie wyświetla mi sie okno logowania tylko odrazu loguje sie użytkownik.Jutro to sprawdze.Autootwarzania nie ma i narazie nie będzie.To jest system na Tableto-Laptopy mydelniczkowe typowo.

6 godzin temu, Andreas85 napisał:

Bardzo dobry system, świetnie się spisuje na moim leciwym laptopie. Wielki dzięki za świetną robotę kredacz i oby takich na przyszłość nie brakowało, POZDRAWIAM :)

Aktualizacja + propozycje zmian za kilka godz beda wrzucone nowe obrazy :)  1903  18362.387