Jump to content
WinClub
kredacz

Windows 10 Home & Pro 1909 Ultra Game (18363.476) x64 by BGT 05.12.19

Recommended Posts

1 godzinę temu, -RKI- napisał:

Pozwolę sobie ponowić swoje wcześniejsze pytanie.

Głównie interesuje mnie poniższa kwestia.

Przeczytaj opinie użytkowników i bedziesz wiedzial czy warto instalować. 

Ad.2 czy czytales opis tego i tego?

Witam. Mam problem z zainstalowanie.

1. Formatowałem DISKPART ( z uprawnieniami admina

2. Wgrałem Rufusem w kodowaniu MBR pod bios-a cały ten plik

3. Włączyłem w biosie wgrywanie w pendrive 

4. Wyskakuje okienko "A disk read error occurred. Press Ctrl+Alt+Del to restart"

Wcześniej wgrywałem normalnie z pendriva win 10 a z tą wersją "ultra game " problem 

pomoże ktoś ? :)

3 minuty temu, ProOn napisał:

Witam. Mam problem z zainstalowanie.

1. Formatowałem DISKPART ( z uprawnieniami admina

2. Wgrałem Rufusem w kodowaniu MBR pod bios-a cały ten plik

3. Włączyłem w biosie wgrywanie w pendrive 

4. Wyskakuje okienko "A disk read error occurred. Press Ctrl+Alt+Del to restart"

Wcześniej wgrywałem normalnie z pendriva win 10 a z tą wersją "ultra game " problem 

pomoże ktoś ? :)

Może obraz się źle pobrał ?

3 minuty temu, kamiloxf napisał:

Sugeruje pobierać przez Internet Download Menager unikniesz sporo problemów

Serio nigdy nie myślałem że ten program ma jakieś zbytnio znaczenie ? :P 

Godzinę temu, P4VL0 napisał:

Jakiego programu używacie do wykonywania zrzutów ekranu?

Wystarczy ten co masz, start----> akcesoria systemu -----> "Narzędzie Wycinanie " (nie wiem kto to tłumaczył ).  VirtualBox + "Narzędzie Wycinanie"  i gotowe :E

Mr.kredacz wczoraj zainstalowałem twoje najnowsze wypociny czyli tę kompilację i muszę napisać, że poprzednia była zdecydowanie lepsza. Dla mnie niepotrzebna w tej wersji jest wyszukiwarka nigdy w życiu z tego nie korzystałem, a co zauważyłem to to, że po użytku zużywa ponad grubo 300 MB ram więc sporo. Dalej, sporo jest nie powycinanych usług względem poprzedniej kompilacji w ogóle mam takie wrażenie, że wolniej chodzi jak i sam system tak i pod kontem gier. Co prawda powyłączałem masę usług co zeszło mi z 67 na 40, ale mimo to jakieś wrażenie mam, że ciupkę wolniej to chodzi. Mam nadzieję, że wersja v2, będzie godna albo nawet lepsza od przedostatniej kompilacji więc czekam i Pozdrawiam.

6 godzin temu, Andreas85 napisał:

Mr.kredacz wczoraj zainstalowałem twoje najnowsze wypociny czyli tę kompilację i muszę napisać, że poprzednia była zdecydowanie lepsza. Dla mnie niepotrzebna w tej wersji jest wyszukiwarka nigdy w życiu z tego nie korzystałem, a co zauważyłem to to, że po użytku zużywa ponad grubo 300 MB ram więc sporo. Dalej, sporo jest nie powycinanych usług względem poprzedniej kompilacji w ogóle mam takie wrażenie, że wolniej chodzi jak i sam system tak i pod kontem gier. Co prawda powyłączałem masę usług co zeszło mi z 67 na 40, ale mimo to jakieś wrażenie mam, że ciupkę wolniej to chodzi. Mam nadzieję, że wersja v2, będzie godna albo nawet lepsza od przedostatniej kompilacji więc czekam i Pozdrawiam.

Powycinane wszystko to samo prócz wyszukiwarki i kalkulatora mój drogi. Co do wyszukiwarki wypowiedziałem sie kilka komentarzy wyżej kto nie używa niech wyłącza usluge WS.

Tak tylko u mnie po wyłączeniu usługi ciągle jest ( dziwne ). Co prawda pewnym programem wyłączam wyszukiwarkę, bo daje radę ją wyłączyć na amen, ale tylko do momentu restartu, później system przywraca.

Ok, system się jednak tak samo bombowo spisuje co poprzednia wstawka, widocznie miałem jakieś pierwsze złe odczucia. Choć co do usług jest ich ciut więcej względem przedostatniej wersji, a są to m.in usługi: broker wykrywania w tle zapytań, host dostawcy odnajdowania funkcji, karta inteligentna, odnajdywanie SSDP, zasady usuwania karty inteligentnej, usługa możliwości językowych i to chyba wsio. Ja natomiast jeszcze sporo powyłączałem i ogółem mam procesów 46 ze wszystkimi programami  w tle, więc jak na ten system to bomba. Jeszcze raz dzięki i czekam na premierę v2 Pozdrawiam :)

korzystam z kompilacji i poki co jest spoko, dwa problemy ktore napotkalem - nie dalo sie zmienic ustawienia domyslnej aplikacji dla filmow i wideo (dla reszty aplikacji nie bylo problemu) - pomoglo zainstalowanie apki filmy i tv ze sklepu microsoftu, po instalacji udalo sie ustawic mpc-hc jako domyslny program a filmy i tv juz wywalilem :)

druga rzecz, z tym sie jeszcze nie uporalem - system 3x dziennie probuje zainstalowac opcjonalna aktualizacje - optyczne rozpoznawanie znakow w jezyku polskim. oczywiscie mu sie to nie udaje i failuje. jak to wylaczyc, zeby nie probowal? nigdzie nie moge znalezc info co z tym zrobic.

pozdrawiam!

W dniu 28.11.2019 o 23:46, x1987 napisał:

Brak trybu zgodności - szkoda

Bedzie w nowym wydaniu.

W dniu 2.12.2019 o 22:47, cowboy napisał:

korzystam z kompilacji i poki co jest spoko, dwa problemy ktore napotkalem - nie dalo sie zmienic ustawienia domyslnej aplikacji dla filmow i wideo (dla reszty aplikacji nie bylo problemu) - pomoglo zainstalowanie apki filmy i tv ze sklepu microsoftu, po instalacji udalo sie ustawic mpc-hc jako domyslny program a filmy i tv juz wywalilem :)

druga rzecz, z tym sie jeszcze nie uporalem - system 3x dziennie probuje zainstalowac opcjonalna aktualizacje - optyczne rozpoznawanie znakow w jezyku polskim. oczywiscie mu sie to nie udaje i failuje. jak to wylaczyc, zeby nie probowal? nigdzie nie moge znalezc info co z tym zrobic.

pozdrawiam!

Co do zmiany TV i Wideo to naprawde nie wiem jak to mozliwe... co do instalacji znaków wyłącz powiadomienia postaram sie to naprawić w nowym wydaniu

1 godzinę temu, bartelelelel napisał:

Działają wam ustawienia sterownikówkarty graficznej pod ppm na pulpicie? 

Działają poprawnie.