Jump to content
WinClub
kredacz

Windows 10 Home/Pro 1909 Ultra Game (18362.446) x64 by BGT

Recommended Posts

5 minut temu, Arai napisał:

I jak? Jest już stabilny czy nadal problemy?

Wysłane z mojego GM1903 przy użyciu Tapatalka

Kończy sie wrzucać,przepraszam za zwlokę ale chciałem wszystko przetestować. Pzdr

14 minut temu, lukcio31 napisał:

Czy nową wersję  z poprawkami należy zainstalować na czysto czy jako aktualizacja?

Preferuje czysta instalacja(duże zmiany wzgledem poprzednich wersji) ,choć możesz spróbować jako aktualizacje.

Witam.Ustawienia Rufus'a: schemat part. GPU itd .Rufus nie ujawnil zadnych bledow.Instalacja...i wywala blad.Podobno w instalce brakuje plikow potrzebnych do kontynuawania instalacji.Mam to sprawdzic [ciekawe jak?] i powtorzyc instalacje.Nie sprawdzilem, ale powtorzylem.I to samo.Chyba jednak w tej instalce czegos brakuje.Ustawienia Rufus'a prawidlowe, zBoot'owal sie bez uwag! Prosze o pomoc!!!.To oczywiscie ta ostatnia wersja z poprawkami.

46 minut temu, Hendrix napisał:

Witam.Ustawienia Rufus'a: schemat part. GPU itd .Rufus nie ujawnil zadnych bledow.Instalacja...i wywala blad.Podobno w instalce brakuje plikow potrzebnych do kontynuawania instalacji.Mam to sprawdzic [ciekawe jak?] i powtorzyc instalacje.Nie sprawdzilem, ale powtorzylem.I to samo.Chyba jednak w tej instalce czegos brakuje.Ustawienia Rufus'a prawidlowe, zBoot'owal sie bez uwag! Prosze o pomoc!!!.To oczywiscie ta ostatnia wersja z poprawkami.

jaki bład? w instalce nic nie brakuje chyba ze zle ci sie pobrało sprawdz sumy kontrolne.

15 minut temu, Soulcatcher napisał:

Błąd podczas instalacji.

sprawdz sumy kontolne. Ja windowsa sprawdzalem na 3 różnych maszynach wiec teraz juz brak mozliwosci ze to iso zepsute.

Konfiguracja rufusa mbr/gpt ?

2 minuty temu, Soulcatcher napisał:

Wszystko dobrze zgrało przez rufusa. Podczas instalacji przy końcówce wywala błąd.

jaki typ plików w rufusie zaznaczony? który błąd? Sumy zgodne?

Niestety podczas instalacji Windowsa w wersji z poprawkami  podczas kończenia przygotowywania plików(było 94%) nagle wyświetlił się taki komunikat z błędem:

System Windows nie może zainstalować wymaganych plików.Upewnij się,że wszystkie pliki niezbędne do instalacji są dostępne,a następnie ponownie uruchom instalację. Kod błędu: 0x8007025D

Windows nagrany odpowiednio w Rufus na pendrive

Sprawdziłem w programie MD5 Checksum Tool v4.3 sumy kontrolne dla pobranego z #1 posta  i nagranego na pendrive obrazu iso  i podało mi tak(dla pewności 2 razy sprawdziłem sumy kontrolne obrazu iso z #1 posta):

Sumy kontrolne MD5: 640FB6328A000088970B8EB914C50CC1

Sumy kontrolne SH1: 4C608A8CBC912FF8B94766FBA39E7D056B3B6CC8

Według programu Cheksum Tool v4.3 nie do końca zgadzają się sumy kontrolne obrazu iso z #1 posta z tymi,które są podane w #1 poście i w związku z tym przy instalacji wyświetla się podany komunikat z błędem

Czyli nie warto instalować, każdy ma problemy dzięki

Czyli nie warto instalować, każdy ma problemy dzięki

3 godziny temu, kredacz napisał:

jaki typ plików w rufusie zaznaczony? który błąd? Sumy zgodne?

Robione tak jak opisywałeś dokładnie. Co za błąd dokładnie nie pamietam już :/

13 minut temu, Soulcatcher napisał:

Robione tak jak opisywałeś dokładnie. Co za błąd dokładnie nie pamietam już :/

a sumy? komuś wyżej sie nie zgadzają wiec nie u mnie lezy problem tylko u usera.....

28 minut temu, sebio napisał:

Czyli same problemy są tyle szkoda czasu 

Typek miałeś sobie juz stąd isc dawno temu wiec na chu... komentujesz ?

Pobrałem ponownie plik iso z  #1 posta  z linku Google Drive  i postanowiłem sprawdzić sumy kontrolne

W #1 poście są podane takie sumy kontrolne:

MD5:640FB6328A000044170B8EB914C50CC1

SHA1: 4C608A8CBC555FF8B94766FBA39E7D056B3B6CC8

Program do sprawdzania sum kontrolnych podaje takie sumy kontrolne:

MD5:640FB6328A000088970B8EB914C50CC1

SHA1:4C608A8CBC912FF8B94766FBA39E7D056B3B6CC8

Jakie dokładnie powinny być sumy kontrolne dla iso Windowsa po poprawkach tak by po nagraniu Rufus na pendrive Windows zainstalował się bez żadnych problemów i błędów?

1 godzinę temu, kredacz napisał:

Typek miałeś sobie juz stąd isc dawno temu wiec na chu... komentujesz ?

bo mam takie prawo komentować , oczywiście szanuje Twój wkład w pracę, jak najbardziej, tylko zanim wystawiasz wstawke należałoby dokładnie sprawdzić czy działa wszystko bo widać , że ludziki mają problemy, także WIELKI SZACUN  dla Ciebie , jeste pewie że  prędzej czy później temat ogarniesz i będzie mega mod, pozdro i sie nie nerwuj bo zsiwiejesz nam tu :) 

1 godzinę temu, sebio napisał:

bo mam takie prawo komentować , oczywiście szanuje Twój wkład w pracę, jak najbardziej, tylko zanim wystawiasz wstawke należałoby dokładnie sprawdzić czy działa wszystko bo widać , że ludziki mają problemy, także WIELKI SZACUN  dla Ciebie , jeste pewie że  prędzej czy później temat ogarniesz i będzie mega mod, pozdro i sie nie nerwuj bo zsiwiejesz nam tu :) 

nie wiem czy czytales co napisalem w ktoryms komentarzu ze wszystko sprawdzilem na 3 kompkach i dałem nawet koledze by zainstalowal stwierdzil ze wszystko smiga wiec...