Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Recommended Posts

no zainstalowalem  sterownik nvidia mx250 pojawila sie ikona na pasku na dole ale klikam i zero reakcji a intel to uhd620 w uslugam mam wlaczone i niby sa takie uslugi jak nvidia container i intel panel sterowania ale nie da sie wlaczyc

najpierw Intel (pobierz zip i rozpakuj): [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

potem NV (też sobie rozpakuj 7-zipem): [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Oczywiście zacznij od chipsetu i imei, a potem grafika.

no wlasnie nie juz nic nie grzebalem  ale dzis pobralem gre i chcialem sobie zmienic ustawienia nvidi i zonk ani nie mam ustawien nvidia ani intela jakies pomysly? czy znowu format? juz mi sie snia po nocach te formaty

nie wiem bo nie wchodzilem tam zainstalowalem ten system ltsc poustawialem co chcialem i smiga wszystko pieknie ale tak jak poisze dzis chcialem wejsc i widze ze nie moge wiec nie wiem czy to cos z mojej winy czy systemu 

15 minut temu, sasik007 napisał:

juz mi sie snia po nocach te formaty

,ale za to jaki będziesz fachowiec w formatach :D

Odinstaluj te dwie grafiki i użyj  tego  i powinno być OK.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

PS.

albo jeszcze jeden formacik  i zaistaluj ten

WIN10 SUPERLITE COMPACT [GAMING EDITION] X64

Mega.nz : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

albo ten :

WIN10 COMPACT X64

Mega.nz : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jest po EN  ale przerobić na PL żaden problem - sprawdzony działa dobrze na grach  przynajmniej na tych co sprawdzałem.

Oczywiście trzeba go też odpowiednio " dostroi "  itd  pościągać co potrzeba i całkowita blokada  reszty tego syfu.

10 minut temu, woj_ani217 napisał:

Odinstaluj te dwie grafiki i użyj  tego  i powinno być OK.

Przecież dałem mu linki do najnowszych sterów grafiki. Nowszych nie ma to po co używać czegokolwiek do aktualizowania?

@sasik007 - a sprawdziłeś czy te stery co masz są najnowsze? - bo wiele gier nie działa na starszych bez obsługi

tak sa najnowsze gry dzialaja nawet teraz odinstalowalem urzadzenie nvidia reset kompa zainstalowalo sie od nowa i dalej nie moge wejsc w ustawienia mysle ze jakas potrzebna usluga musi byc wylaczona tylko jaka ps. nawet jak w pasku wyszukiwania wpisze intel albo nvidia to nie znajduje dziwne

jedynie remowespy uzylem i w dism kilka rzeczy poustawialem ale podejrzewam ze to moze byc wina ze nie ma tu sklepu a odsyla mnie do sklepu jak chce pobrac ze strony asusa panel sterowania np nvidia juz sam ne wiem co z tym zrobic

Teraz, sasik007 napisał:

jedynie remowespy uzylem i w dism kilka rzeczy poustawialem

Jedynie :L Człowieku nie rób czegoś na czym się nie znasz!

Teraz, sasik007 napisał:

podejrzewam ze to moze byc wina ze nie ma tu sklepu

Bzdura. Co ma Sklep do sterowników? Nawet w zwykłym systemie nie musisz nigdy korzystać ze Sklepu!

1 minutę temu, sasik007 napisał:

jak chce pobrac ze strony asusa panel sterowania np nvidia

Ale po co wchodzisz na stronę Asus skoro dostałeś linki do najnowszych sterowników? Prawdziwy dramat niewiedzy i nieumiejętności.

Zalecam format i zdanie się na to co oferuje Microsoft. Zainstaluj, połącz się z internetem, połóż na kanapę, odczekaj i korzystaj. :D

dobra instaluje raz jeszcze ten system i chyba faktycznie juz nie bede uzywal zadnych programow bo tylko same problemy ewentualnie co moge polepszyc w dzialaniu po zainstalowaniu ?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

dobra teraz juz wiem ze to na tym systemie cos nie dziala zainstalowalem system od nowa nic nie robilem pierwsze co w ustawienia nvidia o to samo a ustawien intela brak

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

To nie system tylko WU. :L Niestety sterowniki z WU to zło i nie wszystkie w ogóle się instalują. To trzeba uwzględnić, a nie biadolić.

P.S. Pisz do MS, że zły system wydał. :22 A propos panel sterowania Intela w sterownikach DCH jest w menu start - swoją drogą badziew totalny - trzeba go odłączyć od internetu, bo inaczej myśli za Ciebie tak jak Windows.

A tak teraz sobie uświadomiłem, że kolega chyba nadal męczy modyfikowany system? :biggrin5: Mody i narzędzia do "polepszania" są dla zaawansowanych użytkowników i wiążą się zawsze z jakimiś wyrzeczeniami. Jak ja to kocham, jak ktoś męczy się modem i coś mu nie działa, a nie sprawdził na czystym systemie. Albo jeszcze "polepsza" moda. :OI