Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Recommended Posts

4 godziny temu, renx napisał:

Jestem zainteresowana. Chętnie sprawdzę. Chętnie zastosuję. Niestety pobrać nie mogę. Dochodzi do 600-800 Mb i zatrzymuje transfer. Sprawdzałam kilka razy na FF i Chrome, na różnych systemach i różnych komputrach... Po refresh pobiera od nowa do tych wartości. Jeżeli komuś udało się pobrać, to proszę o poradę,

Sprawdziłem z ciekawości  i wszystko działa OK   (  zaskoczył z 5,2 MB/s  nie jest to rakieta ale w 25 min powinno pobrać )  jest to  trzeci  " kwadracik "  na który  trzeba kliknąć  licząc od lewej strony.

A Ty na pewno  pobierałaś z pierwszego  tak jak już napisał  kolega wyżej czyli p2p  .

Hmm... Kilka lat i kilka faqtetów mam, ale może nie "szanowna.." bo odczuwam ciężar świata ;) Zawsze nowe/poprawiane linki wstawiane były w pierwszym poście. Przeczytałam cały temat ale sorry, nie zauważyłam nowszych linków. Próbowałam pobierać 1 i 2 [kwadracik] i nie przypuszczałam, że to ma znaczenie..., ale faktycznie trzeci [plik] pobrał się w całości. Dzięki woj_ani217 za potrzymanie wiary ;) i dodanie otuchy.

Potrzebuję system na proste, siermiężne robocze stacje, bez wodotrysków i bez wymuszania aktualizacji.

Wspaniale by było jakby ten sprawnie i bezproblemowo pracował na Core2 E8600 4GB.

Dzięki.

No link jest jeden i ten sam w 1szym poście, ale "w nim" są podlinki, właśnie te "kwadraciki", i o tym pisałem. Dziwne, że tego nie wydedukowawaś, skoro czytałaś posty, bo chwilę przed tobą też było kilku co sobie z tym nie poradziło :E

2 godziny temu, renx napisał:

Próbowałam pobierać 1 i 2 [kwadracik] i nie przypuszczałam, że to ma znaczenie..., ale faktycznie trzeci [plik] pobrał się w całości. Dzięki woj_ani217 za potrzymanie wiary ;) i dodanie otuchy.

Potrzebuję system na proste, siermiężne robocze stacje, bez wodotrysków i bez wymuszania aktualizacji.

Wspaniale by było jakby ten sprawnie i bezproblemowo pracował na Core2 E8600 4GB.

Dzięki.

:thumbsup: eureka  zawołał   Archimedes i  OK.

A dlaczego  Win 10  a nie np.  Win 8.1  też  od Prezesa ? , ale jeżeli już ten Win 10  to radził bym  po blokować jeszcze w zaporze  i jeszcze parę innych  " usprawnień "   - radzę   trochę poczytać tu porad co i jak a będzie OK

System  " dostroić "  pod siebie  zainstalować  to co niezbędne na dzień dobry i zrobić sobie na czysto  kopię żeby w razie gdy Ci system padnie  łatwo i szybko  go przywrócić bez zbędnego " grzebania  " od nowa.

Czy Wam też system tnie video? Próbowałam już wszystkiego. Od aktualizacji sterów grafiki, po kodeki K-lite Mega, CCCP, 007 Shark, Real ALternative etc. Nie idzie. Tnie MKV. i mp4. Reszta zdaje się chodzić normalnie. Jakieś pomysły dlaczemu?

Godzinę temu, PannaAnna napisał:

kodeki K-lite Mega, CCCP, 007 Shark, Real ALternative etc

A kto normalny zaśmieca w tych czasach system milionami kodeków, skoro odtwarzacze typu MPC czy VLC mają je wszystkie wbudowane w sobie? A poza tym jaki masz procesor, może on nie daje rady.

Używałam do tej pory potplayer. Standardowe kodeki windowskowskie na skladaku sromotnika działały. Teraz zainstawałam wersję Mr.T i tnie. Nie wiem skądże toto więc pytam. Próbowałam instalacji wszystkich możliwych sterowników, zktualizacji sterowników karty graficznej - nic. 

26 minut temu, abrakadabr napisał:

Witam.
Podejrzewam, że mogą być burdy, ale jak aktywować tego wspaniałego windowsa? (walczę już kilka chwil z tym:()

Wielkie dzięki za info.

Tym aktywatorem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja miałem na tym systemie problem z wywalaniem sterownika video (zintegrowana karta). 

Powodem była zbyt mała ilość ram (4GB) co przy włączonym Lightroom i Chrome powodowało wywalenie sterownika video i czarny ekran. 

Dołożyłem dziś 4GB RAM i system zasuwa rewelacyjnie, ale było to dziwnie, bo na zwykłej wersji Windowsa 10 działało jako tako. Tak jakby na LTSC nie było stronnicowania :)

Koledzy, wiem ze windows update dziala, ale mam pytanie czy jak zaktualizuje system to czy nie utrace tweakow i czy telemetria nie wroci? Z gory dzieki za info. Mr.T dzieki za nowy systemik!!!